Adsense на сайт за снимки

От: Adsense на сайт за снимки

Не гледай на големите в канчето! Те се движат по съвсем други правила. Това което важи за простолюдието, в никакъв случай не важи за големите сайтове...
Да точно така!
И тези адсенс правила*, където неопитни с нещата кретени като Странника ти ги пишат, това са пълни глупости. Върти си мулти профили към адсенс и въобще да не ти пука, както на тях не им пука за теб, примерно.
 
От: Adsense на сайт за снимки

Да точно така!
И тези адсенс правила*, където неопитни с нещата кретени като Странника ти ги пишат, това са пълни глупости. Върти си мулти профили към адсенс и въобще да не ти пука, както на тях не им пука за теб, примерно.

А ти пък си големия умник! То който има акъл в главата, може да си прецени, и като ни послуша, само ще спечели, а останалите идиоти да вървят на майната си.
 
От: Adsense на сайт за снимки

Да точно така!
И тези адсенс правила*, където неопитни с нещата кретени като Странника ти ги пишат, това са пълни глупости. Върти си мулти профили към адсенс и въобще да не ти пука, както на тях не им пука за теб, примерно.

Абсолютно! Мултиакаунтингът е абсолютно задължителен в днешно време. Ако някой смята да живее от това и да я кара само с един акаунт, мога да му препоръчам да се готви за драми. Няма никакво значение колко ти е стар акаунта, колко трафик е минал през него или колко си бил изряден с правилата. На мен последния акаунт ми беше 6-7 годишен, с много пара вътре и за цялото си съществуване беше генерирал няколко милиона клика и стотици милиона импресии, огромни цифри... и пак ме итрещяха:-o
 
От: Adsense на сайт за снимки

А ти пък си големия умник! То който има акъл в главата, може да си прецени, и като ни послуша, само ще спечели, а останалите идиоти да вървят на майната си.
ДА УМНИК СЪМ ПО ТОЗИ ВЪПРОС, А ТИ СИ САМО ЕДИН ГЛУПАК!
Аз мога да говоря с факти и статистики, докато ти можеш само да плямпаш там каквото си прочел в нета.
 

Горе