IPDesigns.org - Подновен

SandWraith

New Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
BG

Здравейте,
казвам се Ивелин Петков. Работя като уеб и дизайнер от година.
Целта ми е да удовлетворя желанията на клиента.

Какво предлага IPDesigns.org?

Уеб дизайн
Ре-дизайн на вече съществуващ уеб дизайн
Изработка на фирмени марки ( лого )
SEO Оптимизация
Изработка на HTML/CSS темплейти


Какво се изисква от вас?
Да ми кажете вашия бюджет
Да ми кажете срок за изработка
Предпочитания, идеи - ако имате


Как да се свържете с мен?

Email: [email protected]
Skype: Iwelinn94

Благодаря ви за отделеното внимание! Ако имате някакви проблеми свързани със сайта, моля да ме информирате.

Сайтът е в разработка!

EN

Hello,
my name is Ivelin Petkov. I work as a web designer for a year.
My goal is to satisfy the desires of my clients.

What offers IPDesigns.org?

Web design
Web re-design
Logo design
SEO Optimization
HTML/CSS Templates


What we require from you?
Your budget
Time for work
Ideas and preferences if you have


How to contact me?

Email: [email protected]
Skype: Iwelinn94

Thank you for your attention! If you have any problems with the site, please let me know.

Site is under construction
 
Последно редактирано:
Честно ли? Предлагаш изработка на лого, а дори на собственият си сайт не си изработил такова, а седи стандартното на темплейта.

Get in Touch with Us

Address: 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043
Phone: +321 123 456 7
E-mail: [email protected]

В страницата "За нас"? Дай малко по-сериозно. Какво рекламираш нещо, което дори не е готово. Завърши си сайта, пък тогава го рекламирай.
 
От: Re: IPDesigns.org - Подновен

Честно ли? Предлагаш изработка на лого, а дори на собственият си сайт не си изработил такова, а седи стандартното на темплейта.

Да не говорим, че не е особенно професионално да предлагаш уеб дизайн, а да не си направил собствения си сайт. Мога да се хвана и на бас, че не си платил темплейта. Съвета ми към теб е да поработиш повече над уменията си и тогава да се опитваш да привлечеш клиенти. Общо взето не виждам и смисъл от тази тема. Какво очакваш - критика относно недовършения сайт с чужд темплейт ли? Защото със сигурност това ще получиш.
 
От: IPDesigns.org - Подновен

И аз по това време мисля да направя подобен сайт. Дизайнът е готов и кода е валидиран. Остана ми да напиша системата за блог.
Интересно ми е като си казал, че се занимаваш от година, колко клиенти си имал и защо портфолиото ти е празно?
 
От: IPDesigns.org - Подновен

Защото повече се стремях към 99designs.com и имам 3-4 проекта, но честно казано изгубих вече линкове и всичко, защото беше отдавна.

Също така пише, че сайта е в разработка, така че ще кача още неща в най-скоро време.
 
От: IPDesigns.org - Подновен

От доста време чета и се чудя - какво общо имат дизайнерите със SEO оптимизация?
В случая - сайта в разработка, определено индексиран от чичко Гугъл. Ако някой загуби известно време, може да го намери в пясъчника или малко над него. Дори всеки начинаещ правач на сайтове добре знае, че да се пуска ненапълнен и недовършен сайт си е чисто самоубийство.
Интересно какво ще получат клиентите срещу пари за оптимизация?
Нямам нищо против дизайнерите. Напротив - правят сайтовете много по-привлекателни за очите на потребителите. Само не ми е ясно защо се опитват да правят неща, които просто не са в техните компетенции?
Не е ли много по-добре всеки да прави това, което може, да се кооперират няколко хора с разностранни възможности и накрая да се получи наистина красив, действащ и добре класиран в търсачките сайт?
 

Горе