[FreeHost.BG] Безплатен PHP ХОСТИНГ със Непробиваема ДДоС Защита!

Извинявам се, но.. цялата работа е много странна.
Първо авторът на темата се представя като милионер и е декларирал над 9 милиона приходи от услуги за 2022г. Прекрасно, собственик е на преуспяващ бизнес. Но има интересни въпроси, като например:
1. Как така чисто нова фирма с чисто нов предприемач (който никога не е имал участие в други фирми преди) реализира близо 10млн лева оборот за 6 месеца работа (фирмата е регистрирана в края на м. май 2022, т.е. отчетът е за периода юни-декември) и то без нито един служител (разходите за персонала в каченото ОПР са 0лв за цяла година - без граждански договори, без служители на щат..). Сериозно, ако е открил начин да реализира услуги за над 2млн лева на месец без нито един служител, защо пише във форум с предложение за безплатен хостинг?
2. Как е възможно всичките ти 7млн лв разходи да са в графа "други"? Тоест този бизнес не е придобил нито един ДМА, примерно лаптоп или телефон на този оборот? Нито една външна услуга?
3. Защо собственик на мултимилионен бизнес декларира сам финансовия си отчет в ТР? Такова нещо виждам за първи път (изключваме случаите, в които самият собственик е счетоводител)? Да не говорим, че "Разходи за данъци от печалбата" при налична печалба не може да е празно поле, както в случая. Това е супер елементарна грешка, особено за собственик на мулти милионен бизнес.
4. Как така с този оборот не е извършен независим одит, каквото е изискването на чл.37 от ЗСч?

Съгласно изискванията на чл. 37, ал. 1 от ЗСч, на задължителен независим финансов одит подлежат:

I. Годишните и консолидираните финансови отчети на:

  1. малки предприятия, които към 31 декември на текущия отчетен период надвишават най-малко два от следните показатели:
a) балансова стойност на активите – 2 000 000 лв.;

б) нетни приходи от продажби – 4 000 000 лв.;



И за капак на всичко - същата фирма с мултимилионен оборот няма регистрация по ЗДДС. Честно ли?
Виж файлът 32479

С други думи, някой много отчаяно иска да изглежда като милионер без всъщност да е такъв. Но цената ще бъде доста висока (чл. 313 от Наказателния кодекс).
Спокойно бе братле..
 
Няма боб бате, няма леща :) Не става въпрос за твоето микросървърче в убития сайт, а за логин изобщо във въпросният ;)
НЕ ДАВАМ шер на подобни сайтове, защото съм запознат с целта им.
Защо трябва да има логин?
 
Излишно се хабиш, както и Димитров, например. Няма да получите адекватен отговор. Или ще подмине или ще изстреля нещо безумно в съвсем друга насока. Идеята е да върви лакардията на принципа "няма лоша реклама". Без значение е, че не седи нищо смислено или някаква реална услуга зад тази фирма.

Като цяло, въобще няма да е в сферата на предположенията, че са намесени ментални проблеми тука.
Давам отговори на моите клиенти а той не е един от тях!
 
Виждам, че си ОН, нещо да споделиш още? али да продължаваме да се излагаме :)

Твоя логин бате, не е като моя логин 😆
 
Че трябва да се регистрираш, да верифицираш поща, да потвърдиш парола.. да свалиш гащи 😁
 
Няма как да съм изкушен, абсурд! За мен лично, при търсене на такава услуга N1 е да е сигурен и конфиденциален, и чак после поглеждам цените ;)
Е той точно това е направил - решил е проблемът с конфиденциалността.
Няма плащане = анонимно.

Може би не е уцелил съвсем детайлите по офертата, ама е близо 🧐
 
Е ма ти се изрази все едно се интересувам от самия бизнес :) Аз съм умрел кон, интересувам се само от услугата ;)
Ма конкретно в случая такава не виждам 😁
 
Е ма ти се изрази все едно се интересувам от самия бизнес :) Аз съм умрел кон, интересувам се само от услугата ;)
Ма конкретно в случая такава не виждам 😁
Няма и да видиш.. докато не цъкнеш на линка.
 
Пробвам, вече 20-ти път, ама мишката нещо бега.. как го доближа линкот и тая отскача 15см в лево 🤣
 
Е той точно това е направил - решил е проблемът с конфиденциалността.
Няма плащане = анонимно.

Може би не е уцелил съвсем детайлите по офертата, ама е близо 🧐
Точно така, разработваме анонимен блокчейн, дето като плати някой, няма да се знае кой е хах :Д блокчейнът ще се казва точно като името на 1-вата фирма (D3VSOFT), който иска ще може да прави собствени крипто токени.
 
Май му се вика крипто/блокчейн протоколи, ама за мен е само блокчейн.. няма значение.
 

Горе