ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

И аз ги гледах преди време, но когато видях лъжливия инвертар със сайтове се отказах. Не се залъгвайте със подобни платформи, които не са поставили координати за връзка освен е-майл.
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

Е, сега не ги сравнявай с garga.biz, те може и да се забавиха, но доколкото разбрах започнаха да плащат, а тези явно въобще и нямат намерение да го правят.
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

Направо да ги пуснем в Свежо и тях, поне повече хора да ги разберат :D
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

Направо да ги пуснем в Свежо и тях, поне повече хора да ги разберат :D
Ако темата излиза добре за заглавието им или нещо свързано с тях ще е достатъчно. ;)

Опредлено е хубаво повече хора да разберат за какво иде реч. Все пак не е редно да се прави така в нашата държава и то от някакви си аматьори с кофти сайт. Хората разчитат на нормални хора срещу себе си, иначе става кофти и те започват да бъдат скептични и като цяло онлайн бизнеса тук ще започне да боксува на едно място. Стига ни държвата, че ни спъва, нека да няма и псевно сайтчета, които да го правят допълнително. ;)
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

Тия ги ползвах миналата година за няколко месеца, обаче кога става плащането няма кой да ти каже. Нямат ни адрес, ни тел. за връзка. Видях на къде отиват нещата... и писах на някай от "рекламодателите" им да ми дадат някакъв майл за връзка. В крайна сметка няколко дена по-късно от adv взеха, че сами се свързаха с мен и платиха. В майла, който получих от тях имаше и тел. за връзка. Обадих се да ги питам ще плащат ли за напред или не. Вдигна едно момче... той "горкия" не знаеше къде се намира, а кама ли да обяснява такива сложни въпроси... По самия разговор си пролича, че не е сериозна фирма и ги спрях. Сега гледам поне са сложили майл за връзка, но като не плащат файда никаква.
 
Последно редактирано:
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

Тук пробва ли да ги търсиш ? Може да излезе нещо
https://www.register.bg/user/session_tmp456341280957094/app.pl?action_key=ac_go_to_reports


Пускам за да предупредя да не се занимавате с тях :)
Мотаха ме няколко месеца за 70 лева
аз ги сложих пробно два месеца за да мина 50 лева - събреаха се 70 и им писах за изплащането - отговориха ми ако искам че може и по paypal да ми платят но предпочитали банкова сметка ... дадох им и двете
и оттогава ни вест ни кост - пратих им 3-4 писъмца да питам ко става ама не отговарят :)
така че чувствайте се предупредени.
Досвидяха им се 70 левчета :twisted::twisted:
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

За какво да ги търся?
Нито искам да ги търся - нито да им се моля :)
те щом за 50 лева се изциганиха - смятай какви бизнесмени са големи...
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

@mvmrik, колко време те мотаха, докато ти платят? *Гарга*
 

Горе