при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

Ако става въпрос за някой от сайтовете в подписа ти.. Може и да не влезе въобще
 
От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

Ако става въпрос за някой от сайтовете в подписа ти.. Може и да не влезе въобще

Недей така директно, ще го обидиш човека. :)
 
От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е нормално да стигне 1 страница при ниска конкуренция на кл. дума ?

За около месец можеш да излизаш на 1-ва или 2-ра страница с нов сайт. Но това зависи от много фактори, които няма как да се съберат в един пост. Това го казвам от личен опит в слабо или средно конкурентни ниши.
 
От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

За около месец можеш да излизаш на 1-ва или 2-ра страница с нов сайт. Но това зависи от много фактори, които няма как да се съберат в един пост. Това го казвам от личен опит в слабо или средно конкурентни ниши.

мерси, а за нов сайт 10 тина статий достатъчни ли са сайта да набере скорост към 1 страница:?:или много повече?
 
От: От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

Сори, за грубия език, но с прад*я боя прави ли се? Или с трици маймуни хващала ли си?
мерси, а за нов сайт 10 тина статий достатъчни ли са сайта да набере скорост към 1 страница:?:или много повече?
 
От: От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

Сори, за грубия език, но с прад*я боя прави ли се? Или с трици маймуни хващала ли си?

uni недей така, според мен трябват 20 тина качествени статий и след това по 1 седмично и нещата стават , но нее гаранция разбира се...
 
От: От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

Тествай, в гугъл всичко е до тест.
uni недей така, според мен трябват 20 тина качествени статий и след това по 1 седмично и нещата стават , но нее гаранция разбира се...
 
От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

Темата е в неправилна секция.

А на въпроса: "добра оптимизация" е нещо свръх субективно, съпоставено с количество статии - нищо общо с нищо. Няма такива зависимости. Конкуренцията определя дали и кога ще стигнеш топ-а.
 
От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

Сайт с една страница, повече от година не пипана, дума половин милион резултата (едиствено/множествено число), си седи на първа страница без проблеми.
 
От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

Ти си с връзки за това :D
Сайт с една страница, повече от година не пипана, дума половин милион резултата (едиствено/множествено число), си седи на първа страница без проблеми.
 
От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

Сайт с една страница, повече от година не пипана, дума половин милион резултата (едиствено/множествено число), си седи на първа страница без проблеми.
и кой е сайта , ако не е тайна?
 
От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

и кой е сайта , ако не е тайна?

Хм, ти май не си научи урока, и не четеш какво ти казват колегите. Конкретно Вискяр Бг ти казва, че количеството статии няма значение, други неща са важни, ако ще не 10 статии, а 1 000 000 статии да имаш, пак няма да ти помогнат ако не знаеш кое какво да правиш!
 
От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

Хммммм, малко няма да се съглася, при 1 000 000 странички в гошко съм имал 30+к. трафик.
Пък нека всеки си кара как си му е на сърце, ама с една страничка надали ще дигнеш това. ;)
Хм, ти май не си научи урока, и не четеш какво ти казват колегите. Конкретно Вискяр Бг ти казва, че количеството статии няма значение, други неща са важни, ако ще не 10 статии, а 1 000 000 статии да имаш, пак няма да ти помогнат ако не знаеш кое какво да правиш!
 
От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

Хммммм, малко няма да се съглася, при 1 000 000 странички в гошко съм имал 30+к. трафик.
Пък нека всеки си кара как си му е на сърце, ама с една страничка надали ще дигнеш това. ;)

Абе аз пример дадох де, ти пък сега се хвана за числото, просто имах предвид, че работите стават не с количество, а с качество!
 
От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

Абе аз пример дадох де, ти пък сега се хвана за числото, просто имах предвид, че работите стават не с количество, а с качество!

Е ти пък , нали трябва да се похвали преди къф трафик е правил :D
 
От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

На първа страница кога ще стигнеш, зависи от много фактори. Например, ако конкуренцията е ниска - може за 2-3 седмици да си избуташ сайта. Ако е нищожна - за няколко дена. Ако е висока - може да отнеме няколко месеца и дори година-2-3... Но дали има ефект от оптимизацията, можеш да видиш ако бавно и славно сайта се катери по избраната дума. Това означава, че има някакъв напредък.

А на другия въпрос "Стигат ли 10 статии"?

Ще ти отговоря, че пак е доста относително. Имам сайт с 200 статии, който не мога да намеря и такъв, при който я се мятат 10-20, я не и си се класира прилично (при равни други условия, разбира се).

Роля може да играе не само конкуренцията, но и линк билдинга - едно от най-важните неща. Само, че тук не може да се бърза..., но предполагам няма смисъл отново да говоря отегчителни неща - вероятно си чела как се прави той. :)
 
От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

Убаво бе млъквам, няма да казвам нищо вече. :clap:
Е ти пък , нали трябва да се похвали преди къф трафик е правил :D
 
От: при добра оптимизация 1 нов сайт за колко време е ...

Хммммм, малко няма да се съглася, при 1 000 000 странички в гошко съм имал 30+к. трафик.
Пък нека всеки си кара как си му е на сърце, ама с една страничка надали ще дигнеш това. ;)

Нека ти дам пример със сайт, който е имал 50 000 посещения... с една страница http://www.milliondollarhomepage.com/ :)
 

Горе