търг за сайт и домейн (печаливши) и аукцион за интересни домейни

dani_bg

New Member
домейна и сайта http://zapoznanstva-bg.eu го пускам на търг с начална цена 70лв и стъпка за наддаване 10лв (до 14часа на 25.10.2011 год) който е дал най-много го получава
тези домейни са на търг при интерес на лична (цената е само за домейна)
auto-okazion.eu 5 лв. или купи веднага за 40 лв
modelistika-bg.eu 5 лв.или купи веднага за 30 лв
bgtv.eu 20лв или купи веднага за 40 лв
online-igri.eu 5лв. или купи веднага за 40 лв
bezplatniobiavi.eu 10 лв. или купи веднага за 50 лв
horoskopi2011.eu 2 лв. или купи веднага за 25 лв
kreditite.eu 5 лв. или купи веднага за 40 лв
bgvizitki.eu 6 лв. до септември 2012 е домейна или купи веднага за 40 лв
kalendarcheta.eu 6лв. до септември 2012 е домейна или купи веднага за 40 лв
momicheto.eu 10лв. до септември 2012 е домейна или купи веднага за 70 лв
momcheto.eu 10 лв. до септември 2012 е домейна или купи веднага за 70 лв
meetinbulgaria.eu 6лв. до септември 2012 е домейна или купи веднага за 40 лв
за домеините наддаването е 2лв над обявената цена и могат да се вземат още тази вечер при плащане през епай
 
Последно редактирано:
Re: аукцион за facebookbg.eu и други интересни домейни

Можеше да предупредиш, че става въпрос за голотии - не всеки обича да отваря сайтове с мятащи се кренвирши и вимета

Мен лично ме притесняват три неща:

1. запазена марка в домейна
2. ххх голотиите - това е забранено у нас
3. де е регистрирано това нещо

има домейни с потенциал, както се казва, ама дори не смея да ги отворя ако са същите. Регистратора "пичета.ею" нищо не ми говори, така че дай малко детайли за прехвърлянето

Едит: абе що не махнеш живите линкове? Тая тема изглежда точно като оспамена с толкова много п*рн0 линкове в нея

А, и да не ходят дечурлигата

18-years-of-Daubert.png
 
От: аукцион за facebookbg.eu и други интересни домейни

който се интересува да ми пише скайп на лична аз ще го намеря и моля само сериозни хора да пишат
 
Последно редактирано:
От: аукцион за facebookbg.eu и други интересни домейни

А отностно дизайна на сайта може да си го смените с ваш на мен ми харесва този и за това го ползвам вие може да си направите какъвто ви харества на нас и може да си го преригистрирате при ваш регистратор
 
Re: аукцион за интересни домейни

То ясно, че може да си го пререгистрирам при мой регистратор - при какви условия.

Ти ми го пушваш сега и той пристига след N (колко) дни при моя регистратор,

Отделно това пушване в 99% от случаите не е безплатно - каква е таксата на твоя регистратор за прехвърлянето? Ясно, че го играеш риселър - в това няма нищо лошо, но аз искам да прехвърля домейна при друг регистратор.
 
От: аукцион за интересни домейни

не съм риселър твоят регистратор ще ти вземе 8 лв (като ти се удължава с 1 година срока )и ще ти го прехвърли.Регистрирането става барзо зависи от това при кой регистратор е .А може да искаш да е при моя регистратор (тук не говорим за хостинг компания която региктрира името а за самият собственик на домейн името)
 
Последно редактирано:
От: търг за сайт и домейн (печаливши) и аукцион за интересни домейни

Има оферта на лична 100 лв който даде повече от 100 лв го взема веднага
 
Последно редактирано:
От: търг за сайт и домейн (печаливши) и аукцион за интересни домейни

започва наддаването нека да видим кой е победителя
 
От: търг за сайт и домейн (печаливши) и аукцион за интересни домейни

aadddadasdad
Приятелю, същата грешка направих и аз преди около година, когато бях млад и зелен тук. Първо в Кофа мненията не се броят. Второ, има безброй безобидни теми, в които никой няма да ти каже копче, ако поспамиш малко. Мен ме ошамари ktomov (че ми светнаха в червено бузките :)), аз само ще ти кажа bake your brain (a.k.a опичай си акъла) и не вдигай безсмислено теми 8)
 

Горе