Facebook умря

stuklen

Well-Known Member
Преди малко ме разлогна фб и след няколко опита не ми дава да вляза.
Веднага си помисих за откраднат профил или нещо подобно, но из другите социалки пишат, че почти всичко на Марко е така.

При вас как е?
 
Преди малко ме разлогна фб и след няколко опита не ми дава да вляза.
Веднага си помисих за откраднат профил или нещо подобно, но из другите социалки пишат, че почти всичко на Марко е така.

При вас как е?
В цяла България няма със сигурност.
 
Преди малко ме разлогна фб и след няколко опита не ми дава да вляза.
Веднага си помисих за откраднат профил или нещо подобно, но из другите социалки пишат, че почти всичко на Марко е така.

При вас как е?
И аз сега погледнах и първата ми реакция същата пфф :Д
 
... днеска ръчкаха яко, ама не очаквах да счупят всичко...
 
Не мога да ги разбера, ама става все по-зле...

И аз не мога.. 2024г има детски бъгове като от 2011г...
 
Жена ми вика че нещо я е изкарало от акаунта и в Facebook & Messanger и първото което си помислих е че някой индиец я е изклатил обаче после видях че и при мен е същото и се сетих че нещо е станало в team-a на Meta.

Абе общо взето вкараха си 30 - 40 нови meeting-a в календара 🫣 :D
 
Да това уби сумати бизнеси.. Никога няма да го ползвам! Дано придприемачите да го ползват само от бизнес гледна точка, че ако има некое каше да си копа градинката, нема да го приживея 😆
 
Имало ли го е това и преди.
Казах ви, че преди нова година откраднаха акаунт на мой познат.
Обаче сега като се случи това, вече имам съмнения.
Мен също ме разлогна на компютъра.
Това, като си помисля или е изчезнало от базата, или всичко е объркано.
Бях споменал и, че заради този случай преди нова година, пробвах възможни телефони
и ми изпрати за смяна на забравена парола на единия от номерата ми за профил, който не е мой и даже не съм го виждал.
Което вече не знам дали е при тях проблема или някой сложил чужд номер или е объркал своя или друго.
 
430797077_388162450638476_3205597304233573287_n.jpg


Аз бях сигурна, че някой от тук ми е делнал фалшивия акаунт, понеже вчера при снемане на сккриншот си разкрих ФБ самоличността. :)
 

Горе