1000 визитки за 20 лв.

grigorov

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте,
Преди известно време бях пускал такива сборни и бързи оферти с добри ценови условия и имаше страшно голям интерес. А и по отзивите смятам, че останаха доволни :)
Отново имам възможност да предложа добра оферта за членовете на форума.

Този път условията са следните:
1000 едностранни /4+0/ визитки за 20 лв. /Визитките могат да бъдат 1 вид по 1000 бр. или 2 вида по 500 броя./
Хартия 250 гр. мат.
За тези с по-скромни нужди, но желаещи да хванат добра оферта оставям възможност и:
500 едностранни /4+0/ визитки за 12 лв.
Хартия 250 гр. мат.

За да бъдат всички доволни от тази сделка ще кажа и какви са условията:
1. Готовите файлове можете да ми изпращате на мейл [email protected] във формати подходящи за печат /pdf, eps, cdr с шрифтове към криви/ ДО 23.06.2014 /понеделник/ до 10.00 часа сутринта!
2. Все пак споменах, че формата е сборна тоест идеята е всичко да се печата на веднъж. Тоест ще са готови след 27.06.
3. Доставка до офис на Еконт експрес, Speedy или до Ваш адрес за Ваша сметка /от 3.36 лв. до 6.00лв. в зависимост от избора/ с наложен платеж или предварително платени по банков път или epay.

Този път разполагам с 3 места х 1000 /или 6 х 500/.
Знам че срока за подаване на файловете е кратък, но за това съм се постарал да предложа добра цена :)

Надявам се да съм описал всичко което може да Ви интересува. Ако имате въпроси можете да пишете на лични, на посоченият мейл или в темата като се надявам да запазим добрият тон.
Аз ще отбелязвам колко места /пакети/ са заети.
 
От: 1000 визитки за 20 лв.

Драсни едно ЛС , 5000 броя двустранни визитки каква ще е цената ?
 

Горе