някой може ли да каже някой от админите за да го помоля за нещо

sh77

New Member
Проблема е следния, купих преди време един сайт и реших тия дни да му обърна внимание и кво се оказва, че при търсене на сайта в гоогле, някой път теми от рода за продажба на сайта пусната тук и в друг форум излизат преди моя сайт.

Самите теми са пълни с линкове към сайта и мисля, че и това не са отразява в положителна насока за сайта ми.

Свързах се с човека от който взех сайта, но той не е пускал темите явно е от някой предишен собственик, който се е опитал да продаде сайта тук.

Тъкмо щях да пиша и на автора на темите да ги изтрие, но и той не е влизал от 2 години в форума.

Кво да правя не знам много кофти ситуация поне за мен, кажете ми ако може един от админте да се свържа с него.

За да го помоля да изтрие темите все пак са от 3 години от рода на обява за продажба. Ядвали са толкова ценни от към информация за форума.
 
От: някой може ли да каже някой от админите за да го помоля за нещо

Правилно ли разбирам - искаш да си изтриеш бонуса от предприемач.ком?
 
От: някой може ли да каже някой от админите за да го помоля за нещо

Правилно ли разбирам - искаш да си изтриеш бонуса от предприемач.ком?

Правилно разбираш - човека иска да премахне едни от най-полезните неща, за които другите хора пари дават! Но какво да се прави, навсякъде има "знаещи" и "можещи"...
 
Проблема е следния, купих преди време един сайт и реших тия дни да му обърна внимание и кво се оказва, че при търсене на сайта в гоогле, някой път теми от рода за продажба на сайта пусната тук и в друг форум излизат преди моя сайт.

Самите теми са пълни с линкове към сайта и мисля, че и това не са отразява в положителна насока за сайта ми.

Свързах се с човека от който взех сайта, но той не е пускал темите явно е от някой предишен собственик, който се е опитал да продаде сайта тук.

Тъкмо щях да пиша и на автора на темите да ги изтрие, но и той не е влизал от 2 години в форума.

Кво да правя не знам много кофти ситуация поне за мен, кажете ми ако може един от админте да се свържа с него.

За да го помоля да изтрие темите все пак са от 3 години от рода на обява за продажба. Ядвали са толкова ценни от към информация за форума.

Не съм много сигурен, че си запознат добре с идеята на SEO-то, но би ли показал кои са темите. Ще погледнем и ще видим какво може да се направи, но реално нямаме практика да трием неща, които са минали и си седят в индекса. Кое по-точно те притеснява?
 
От: някой може ли да каже някой от админите за да го помоля за нещо

Правилно разбираш - човека иска да премахне едни от най-полезните неща, за които другите хора пари дават! Но какво да се прави, навсякъде има "знаещи" и "можещи"...

едно е да има статия или готин коментар за сайта ти, друго е като някой потърси сайта ти в гоогле да излиза над сайта, обява че сайта се продава, но всеки сам си решава кое как му харесва, важното че успях да се свържа :|
 
Последно редактирано:
От: някой може ли да каже някой от админите за да го помоля за нещо

Ами направи си сайта да излиза най-отгоре. Не е толкова трудно.
Обикновено хората търсят по ключови думи, а не по домейн. Колко ли хора ще видят резултата, дето сайта се продава...
 
От: някой може ли да каже някой от админите за да го помоля за нещо

Ами направи си сайта да излиза най-отгоре. Не е толкова трудно.

Няма сега смисъл да влизаме в спорове, аз помолих админа и се надявам да ми помогне , най малкото да махне линковете към сайта и да махне името на сайта и не в казано да изтрива темите, мисля че не е толкова голям проблем за да не ми помогне. Смятам, че на никой собственик на сайт, няма да му е приятно да излиза че сайта му се продава, но да не разводнявам темата , както казах това е само една молба към админа и надявам се да ме разбере
 
От: някой може ли да каже някой от админите за да го помоля за нещо

Няма сега смисъл да влизаме в спорове, аз помолих админа и се надявам да ми помогне , най малкото да махне линковете към сайта и да махне името на сайта и не в казано да изтрива темите, мисля че не е толкова голям проблем за да не ми помогне. Смятам, че на никой собственик на сайт, няма да му е приятно да излиза че сайта му се продава, но да не разводнявам темата , както казах това е само една молба към админа и надявам се да ме разбере

Човек - не усещащ ли как всички ти се подиграват? Та ти имаш най-хубавото, за което хората пари дават, а ти искаш да го разкараш?! Бил ти излизал форума пред сайта ти: ми как няма да излиза, след като явно сайта ти е въздух под налягане? Нали ако беше хубав, щеше да е обратното? И какво от това, че сайта ти се е продавал и някой ще го види? Аз все още не разбирам това притеснение?
 
Re: От: някой може ли да каже някой от админите за да го помоля за нещо

Човек - не усещащ ли как всички ти се подиграват? Та ти имаш най-хубавото, за което хората пари дават, а ти искаш да го разкараш?! Бил ти излизал форума пред сайта ти: ми как няма да излиза, след като явно сайта ти е въздух под налягане? Нали ако беше хубав, щеше да е обратното? И какво от това, че сайта ти се е продавал и някой ще го види? Аз все още не разбирам това притеснение?

Хахаха, още един велик оптимизатор, викаш, а бате. :) Сайтът излиза след форума? Замислял ли си се какъв е сайта, щом теми от форум излизат за него, преди сайта. Втори въпрос - всеки сайт в тази мрежа има история...няма как да няма някъде нещо за него. Ако планираш да стане извесен, ще има много за него в мрежата, ако ще ще чистиш така мишкарски, не си прави труда да го развиваш. ;) Вземи прочети малко преди да правиш глупости. Но твой си избор. Щом ти казват хората едно, ти си прави каквото искаш. ;) Нали точно това споменаване на бранда говори на Google, че си бранд. Трие се само когато е негативно, ако може де. Ако не маже се с други готини новини около него, за да изместят лошите. Абе всеки ли почна днешно време да се занимава с уеб? :) Сигурно ще се нагледаме и на още велики стратегии. :)
 
От: Re: От: някой може ли да каже някой от админите за да го помоля за нещо

Сигурно ще се нагледаме и на още велики стратегии. :)

Време е да помоля гошо да изтрие сайтовете за домати, дето излизат преди моя.
Не че са много, но прави неприятно впечатление...
 
От: Re: От: някой може ли да каже някой от админите за да го помоля за нещо

Време е да помоля гошо да изтрие сайтовете за домати, дето излизат преди моя.
Не че са много, но прави неприятно впечатление...

Честно казано, още не мога да определя защо са там по качествени или количествени показатели (освен модерния и недоказан "in trust we trust").

Прасни ги на тема "шопска салата". И бившият "Балкантурист", пък и сърбите ще свалят гарда.
 
От: От: Re: От: някой може ли да каже някой от админите за да го помоля за нещо

Честно казано, още не мога да определя защо са там по качествени или количествени показатели (освен модерния и недоказан "in trust we trust").

Прасни ги на тема "шопска салата". И бившият "Балкантурист", пък и сърбите ще свалят гарда.

Е, това вече си го имам - схопп салата. :beer:
 

Горе