криза или какво става на it пазара?

testkiwi

Well-Known Member
Не виждам нищо интересно - нито да се продава, нито да се пуска като проекти или идеи?
Във форума е пълна скръб - продават се само шитове за 50-100 лв. и някакви умрели сайтове. Що така?

Давайте да измислим нещо, не може тъй :shock:

Някой няма ли да се похвали с нещо, тва онова?
 
От: криза или какво става на it пазара?

Продавам домати и патладжани, реколта 2016.
 
От: криза или какво става на it пазара?

Пазара си е много добре, само че повечето работят вече само за себе си
 
Пазарът е добре. Просто какво точно търсиш да ти се продаде? То не само да чакаш, може и да отправяш предложения. ;)

Иначе ето това е пазара в момента и как ще бъде след още много години напред:

8341611A.jpg
 
От: криза или какво става на it пазара?

И на мен ми се вижда спрял пазара, от доста време имам активни теми за купуване на сайтове, фб страници и т.н - Много малко хора....ми пращат оферти - много малко

Да не споделям, че от 100% - 90% си продават боклука....
 
От: криза или какво става на it пазара?

Не виждам нищо интересно - нито да се продава, нито да се пуска като проекти или идеи?
Във форума е пълна скръб - продават се само шитове за 50-100 лв. и някакви умрели сайтове. Що така?

Давайте да измислим нещо, не може тъй :shock:

Някой няма ли да се похвали с нещо, тва онова?
Спряха ли да вървят стикерите антикамери
 
От: криза или какво става на it пазара?

Проблема е че купувачите искат да купуват ниско, а продавачите да продават завишено и някак си не могат да се разберат.
Отделно че купувачите искат сайтове, които генерират прилични печалби, а такива рядко се продават, защото няма смисъл да продаваш нещо, което работи / не и за годишната печалба, виж за 3 годишните прихода да/
 
От: криза или какво става на it пазара?

Проблема е че купувачите искат да купуват ниско, а продавачите да продават завишено и някак си не могат да се разберат.
Отделно че купувачите искат сайтове, които генерират прилични печалби, а такива рядко се продават, защото няма смисъл да продаваш нещо, което работи / не и за годишната печалба, виж за 3 годишните прихода да/

Този проблем се регулира от пазара, но пазара ако е слаб и няма достатъчно предлагане и конкуренция, няма и продажби
Свит пазар, анемичен,,, какви продажби да реализира?!
 
От: криза или какво става на it пазара?

При мен алъш вериша си върви за вас не знам.
Верно става дума за ** *** суми но, си върви.
 
От: криза или какво става на it пазара?

Проблема е че купувачите искат да купуват ниско, а продавачите да продават завишено и някак си не могат да се разберат.
Отделно че купувачите искат сайтове, които генерират прилични печалби, а такива рядко се продават, защото няма смисъл да продаваш нещо, което работи / не и за годишната печалба, виж за 3 годишните прихода да/

Напоследък и евтините неща които ми предлагат не си заслужават и според мен също пазара не е това което беше преди 2-3 години, но аз отдавам голямо значение и на лайната на Гошо които се пускат постоянно, понеже познавам доста хора просто на които им писна, изгоряха с доста инвестиции по доста сайтове и се отказаха от онлайн развитието като цяло поради простата причина, че по всяко време може да те прати в 50-та глуха.

Но това не е само в България, аз предимно се интересувам от проекти в чужбина и там положението е същото много рядко ми пращат някоя оферта която да си заслужава да се прегледа и да и се обърне внимание независимо от цената.
 
От: криза или какво става на it пазара?

Сигур става въпрос за звездни суми от нат 10к или не съм развлал
 
От: криза или какво става на it пазара?

Ами търся нещо, което да носи поне 4-5 к на месец. с хитра идея и потенциал. Или ако някой има идея за нещо такова ама няма пари да го реализира, да пише, да обсъдим как да сме си полезни.

Точно за това казвам, че няма. Преди години имаше, дори аз продадох 2 сайта, които правиха по 3 на месец. В момента продавах нещо, за което не се намери купувач, естествено, но не виждам някой да продава нещо сериозно. Преди имаше такива сайтове и тук. В кпд също нищо няма, само празни приказки от тези "големите" суми дето искат.
 
От: криза или какво става на it пазара?

Ами търся нещо, което да носи поне 4-5 к на месец. с хитра идея и потенциал. Или ако някой има идея за нещо такова ама няма пари да го реализира, да пише, да обсъдим как да сме си полезни.

То може и на мени да се обади, шото и язе търся
 
От: криза или какво става на it пазара?

То може и на мени да се обади, шото и язе търся

Ама аз не търся да гепя идея :D A да го купя и да живуркам на малдивите от пасивния доход :D:D
 
От: криза или какво става на it пазара?

Паре има идей нема,,, ши отида на един стриптиз бар тазвечер :wink:
 
От: криза или какво става на it пазара?

Аз съм по идеите ма паре нема! вий ако имате парес и най-вече желание за реализация начи аз съм човека.
 

Горе