помощ! широкомащабна инвазия на олигофрени!

wmdeals

New Member
абе вчера нали 13-ти таковата ама уж не беше петък - ама рогачите направо ме побъркаха бе майна! мисля че Извънземните имат пръст в тая работа!

като се почне от случайни посетители(НЕклиенти) и се стигне до познати дето не съм ги виждал от години - спукаха се да ме занимават с някакви простотии, претенции, една лелка ми набиваше цял час по скайпа че съм бил кръгла нула, някакъв друг тръгна да ме учи как да си въртя бизнеса, писмата от ламери по шаблона: "Дай няква Далавера!" пък удариха рекорд...

да не е имало нещо слънчеви изригвания снощи? как пък цял месец всичко наред си беше и изведнъж все едно синджир някъв се скъса дееба...

казвам ви - това или са Извънземните (фърчат дееба с тия чинии само нарушават озоновия слой) или военните нещо пак подземни експерименти си праят с изместване центъра на Земната ос и други такива....
 
От: помощ! широкомащабна инвазия на олигофрени!

Споко бре чичи ти просто си изпрегнал

Дай си малко почивка че като ти чета напоследък постовете се припознавам аз преди кандидат студенските изпити
 
От: помощ! широкомащабна инвазия на олигофрени!

абе майтап ви се струва ама....
догодина като стане -70 по Целзий и като кажат: "ааааа уеко грешка стана - България сега е на Северния Полюс а на море ще се ходи в Гренландия!" да видим как ще си плащате тока :twisted:
 
От: От: помощ! широкомащабна инвазия на олигофрени!

абе майтап ви се струва ама....
догодина като стане -70 по Целзий и като кажат: "ааааа уеко грешка стана - България сега е на Северния Полюс а на море ще се ходи в Гренландия!" да видим как ще си плащате тока :twisted:

Я съм баце МОРЖ!
 
От: помощ! широкомащабна инвазия на олигофрени!

Колко хора пишете от този акаунт ?!
 
От: помощ! широкомащабна инвазия на олигофрени!

ето майна - така си и знаех!
като почне някой тема за световна конспирация и извънземни и веднага го обявяват за страдащ от раздвоена(разчетворена) самоличност

сега чакам да дойдат санитарите със усмирителната риза и вълшебната инжекция от която после всички тревички стават небесно-лилави и големи като баобаби!
 

Горе