Crazy Week!

От: Crazy Week!

Мога само добри неща да кажа :). Получих репорта и при проверка всичко си беше на мястото.
Добавено, пингнато...даже вече Гугъл е захапал някой линкове>
 
От: Crazy Week!

Да си кажа и моето мнение...мисля че получих повече от това което очаквах.
Ще се възползвам пак ...заслужава си.
 
От: Crazy Week!

Мерси за кавъра на книгата. Добре се е получил и цената беше изгодна.
 
От: Crazy Week!

Много добър репорт съм получил, линковете са подредени в отделни тхт файлове, изрядна работа.

Единия линк е отишъл на майната си, сиреч - от 2ра страница на 4та, другия линк от 5то място на 7мо, явно нещо тоя пингвин не ги обича тия линкове, знам ли и аз.
 
От: Crazy Week!

Не можах да разбера това със снимката?
Компютърно ли е или на ръка го правиш ?

и да попитам, този който е рекламно лице на сайта, някой ваш познат ли е? от екипа ли е или?
Питам да знам как да го коментирам после за да няма сърдити :)
 
От: Crazy Week!

Единия линк е отишъл на майната си, сиреч - от 2ра страница на 4та, другия линк от 5то място на 7мо, явно нещо тоя пингвин не ги обича тия линкове, знам ли и аз.

В момента много трудно може да се прецени въздействието на едно, или друго СЕО действие върху представянето на сайта. По- скоро позициите са станали доста лабилни и всяко такова води до незабавен денс, който стабилизира след няколко дни. Много динамичен СЕРП.. Може да споделиш какво е станало в крайна сметка след ден- два..

Остана ли нещо за разграбване?

Уикита.. Пинги явно стресна народа и всеки изчаква.. Все пак това е ❅ANTI PINGUIN❅ EDITION!
  • UNLIMITED keywords for an URL! - ❅ANTI PINGUIN❅!
  • Every Submission from UNIQUE Name! - ❅ANTI PINGUIN❅!
    Don`t need an ARTICLE - I`ll made and SPIN-SPUN ! - ❅ANTI PINGUIN❅!
на уики събмита и въпреки че седмицата изтече, съм склонен да пусна още.. Няма проблем да направя и още някоя Рисунка от снимка

Не можах да разбера това със снимката?
Компютърно ли е или на ръка го правиш ?
и да попитам, този който е рекламно лице на сайта, някой ваш познат ли е? от екипа ли е или?
Питам да знам как да го коментирам после за да няма сърдити :)

Компютърно, не ме взеха в Художествената..:)
Тоз`можеш да го коментираш свободно - снимката е от нета за свободно ползване без авторски претенции - изборът по тези критерии е ограничен, така че..
 
От: Crazy Week!

Снощи поръчах пакет вики-та и тази сутрин се събудих с репорт. Имам над 21 хил. линка и "всичкото линк" е подредено професионално в доклада. Сега остава да видя и какъв ще е ефекта. Ще пиша до няколко дни наблюденията си.
 
Възможно ли е моя снимка (примерно от дискотека) да ми изрежеш муцуната и да я направиш да изглежда все едно съм сниман в студио? Само, че не искам да публикуваш резултатите никъде, затова съм готов да платя за тази дискретност. Направо ми прати цена за 4-5 такива снимки да ги обработим евентуално, за да мога да избирам.

Също така видях, че изработваш лога, можеш да вземеш участие в конкурсът ми при желание. :)
 
От: Crazy Week!

жалко, че толкова късно се натъкнах на темата :( предложението за рисунка от снимка важи ли още, много ми хареса тази, която видях тук и също бих искала :)
 
Последно редактирано:
От: Re: Crazy Week!

Mnogo polojitelna tema. Moga li da vzema wiki,ako ima. Izv se za latinicata
Само два са ползвани до момента. Само ми дай детайлите и ще го пусна.


Възможно ли е моя снимка (примерно от дискотека) да ми изрежеш муцуната и да я направиш да изглежда все едно съм сниман в студио? Само, че не искам да публикуваш резултатите никъде, затова съм готов да платя за тази дискретност. Направо ми прати цена за 4-5 такива снимки да ги обработим евентуално, за да мога да избирам.

Ще ти дам адрес на ЛС да ми пратиш снимките. Първо трябва да ги видя, за да ти кажа цена. Не е проблем да се направи с всяка снимка, но някой биха били доста времеемки.

Също така видях, че изработваш лога, можеш да вземеш участие в конкурсът ми при желание. :)
Надали ще имам време, но се радвам, че си пуснал конкурс във форума с доста прилична награда, вместо обичайните 10-30-40 лв.

жалко, че толкова късно се натъкнах на темата :( предложението за рисунка от снимка важи ли още, много ми хареса тази, която видях тук и също бих искала :)
Що пък да не важи.. дай снимката и ще я направим.
 
От: Crazy Week!

Изключително съм доволна - много "friendly" отношение, бързо свършена работа, а резултата е главозамайващ. Не знам как го правиш това със снимките, но стават страхотни!
Мерси много за невероятната снимчица!!!
 

Горе