Direct - Dir.bg кампания.

От: Direct - Dir.bg кампания.

от другите български такива е най-доброто.
в случая "най-доброто" не е в смисъл за "най-добро", а в сравнение.

знам че не ми виждаш репликата :)
 
От: Direct - Dir.bg кампания.

Вече я виждам, реших да те махна от игнор листата, така не мога да разбера дали ти свърши цикъла :)
 
От: Direct - Dir.bg кампания.

еми.. свърши
новолунието мина..
и твоя свърши май?

от Дир.бг ме зарибяваха преди време по телефона да съм зарибявал пък аз нашите клиенти и щяло да има отстъпка и т.н.

не се навих.
Гювеча пък вече отече съвсем

ако имаш мераци сериозно да се обвързваш с Дира, помисли.
какво точно плануваш ако не е тайна
може да намериш по-добър вариант за всичко ако се поровиш достатъчно
 
От: Direct - Dir.bg кампания.

Просто трупам мнения за различни програми от този тип и не само. В момента нямам проект, който да изисква реклама от този вид.
 
От: Direct - Dir.bg кампания.

аха
ясно
сподели после общата статискика от мнения за подобни програми, за да видя до колко хората мислят така също.
 
От: Direct - Dir.bg кампания.

Аз днес за първи път видях тази програма на дир-а и ми беше интересна дали позволяват рекламирането на адулт сайтове като цяло, но уви. Ако знаеш такива, сподели.
 
От: Direct - Dir.bg кампания.

В българия няма да намериш програма като Директ, която да го позволява.

никоя не дава да се рекламира адълт в БГ! пробвал съм в директа, етаргета, неогена на времето и изитрейдъра - никъде не може ;)

до тук от опит най на далавера в изитрейдъра - 5 стинки клика над 500 сайта ти връткат банера ;), даваш им 300 кинта и си готов, директите тия 100 лв ми ги лашкаха над 1 месец, пълна скръб, неогенците бяха на същото положение, докато не фалираха(не трябваше да им плащам), етаргетите все едно съм попаднал в друг свят, ебати и езика използват при тях и всичко е тъмна индия. а забравих да спомена и хттпулците - тия са некви мутряги, искат среща за камапания за 300 кинта, немам думи.
 
От: Direct - Dir.bg кампания.

Аз в момента ползвам direct.dir и съм доста доволен. Поне за нашия продукт работи супер!
 
От: Direct - Dir.bg кампания.

Има ли как да стана партньор на тази програма? В сайта им откривам единствено регистрация за купуване на кликове, а аз искам да я ползвам за визуализация на банери в стила на Adsense. Благодаря ви за отговорите предварително.
 
Последно редактирано:

Горе