Adwords спрян профил...

genesis2202

New Member
"Рекламите Ви може да не се показват, тъй като профилът Ви е в процес на проверка. Тези проверки обикновено завършват в рамките на три работни дни. Ако продължавате да срещате проблеми след изтичането им, моля, свържете се с нас."
Има ли някакъв друг вариант, освен да изчакам 3 работни дни? Профилът е на 1 ден вкаран е първият ваучер за нови акаунти от 100$ и веднага се появи следното:
"Профилът Ви в Google AdWords бе спрян, тъй като данните Ви за плащане в него или в свързан с него профил не можаха да бъдат потвърдени"
Това означава ли, че вече ваучера е неизползваем?
 
От: Adwords спрян профил...

"Профилът Ви в Google AdWords бе спрян, тъй като данните Ви за плащане в него или в свързан с него профил не можаха да бъдат потвърдени"
Днес и на мен същото:)
Аз се замислям, дали ще е тъпо да си сложа допълнителен комп (някоя стара щайга за 100лв), който да се използва само за адвордс кампании с ваучерите... Трие се всичко след изразходването на ваучера, нов акаунт и така..
 
От: Adwords спрян профил...

Писах им относно проблема, но даже не си направиха труда да ми отговорят. Честно казано, Г много ме дразни. Бях спечелил нов ваучер от 100$ за нови акаунти(на по-малко от 14дни) и реших да си направя нов акаунт, въпреки че имах един основен, но то вече е на година. Както описах по-горе направих акаунта, всичко точно и на следващият ден blocked...
 
От: Adwords спрян профил...

привет, и при мен същото!
лошото е, че е една карта ще изгърми така:(
 
От: Adwords спрян профил...

Ето и отговора:
"Здравейте ------,

Прегледахме профила Ви и установихме, че за съжаление той не спазва следните изисквания за промоционален кредит:

– Промоционалният талон не може да се прехвърля, продава или заменя.
– Само един промоционален кредит на клиент.
– Промоционален код може да се използва само на територията, на която е разпространен първоначално."
 
От: Adwords спрян профил...

Колеги, от десетина дни Г Адуърдс са полудели нещо.
Мисля да изчакам месец и нещо тези "проверки".
Надявам се нещата да се нормализират, както преди.
 
Тези верно са пощръклели... На един приятел му спряха акаунт създаден с ваучер, който той лично е получил от тях. После си продължава капанията само с пари от картата си. Всичко е честно и нормално и тези му спират акаунта, а вътре има и заредени истински пари.... Егати!
 
От: Adwords спрян профил...

Понеже Киров по горе спомена едни срокове.:)
Има ли някакви указани срокове да не ползваме пак тези сайтове.Понеже и на мен ми затвориха акаунт.
Защото аз доколкото знам, те спират акаунтите,а не сайтовете.
Ако има някой по запознат,ще съм му благодарен, ако сподели нещо по въпроса :)
 
От: Adwords спрян профил...

Стара тема, но ми е актуална. Някой намери ли решение? Спряха ми акаунт, не ползвах 3 месеца, пуснах нов, който работи 29 дни и го спряха...Ползвах нова карта, без ваучер активирах, чиста машина, мейла за регистрация не е гмеил...но въпреки това го спряха.

Някой намери ли подходящо решение на казуса. Не ме интересува с ваучер, а просто нормален, работещ акаунт?
 
От: Adwords спрян профил...

Омръзна ми.
Правя акаунт - пускам, даже плащам, след плащане натрупвам малка сума и спират.
Егати значи.
 
От: Adwords спрян профил...

Стара тема, но ми е актуална. Някой намери ли решение? Спряха ми акаунт, не ползвах 3 месеца, пуснах нов, който работи 29 дни и го спряха...Ползвах нова карта, без ваучер активирах, чиста машина, мейла за регистрация не е гмеил...но въпреки това го спряха.

Някой намери ли подходящо решение на казуса. Не ме интересува с ваучер, а просто нормален, работещ акаунт?

Да бе, значи не съм сама с тези неща.
Моите карти не са различни обаче.
Иначе поне гледам ИП и имейл да са уникални.

Може би решението е омразният ми МКЦ :(
 
От: Adwords спрян профил...

Не е решение. Когато стана проблема преди 3 месеца направих МКЦ, което изкара 15 дни и го блокираха...И е тъпо, че дори да приема, че имам вина, то не е изцяло моя. Чак сега гледам са посочили уточнение за кодовете "по един код на физическо или фирма...". Преди беше клиент, но не се упоменаваше това дали е акаунт или не. Да не коментираме, че поне 10 ваучера имам пратени от тях самите. Съпорта по телефона са ми давали още толкова и без да искам. А накрая се измъкнаха, макар да признаха, че и за тях това с клиент и акаунт да не е било ясно как трябва да се тълкува. Да, ама аз съм потърпевшия сега.
 
От: Adwords спрян профил...

Моите 2 спряни "подозрителни" акаунта не са ползвали кодове.
Единият има платени 3000 лв. Егати тъпаците - да искаш да им дадеш пари, а те да ти пишат, че е подозрително.

Акаунтите са с различни данни и карти.
 

Горе