Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

dobavibg.com

New Member
Добър вечер, представяме ви проектът ни dobavibg.com
Dobavibg.com е нова българска класация за фейсбук профили и страници. Това, което тя ви предлага е безплатното им промотиране в сайта сред посетителите му.
Добавянето става моментално, няма лимит за брой добавени страници или профили. Споделете вашето мнение за сайта и какво можем да подобрим.
 
Последно редактирано:
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

И каква е далаверата от това?
 
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

И каква е далаверата от това?
Потребителите получават безплатни потенциални посетители, които могат да станат техни приятели, последователи или фенове.
 
Последно редактирано:
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

Кои потребители? Питам, за да си обясня цялата ситуация, за да разбера дали сайта ще е полезен за мен да го ползвам или ще е безполезен.
Това ми прилича на многобройните класации, които се ползват само от уебмастърите! С какво твоя сайт ще е по-различен и полезен?
 
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

Кои потребители? Питам, за да си обясня цялата ситуация, за да разбера дали сайта ще е полезен за мен да го ползвам или ще е безполезен.
Това ми прилича на многобройните класации, които се ползват само от уебмастърите! С какво твоя сайт ще е по-различен и полезен?
Става дума за регистрираните потребители на сайта. Сайтът може да бъде полезен за всеки, който желае безплатно да промотира фейсбук страницата си, класирането става по категории интереси, което ще предостави възможност на потребителите да намерят най-полезните фейсбук страници с избраната от тях тематика.
 
Последно редактирано:
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

Става дума за регистрираните потребители на сайта. Сайтът може да бъде полезен за всеки, който желае безплатно да промотира фейсбук страницата си, класирането става по категории интереси, което ще предостави възможност на потребителите да намерят най-полезните фейсбук страници с избраната от тях тематика.

Абе, като гледам "замисълът" Ви не е чак толкова лош, дори наистина е полезен, ако го погледнеш от добрата му страна, но да си бяхте оправили сайта, пък после да пускате услугите и да му правите реклама. Имам 3 ФС и не мога да добавя нито една... Или събирате имейли и данни ?! Поздрави! :)

http://s2.postimg.org/kixatbk95/001.jpg
 
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

Абе, като гледам "замисълът" Ви не е чак толкова лош, дори наистина е полезен, ако го погледнеш от добрата му страна, но да си бяхте оправили сайта, пък после да пускате услугите и да му правите реклама. Имам 3 ФС и не мога да добавя нито една... Или събирате имейли и данни ?! Поздрави! :)

s2.postimg.org/kixatbk95/001.jpg
Проблемът ще бъде отстранен скоро. Това се е случило защото се опитвате да добавите вероятно страница без потребителско име. Съжаляваме много.
 
Последно редактирано:
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

Това се е случило защото се опитвате да добавите вероятно страница без потребителско име.

Какво означава "Страница без потребителско име"? Всяка страница си има име, не съществува фейсбукстраница без име!
 
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

Проблемът ще бъде отстранен скоро. Това се е случило защото се опитвате да добавите вероятно страница без потребителско име. Съжаляваме много.

Напротив, първо се регистрирах и тогава опитах няколко пъти, и все без резултат... То и по принцип, не те допуска до страницата с добавянето, без да си се регистрирал. Мислех, че го знаете ??? :-o
 
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

Какво означава "Страница без потребителско име"? Всяка страница си има име, не съществува фейсбукстраница без име!

Става въпрос за facebook username, тоест адресът на страницата да изглежда така: facebook.com/username , а не facebook.com/pages/Stranica/836328530732193 примерно
 
Последно редактирано:
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

Става въпрос за facebook username, тоест адресът на страницата да изглежда така: facebook.com/username , а не facebook.com/pages/McDonalds/358947734189113 примерно

И откъде е тоя каприз при вас? И какво искаш да кажеш, че в дадения от теб пример, една голяма и хубава страница, като тая на McDonalds, която има над 44 милиона харесвания е невалидна за вас и не може да се добави? Смятате да откривате топлата вода?

Изглежда, че magnit е прав, като казва: "...Или събирате имейли и данни ?!"
 
Последно редактирано:
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

Като гледам, във вашият сайт, за да добавиш ФС, трябва да имаш завършени поне две висшета... На мен ми трябва, да си добавя Страниците, а НЕ личният профил... Но, както и да е, мина ми вече желанието за този сюрприз! Извинявам се, че Ви наспамих темата и Ви желая Успех със сайта и начинанието, с което сте се заели! Хубава вечер!
 
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

И откъде е тоя каприз при вас? И какво искаш да кажеш, че в дадения от теб пример, една голяма и хубава страница, като тая на McDonalds, която има над 44 милиона харесвания е невалидна за вас? Смятате да откривате топлата вода?

Изглежда, че magnit е прав, като казва: "...Или събирате имейли и данни ?!"
Не да е невалидна, просто няма потребителско име, а само име на страницата. Както казах, проблемът ще бъде скоро отстранен.
 
Последно редактирано:
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

Нещо не мога да ви разбера целта. Като се добави страницата това не значи, че вие ще имате посещения от тази страница и изобщо не знам кой би си добавил страницата понеже ще знаят кой е предполагаемия собственик. Казвам предполагаемия понеже някой друг може да адне страници които не са негови.
 
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

Нещо не мога да ви разбера целта. Като се добави страницата това не значи, че вие ще имате посещения от тази страница и изобщо не знам кой би си добавил страницата понеже ще знаят кой е предполагаемия собственик. Казвам предполагаемия понеже някой друг може да адне страници които не са негови.
Уебсайтът е предназначен да бъде класация на фейсбук страници. Няма особено значение дали собственикът на страницата я е добавил или друго лице, понеже няма допълнителна информация към страницата, освен тази, публична във фейсбук.
 
Последно редактирано:
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

Не виждам особена полза за страниците, освен малко трафик за вас.
 
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

Като гледам, във вашият сайт, за да добавиш ФС, трябва да имаш завършени поне две висшета... На мен ми трябва, да си добавя Страниците, а НЕ личният профил... Но, както и да е, мина ми вече желанието за този сюрприз! Извинявам се, че Ви наспамих темата и Ви желая Успех със сайта и начинанието, с което сте се заели! Хубава вечер!

Проблемът е отстранен, моля опитайте отново.

П.П: Не събираме и използваме по никакъв начин имейли и данни на трети лица, информацията използвана при регистрацията на профилите им остава строго анонимна.
 
Последно редактирано:
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

Не виждам особена полза за страниците, освен малко трафик за вас.
Ползата е в това, че получавате посетители за вашата страница, както споменахме по-рано, които могат да станат ваши фенове, ако страницата ви им допада.
 
Последно редактирано:
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

-----------------------------------------------------
 
Последно редактирано:
От: Dobavibg.com - Класация за български профили и страници във Facebook

С риск да съм банален. 2014 година е, а дизайнът ви е от зората на интернета преди дот ком балона. Семпъл и опростен дизайн не значи грозен. Най-малкото идете в themeforest и си купете една тема за 15$, дизайнът на страницата има огромно значение за това дали хората ще я използват и ще и се доверят и какъв ще е conversion rate-a.
 

Горе