Digital4Plovdiv събира най-добрите дигитални експерти за осми пореден път

Blinky

Owner
D4Plovdiv-1920x1080px.jpg

Годишната конференция за онлайн маркетинг и търговия Digital4Plovdiv ще се проведе на 12 и 13 октомври

Този октомври водещите представители от дигиталния сектор се събират в Пловдив на двудневна конференция за осми пореден път. Най-голямото събитие в календара на Digital4 ще се проведе на 12 и 13 октомври в Международен панаир Пловдив. За своята дългогодишна история то се превърна в една от предпочитаните платформи на бизнеса и в негова ежегодна среща. В това издание на годишната конференция за онлайн маркетинг и търговия Digital4Plovdiv ще се включат повече от 60 лектори, сред които маркетолози, рекламисти, търговци, бизнес консултанти и други специалисти с доказан опит в индустрията.

Digital4Plovdiv.jpg

По традиция програмата на събитието е разпределена в два дни, като всеки от тях има своя водеща тема. Първият ден ще се разглеждат теми свързани с тенденциите в онлайн маркетинга, а вторият – ще бъде фокусиран върху новостите в онлайн търговията. Лекции ще се провеждат паралелно в две зали като за пръв път тази година ще бъде направен цялостен видеозапис на конференцията, достъп до който ще получат участниците, закупили Premium билет за събитието. Този тип билет също се предлага за пръв път, като идеята му е да носи продължителна добавена стойност на притежателя си.

2019-d4p-1.jpg

Осмото издание на Digital4Plovdiv ще представи силна програма, която ще даде отговор на всички въпроси за e-commerce и дигитален маркетинг, от които бизнеса се вълнува. Посетителите ще имат възможността да участват в три титанични дискусионни панела – е-commerce, киберсигрност и подкаст. Е-commerce титаните ще разискват как виждат пазара в България – преди и сега, какви са бъдещите тенденции в страната и Европа, кои са подходите за измерване на ефективност и как да излезем да продаваме в чужбина. От дискусията на подкаст титаните ще разберем как да интегрираме подкастите в комуникационната си стратегия, а представителите на асоциацията по киберсигурност, българската асоциация за развитие на бизнес софтуер и икономическа полиция ще обсъждат всичко свързано с киберсигурността в електронната търговия.

D4Plovdiv.jpg

Събитието се осъществява с подкрепа и партньорство на важни организации като Българска стопанска камара, Българска асоциация по информационни технологии, Българска Е-комерс асоциация и други. Организатори на събитието са Internet Media Group и Европейската асоциация на дигиталните експерти.

Digital4Plovdiv обещава да бъде двудневно изживяване, пълно със стимулиращи дискусии и срещи с водещи експерти в областта на онлайн маркетинга и търговията.

За повече информация и регистрация посетете официалния уебсайт на Digital4Plovdiv.​
 
Да посетят и Бургас и да ги научат как се работи с кабели :)
 
Ако няма купони, мацки и пиячка, не виждам никакъв смисъл в тези конференции (не само тая), щото всичко, което дрънкат си го има в нета и можеш по всяко време (га ти е кеф) да си цъкнеш, па да превъртиш..па ДА МУ УДАРИШ ХИКСА накрая :)
 
Няма да видиш смисъл, защото не си предприемач, не развиваш бизнес, не ти трябват контакти, не ти трябва ти да се представиш, да се запознаеш с някого. И аз нямаше да виждам.

Иначе ще се ходи. За излизането на външния пазар може да е интересно.
 
Ми тръкни и това..щом си тръгнал, че инак го правиш да изглежда ДРУГОЯЧЕ :eek:
 
Последно редактирано:
Аз пък ей тая мода не я разбирам - некой може ли да обясни тва там женски обувки ли са, защо няма чорапки и защо за бога трябва да си показваш пищялките?? o_O

Digital4Plovdiv_enh2.jpg
 
Аз пък ей тая мода не я разбирам - некой може ли да обясни тва там женски обувки ли са, защо няма чорапки и защо за бога трябва да си показваш пищялките?? o_O
Щот старите художници казват, че жената се познавала по глезена. Ти на тва ли му викаш пищял, че не разбрах?

Иначе, трий куме, трий, с тебе ни е ред, един ред отзад, два реда отпред отпред. Па може и острани, ако се включи някоя по-различна особа.

Абе в триенето му е майката.

Не е ли така, драги ми @contra
Бих казах, че триенето спомага и за прираста на населението. Освен всичко друго, вероятно е и забавно. Ама малко се съмнявам.

Абе голяма работа е да може да триеш. Ама не става въпрос да се притриваш, щото усещането не е готино.
 
@Blinky ще ми се сърди за това изпълние.
Важното е, че са си направили нещата.
Защото животът не чака, времето няма връщане, миналото си е минало. И нищо по-истинско от това не съм осъзнал.

Аз също не съм фен на такива неща, но не съм и противник.
 
Ако няма купони, мацки и пиячка, не виждам никакъв смисъл в тези конференции (не само тая), щото всичко, което дрънкат си го има в нета и можеш по всяко време (га ти е кеф) да си цъкнеш, па да превъртиш..па ДА МУ УДАРИШ ХИКСА накрая :)
Мисля, че няма нужда да ти го предлагам. Защото така, или иначе това се случва. И ще се случва може би още-повече.
Нека да не пишем странични неща. Да оставим бизнеса сам да си развива форума. Без този толкова омразен оффтопик. Само по релсите.
 

Горе