мога ли да си купя остров?

От: мога ли да си купя остров?

Аз да говоря от нечие име?! Това съм си го позволявал само с Господ (запознат съм с минималните шансове за прошка)
Боя се, че намесвате трети лица, макар и това да един от ореолите на Христянството. Мисля че отклонявате съществото на моя въпрос по изцяло ваш вкус и с това мисля, че окончалено сложихте точка на иначе крайно неадекватните ви и доста простовати дублики на моите постове.
Можете да си заврете своята общо култура дълбоко в аналните си жлези, понеже крайно ме отегчихте:).
 
От: мога ли да си купя остров?

Не се впрягай чак толкова (до аналните жлези). Всъщност си симпатяга, ама разбери ме и мен. В България съм, карах колело, пих две бири, гледах няколко приятелски мача и слушах предаване на Денис за Led Zeppelin... Получих ЛС, влязох в този форум и се изоках, колкото за колекциониране на няколко негативни репутации от местните ученици. Но изведнъж се появи ти в цялата си антагонистична красота и се обърна директно към мен - би било невъзпитано да не отговоря :)
 
От: От: мога ли да си купя остров?

Добра идея.

Я ми кажи какво ще правиш на този оствов - сам, за да може в близките 100 години да си върнеш парите за него :lol:
не мислиш ли, че ще загубиш много повече (не само пари) от колкото ще спечелиш?
 
От: мога ли да си купя остров?

искам да правя нелегални работи там , само нелегални
Всъщност, успееш ли да обявиш независимост, няма как да правиш нелегални неща. Нали ти ще пишеш конституцията и законите.
 
От: мога ли да си купя остров?

Всъщност, успееш ли да обявиш независимост, няма как да правиш нелегални неща. Нали ти ще пишеш конституцията и законите.

Да и тогава вече няма да му е интересно... защото ще е легално :)))
 
От: От: От: мога ли да си купя остров?

Я ми кажи какво ще правиш на този оствов - сам, за да може в близките 100 години да си върнеш парите за него :lol:
не мислиш ли, че ще загубиш много повече (не само пари) от колкото ще спечелиш?

Всичко що душа поиска, па след 100 години ще му мислим. :wink:
 
От: мога ли да си купя остров?

Ами , какво ще правя ли много работи.. ще направя туристически обект , скъпоплатено да дойдат за 1 седмица , и да се изкъртят от всякакви нелегални работи .. алкохол, наркотици.. като събера пари некой сателит в космоса, ето и интернет и още нелегални работи :Д
 
От: От: мога ли да си купя остров?

Както каза spy, закона ще те закове, но ще ти шушна нещо - отиваш в забутано село с 3 бабички на кръст и срещу 50 лева, и едно шише виски си праиш квото си искаш:wink:

И какво ще правят това уиски тия 3 бабички :p
 
От: От: мога ли да си купя остров?

И какво ще правят това уиски тия 3 бабички :p
Ще налагат зелени орехи в него за ликьор пез зимата. ;)
 
От: мога ли да си купя остров?

Ами , какво ще правя ли много работи.. ще направя туристически обект , скъпоплатено да дойдат за 1 седмица , и да се изкъртят от всякакви нелегални работи .. алкохол, наркотици.. като събера пари некой сателит в космоса, ето и интернет и още нелегални работи :Д

казваш всякакви - а не можа да изброиш поне две... :?
алкохола не е забранен (никъде?) а наркотиците - не навсякъде.. и в България като искаш - може да си намериш... а има страни където е и разрешено.. не виждам смисъл да се бият хиляди километри за да се надрусаш...

един съвет: първо измисли какво ще правиш на него, след това търси възможност за реализация на идеята! :wink:

Всичко що душа поиска, па след 100 години ще му мислим. :wink:

изброи бързо 10 неща :)

Тази тема се превърна в по-дебилна от тези на dalasweb! :shock:
 
От: мога ли да си купя остров?

казваш всякакви - а не можа да изброиш поне две... :?
алкохола не е забранен (никъде?) а наркотиците - не навсякъде.. и в България като искаш - може да си намериш... а има страни където е и разрешено.. не виждам смисъл да се бият хиляди километри за да се надрусаш...

един съвет: първо измисли какво ще правиш на него, след това търси възможност за реализация на идеята! :wink:



изброи бързо 10 неща :)

Тази тема се превърна в по-дебилна от тези на dalasweb! :shock:

Е сега... тайна :wink: Като искаш толкова да знаеш, има лесно - довадяш и ти при нас и ще видиш и ще вкусиш от всичко що ти било само мечта. :) Ние с devix живот и здраве ако успеем да си вземем островчета - чувствай се поканен още от сега. :) Една маса на плажа с шезлонги, каквото питие искаш ще има и много мадами които ще ти правят масаж :) Ядене и пиене на корем - аз поне умея да посрещам гости. :)
 
От: мога ли да си купя остров?

На един остров с достатъчен размер може да се направи затворена система за живот - храна, вода, електричество. Всичко се автоматизира и чрез нета, който вероятно ще идва по спътник, си докарваш и пари, с част от които го и плащаш.
 
От: мога ли да си купя остров?

Е сега... тайна :wink: Като искаш толкова да знаеш, има лесно - довадяш и ти при нас и ще видиш и ще вкусиш от всичко що ти било само мечта. :) Ние с devix живот и здраве ако успеем да си вземем островчета - чувствай се поканен още от сега. :) Една маса на плажа с шезлонги, каквото питие искаш ще има и много мадами които ще ти правят масаж :) Ядене и пиене на корем - аз поне умея да посрещам гости. :)

:lol:
Всичко за което мечтая е постижимо за всеки, и не са незаконни неща - някой от тях не мога да ги направя сам... камо ли на безлюден остров../.. незнам как си представяте, че може да се живее в нищото, та дори и всички удобства да имате...
Аз наистина не се сещам какво незаконно мога да правя на някакъв остров...
 
От: мога ли да си купя остров?

Примерно , тук може да си намерих наркотици , но не можеш свободно да си ги използваш, а там примерно отиваш купуваш си квото искаш и се къртиш свободно на плажа или където искаш без да се притесняваш че някой те следи и че може да те хване.. смисъл че няма да има нужда да се криеш като мишка,а всичко ще си е свободно..
 
От: мога ли да си купя остров?

Една маса на плажа с шезлонги,
Скука! :mad:
Виж, ако е на десетина метра под водата, било като човекариум - да ни зяпат рибите и прочие морски обитатели, да ни почукват по стъклените стени и да ни следят реакциите, било дори и в самата вода - да няма въздух с ограждащи стени, става по-интересно.

Аз наистина не се сещам какво незаконно мога да правя на някакъв остров...
Напъни се малко!
Можеш да нарушаваш собствените си закони. Дори можеш сам себе си да преследваш/бягаш/криеш за/от/поради нарушенията.
 
Последно редактирано:
От: мога ли да си купя остров?

Примерно , тук може да си намерих наркотици , но не можеш свободно да си ги използваш, а там примерно отиваш купуваш си квото искаш и се къртиш свободно на плажа или където искаш без да се притесняваш че някой те следи и че може да те хване.. смисъл че няма да има нужда да се криеш като мишка,а всичко ще си е свободно..

Само за наркотици говориш :D и тук може да си ги ползваш спокойно.. отивате в някое закътано местенце и готово..
аз какво си представях... ти какво си искал :D мислех си за нещо ново иновативно, интересно...

значи прав бях - не може да изброиш 10 незаконни неща които мога да правя на този остров..
и пак няма да си толкова самостоятелен - щом ще го купуваш, значи не е сред нищото...
 
От: мога ли да си купя остров?

Можеш да нарушаваш собствените си закони. Дори можеш сам себе си да преследваш/бягаш/криеш за/от/поради нарушенията.

хахах
за това никога нямаше да се сетя :lol:


Ем там ще си ги отглеждам бе... тва ще е мястото без закони аххаха ..

това го разбрах
я разкажи как ще ти минава деня (по същия ще е и живота) - дали ще ти хареса? ако да - много жалко :(

(но пак само за наркотици се сещаш.. а как се бях надъхал като прочетох първия пост - викам си - ти имаш много идеи, а то какво било 8))
 
От: мога ли да си купя остров?

камо ли на безлюден остров../.. незнам как си представяте, че може да се живее в нищото, та дори и всички удобства да имате....

Охооо :) така блажено и безгрижно ще си живея, че направо ще се родя отново. Да точно в нищото. :) Далеч от стрес, от проблеми и неприятности, около мен природа и спокойствие. Ненапразно хитрите хора които имат повече възможности си купуват имоти на отдалечени острови, далеч от цивилизацията точно защото са в нищото и да си карат старините спокойно. :)
 

Горе