[официално] hitfile - Споделяне на файлове - Обява & Коментари

Уважаеми Predpriemach,

Отговорете си на следния въпрос ! Колко ще загубите от потребители които имат достатъчно пари , но използват предимно свободното теглене и не копуват премиум акаунти.

С помоща на hitfile.net ще бъдете в състояние да контролирате всички права на потребителя и по този начин ще увеличите приходите си от споделяне на файлове.

Основната идея е да не използвате hitfile.net като основен хостинг на файлове.Но ако искате да си набавите добри приходи е хубаво да го използвате в съчетание с някой pay per download хостинг ( дава пари за сваляне на файлове ) .

Мислите си че можете да изгубите голяма част от потребителите си ? Грешите ! Тъй като тези потребители , които не искат да теглят от вашите линкове могат да използват огледалните линкове. Що се отнася до тези които закупуват премиум акаунт , Ние ще ви дадем 60 % взависимост от тяхното закупление .


В крайна сметка ще получи:
+ 60% от всички продажби на вашите файлове
+ 10% от доходите на партньорите въведени от вас
+ 5% от всички премиуми закупени през вашия уеб сайт
+ 2% от доходите на партньорите ,внесени от техните партньори

Също така:
+ Можете да разполагат с правомощия да контролирате възможностите на свободните сваляния !
+ Ние не използваме нива или съотношение! Така че печелите пари , независимо какво правят другите .
+ Плащаме на всички страни ! Премиум акаунтите могат да бъдат закупени в над 200 страни.
+ Всеки линк на файл е като реферален линк.
+ Вашият файл ще се съхранява в продължение на 90 дни (ако имате премиум акаунт) или 45 дни (ако акаунта ви е безплатен) . Това е в сила от последната покупка.
+Минималната сума за теглене е 5 $. Плащанията се извършват чрез PayPal или Webmoney.

>>>>>>>>>>>> Започнете да печелите пари $ $ <<<<<<<<<<<<

Казвам се Рони Мартин и аз съм официален ръководител на сайта Hitfile.net
Можете да се запознаете с мен като ми изпратите емейл ronnie.martin[at]hitfile.net

Ние правим тази тема за да събираме всички ваши желания които ще представим тук .


hitfile.net + Pay Per Download filehostings = добри приходи!

С най-добри пожелания ! Надявам се да видя мнението ви за нас !
 

Прикачени файлове

  • hitfile.jpg
    hitfile.jpg
    34.4 KB · Преглеждания: 16
От: [официално] hitfile - Споделяне на файлове - Обява & Коментари

Стигнах до "копуват" и спрях да чета. А може и да е било интересно...
 
От: [официално] hitfile - Споделяне на файлове - Обява & Коментари

Мараба Марто

Хубаво сайтче изплагиатствано от Матрикса може и да плащате но на този етап ще се въздържа да участвам в подобен Български сайт, ако питаш защо пиши на Явор Колев той ще ти каже.

Вашия офис къде е защото на Хотфайл e на Черни връх до ГДБОП?:lol:

Успех в начинанието.......Роднина-Милиционер, Роднина-Милиционер
 
От: [официално] hitfile - Споделяне на файлове - Обява & Коментари

да превода малко, куца, но Рони казва - в Русия съм :D сайта е от същия собственик като Tурбобит, през единия сайт може да се направи мирър в другия с един ъплоад, който няма рег, цък при мен ;)

http://hitfile.net/partner/?PHPSESUD=8A88B00C1CABFD3FC4335B1859DC9537
 
От: От: [официално] hitfile - Споделяне на файлове - Обява & Коментари

Мараба Марто

Хубаво сайтче изплагиатствано от Матрикса може и да плащате но на този етап ще се въздържа да участвам в подобен Български сайт, ако питаш защо пиши на Явор Колев той ще ти каже.

Вашия офис къде е защото на Хотфайл e на Черни връх до ГДБОП?:lol:

Успех в начинанието.......Роднина-Милиционер, Роднина-Милиционер

Ние не сме sharingmatrix :)
Ние работим само с turbobit.net.За това ако имате акаунт в turbobit.net можете да използвате същите данни и за hitfile.net. Тогава няма нужда да се регистрирате.
 

Горе