Black Friday намаления къде

От: Black Friday намаления къде

Аз си чакам още покупката от миналия петък. Някой ако има за подаряване от тези ваучери може да го даде .. :)

И аз да се запиша за ваучер(примерно -10%), няма да откажа :D. После ще го върна след евентуална моя покупка, така че нищо не се губи ;)
 
От: От: Black Friday намаления къде

И аз да се запиша за ваучер(примерно -10%), няма да откажа :D. После ще го върна след евентуална моя покупка, така че нищо не се губи ;)

Аз доколкото разбрах, тези ваучери се са поименни и друг не може да ги ползва + това май ще са активни чак от януари месец...
 
От: От: От: Black Friday намаления къде

Аз доколкото разбрах, тези ваучери се са поименни и друг не може да ги ползва + това май ще са активни чак от януари месец...

Мда, има логика, то инак ще си поръчам нещо за 1000лв с 100лв ваучер отстъпка(с наложен платеж, на грешен адрес и човек) и после ... се сещаш :)
 
От: От: От: От: Black Friday намаления къде

Мда, има логика, то инак ще си поръчам нещо за 1000лв с 100лв ваучер отстъпка(с наложен платеж, на грешен адрес и човек) и после ... се сещаш :)

А и като стана дума, да вмъкна, понеже едва ли някой ще седне да им чете условията на промоцията, но ваучера не може да бъде по-голям от 500 лв. Тоест ако поръчате стока за 10 000 лв. няма да получите ваучер за 1000 лв.
 
От: Black Friday намаления къде

Пристигна стоката. Доживях. Довечера ще я пробваме.
 
От: Black Friday намаления къде

Аз имам ваучер за 10% за категорията със стоките за животни. Ако на някой му е нужен да свирка.
 

Горе