FrontEnd Developer с опит

SandWraith

New Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте,
знам, че ще започнете с нападките и хилядите въпроси, но все пак ще пусна тази тема..Занимавам се с уеб дизайн, отскоро и с HTML5/CSS3, но не съм много добър, трябва ми партньор, който да разбира от JavaScript или по-точно да може да ги вгражда в сайт, както и да хвърля по едно око на това, което съм кодирал или ако аз не мога той да помогне..Ще се заема с дизайна и с част от кода, зависи как се договорим.Става дума за Themeforest, по мой наблюдения 80% от темплейтите се продават, въпреки че стандарта е висок искам да пробвам с някого да пробием там.. Веднъж потръгне ли и двамата ще сме доволни.Условието ми е човека наистина да знае какво прави и да има кой да каже някоя добра дума за него или положителен iTrader, защо пък не и двете? Благодаря за вниманието!
 
От: FrontEnd Developer с опит

Здрасти,

Пишеш, че се занимаваш с уеб дизайн, което е добре. Themeforest имат наистина доста високи изисквания както за дизайна и уникалността му, така и за кода отдолу. Ако ми покажеш нещо твое ще ти кажа дали ще го приемат или не. Аз лично успях само в codecanyon-а да се класирам, понеже дизайните ми са малко девелопърски :).
 

Горе