Google Play Music е активна от днес и в България.

sh77

New Member
Ползването на Google Play Music е безплатно в рамките на един месец, a след това месечната такса ще е на стойност 7,99 лв. След 7 януари 2015 г. месечната такса ще бъде на стойност 8.99 лв./месец след първите 30 дни безплатно ползване.

Някой мислили да го ползва ?
 
От: Google Play Music е активна от днес и в България.

Гледах го и му се чудих известно време днес. Оставам си на Spotify. Същата работа е, само дето цената е 9.80 (5 евро)
 
От: Google Play Music е активна от днес и в България.

От доста дълго използвам Гугъл Мюзик. Досега го използвах като библиотека за песни. Сега като го активираха официално в България използвам и пълен достъп след като въведох картата си за проверка. Имам един безплатен месец и засега съм доволен. Има много песни. Иначе от Спотифай си слушам но понеже тука ми дават един безплатен месец сметнах че е добре да се възползвам от офертата.
 
От: Google Play Music е активна от днес и в България.

Имам един безплатен месец и засега съм доволен.

Spotify също имат един месец безплатна проба на премиум версията. За да не звуча сякаш ми плащат да ги фалям, ще кажа, че според мен Google Play Мusic може да си го използват преспокойно хора, които тепърва си търсят такава услуга. Докато за останалите, които вече използват било то Spotify, Deezer, Rdio, Grooveshark или някоя друга щуротия, просто не виждам смисъл да се тормозят с още нещо от сорта.
 
От: Google Play Music е активна от днес и в България.

Бъркам ли се или last.fm имат кажи речи същата услуга от доста години?
 
От: Google Play Music е активна от днес и в България.

Бъркам ли се или last.fm имат кажи речи същата услуга от доста години?

Тяхното е нещо подобнo. Преди няколко години се бях надъхал да пробвам, но ми липсваха доста песни, сега може да са наваксали с материала (препоръчително е предвид конкуренцията).
 
Последно редактирано:
От: Google Play Music е активна от днес и в България.

Доколкото имам спомен, при Last.fm можеше да въртиш библиотеката с песни, които си слушал чрез профила си (аз имах доста солидно количество). Отделно можеше да слушаш и библиотеките на други потребители. Само че не помня цената каква беше и дали изобщо имаше цена. В този смисъл Google са малко поизостанали с тази идея :)
 

Горе