Fuck Facebook 2024

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
За кой пореден път ми блокират страницата..
за 3 месеца съм им наливал над 3000 долара само на този акаунт и без причина ми блокират страниците и акаунти.. за някаква необичайна активност.. и изчезва цялата страница, нито можеш да се свържеш с тях , нито може да си възстановиш нещо егати боклуците братче..

Сигурно това е 15-тата страница, до сега щях да има над 200 000 лайка
 
с фейсбоклук е така, нищо не е твое

като да караш кола под наем и като си я вземат да се ядосваш
 
Мене ми блокнаха профила. Не бях влизал няколко месеца. А и преди това не съм го ползвал за нищо освен да джойнна едни фрийленс групи и да разменя няколко съобщения. Ходи разбери защо.

Суспенднаха ми и Инстаграм акаунтите. Изглежда автоматична и безмозъчна процедура някаква, щото мотивацията и обяснението особено за единия бяха 100% неадекватни.

Приключил съм с шит продуктите на Зукерберг :)
 
Изглежда автоматична и безмозъчна процедура някаква, щото мотивацията и обяснението особено за единия бяха 100% неадекватни.
Явно потребителското ти поведение, не се вписва, като "нормално" според алгоритъма и за това така се е случило
 
Явно потребителското ти поведение, не се вписва, като "нормално" според алгоритъма и за това така се е случило
И Фейсбук, и Инстаграм много държат да знаят личното ти инфо. Да почнеш профил за нещо или с поведение дето по техните разбирания не се връзва с предишния - забрави! Суспендва се незабавно понеже им объркваш аналитиксите и представата за твойта реална личност.

Ама как ше правиш такива работи - нали трябва да те познаваме интимно, та да знаем какви рекламки да ти изпляскаме, пък и Чичо Рептил трябва да има твоe автентично досие.
 
Последно редактирано:
И Фейсбук, и Инстаграм много държат да знаят личното ти инфо. Да почнеш профил за нещо или с поведение дето по техните разбирания не се връзва с предишния - забрави! Суспендва се незабавно понеже им объркваш аналитиксите и представата за твойта реална личност.

Ама как ше правиш такива работи - нали трябва да те познаваме интимно, та да знаем какви рекламки да ти изпляскаме, пък и Чичо Рептил трябва да има твоя автентично досие.
Не е това. Обучава се АИ и дава грешки.
 
За кой пореден път ми блокират страницата..
за 3 месеца съм им наливал над 3000 долара само на този акаунт и без причина ми блокират страниците и акаунти.. за някаква необичайна активност.. и изчезва цялата страница, нито можеш да се свържеш с тях , нито може да си възстановиш нещо егати боклуците братче..

Сигурно това е 15-тата страница, до сега щях да има над 200 000 лайка
Я съм изгарял 3 пъти с по милион фена, кво се пънеш 😂
 
За кой пореден път ми блокират страницата..
за 3 месеца съм им наливал над 3000 долара само на този акаунт и без причина ми блокират страниците и акаунти.. за някаква необичайна активност.. и изчезва цялата страница, нито можеш да се свържеш с тях , нито може да си възстановиш нещо егати боклуците братче..

Сигурно това е 15-тата страница, до сега щях да има над 200 000 лайка
За страница или група говориш, защото е странно да изчезнат просто така.
 
Когато имаш Meta Verified акаунт за 10евро на месец ти обръщат внимание и имаш преференции. Ако не се лъжа, получаваш и съпорт на български.
 
Когато имаш Meta Verified акаунт за 10евро на месец ти обръщат внимание и имаш преференции. Ако не се лъжа, получаваш и съпорт на български.
За българския не съм сигурен, но за тая такса спокойствие съпортът е по-адекватен и се стараят по-бързо да ти решат проблемите. Нещо като VIP клиент ставаш.
 
Точно 35лв. до стотинката ми дръпна за Meta Verified :)
При мен линка от настройките за създаване на Meta Verified го има само на мобилния. Пак иска снимка на документ за самоличност.
 
И мен преди време ме ушляпаха с един личен акаунт. Тъпанари. Още не са ми го върнали, вече от някъде и 19та даже.
Както викат, тези ги мразя по-малко от Майкрософт. :D
Аз не ги мразя, но не ги и обичам. ФБ затри реалните взаимоотношения между хората. Мои приятели и познати си изтриха профилите. Аз също мислех да го направя.
 
При мен линка от настройките за създаване на Meta Verified го има само на мобилния.
Този трябва да е линка от браузъра

 
И кво - ако плата, ставам верифайд и вече ми е бетон акаунтя, така ли?

ПП: и примерно може да се нарека Путин, с неговата снимка и отстарни пишe "Verified"... баси кефа :)
 
Моята история как приключих с Мета продуктите е дълга:

Преди около 2 години имаше пак период на липси по магазините в САЩ, а сериала за Drahmer беше номер едно в Netflix. https://www.imdb.com/title/tt13207736/

Като човек който обича еджи-хумор и следи последните тенденции, разбира се че ще постна меме с Драмър - сериен убиец човекоядец. Резултата беше че ме баннаха за 30 дни да не мога да поствам, а два часа по-късно, за същото излезе втори бан и получих - още 30 дни и това ми дойде в повече!

Не стига че в тази социална мрежа продукта който се продава всъщност съм аз, ами са разрешили на модераторите си да се ебават с потребителите както си искат - да го търпиш като не правиш бизнес някъде ами си влязъл да се забавляваш - на това му се казва мазохизъм. Директно пуснах заявка за пълно изтриване - не трябва да влизате 30 дни и се случва и вече нямам никакви Мета акаунти. Нито смятам да имам такива повече през живота си.

Мемето за което ме баннаха:

7kvyek.jpg

За да не каже някой, че съм А-социален като нямам фейсбук, инстаграм, месинджър и whatsapp - имам viber, skype, telegram, line, odysee, bitchute, rumble, twitch, minds, line, youtube, X и акаунти в 20-30 форума. Всяко едно от споменатите 12 месинджъра и видео портали има и частични социални функции и мисля напълно конкурират фейсбук като цяло. Също така гледам да поддържам всички Alt-Tech алтернативи за да не се получават монополи.
 

Горе