lifehack.bg - мнения струва ли си

Има ли тук членове в lifehack.bg?
Струва ли си членството?
Юли Тонкин е в пъти по добър да го слушаш и да се надъхваш от този....
 
И аз съм на мнения, че си струва. Христо е страхотен и винаги дава ново съдържание. Абонирам съм само за каналите му. Мисля да взема скоро членство при него, малко да спадне работата, може би лятото, да си имам да си чета. :)

Юли Тонкин е в пъти по добър да го слушаш и да се надъхваш от този....
Бате, от моите наблюдения Юли е по по-общите приказки, тук говорим за практически приложени тактики, които като чета доста истина има в тях. Последно изчетох за опростяването на лендинг страница и беше доста добро, тъй като не чета за пръв път какво е Sales-Copy. Дори съм имал и презентации по темата. Според мен са леко разминаващи се материи. Юли набляга повече на бизнес, докато Христо има едно доста силно застъпване на маркетинг и селс частта. И доста онлайн. ;)
 
  • Like
Реакции: Vbb
И аз съм на мнения, че си струва. Христо е страхотен и винаги дава ново съдържание. Абонирам съм само за каналите му. Мисля да взема скоро членство при него, малко да спадне работата, може би лятото, да си имам да си чета. :)


Бате, от моите наблюдения Юли е по по-общите приказки, тук говорим за практически приложени тактики, които като чета доста истина има в тях. Последно изчетох за опростяването на лендинг страница и беше доста добро, тъй като не чета за пръв път какво е Sales-Copy. Дори съм имал и презентации по темата. Според мен са леко разминаващи се материи. Юли набляга повече на бизнес, докато Христо има едно доста силно застъпване на маркетинг и селс частта. И доста онлайн. ;)
В бизнеса трябва да си мега нахален за да успееш в него. Юли е жив пример за това как с нахалство и безпардонност постинга наистина много в живота.
 
В бизнеса трябва да си мега нахален за да успееш в него. Юли е жив пример за това как с нахалство и безпардонност постинга наистина много в живота.
Да, и това е така. Но е добре и да си креативен и да познаваш точно как да продадеш правилно и по много. Аз повече на това бих обърнал внимание. Нахалството работи в определени случаи, всичко, което писах - винаги. :)
 
  • Like
Реакции: Vbb
И аз съм на мнения, че си струва. Христо е страхотен и винаги дава ново съдържание. Абонирам съм само за каналите му. Мисля да взема скоро членство при него, малко да спадне работата, може би лятото, да си имам да си чета. :)
Въпроса е откъде го взима и дали е копей/пейст и превод или споделя опит?
 
Въпроса е откъде го взима и дали е копей/пейст и превод или споделя опит?
Според мен го създава сам, защото съм го търсил и на други места. Да, може да черпи идеи от други източници, но според мен е уникално съдържание. А, ако нещо има, той си цитира.
 
  • Like
Реакции: Sky
Ogi pedera, точно заради него да :D
След тоя линк въпроса е решен. Благодаря!
Бате, не съди по този начин съдържанието. Има много гест постове, което е нормално, за да има по-голям обхват. Личното мнение за някой не трябва да ти пречи за взимането на решение дали да ги ползваш. Само за протокола, не съм им рекламно лице, просто споделям моите впечатления. А и честно казано Христо е пич голям. ;)
 
  • Like
Реакции: Vbb
Toq грам не отбира, не го вземай на сериозно.
Ок, мерси, ще го имам в предвит! Напоследък доста работя с диви и ми стана интересно да изгледам някой гайд и да си сверя часовника.
 
Ок, мерси, ще го имам в предвит! Напоследък доста работя с диви и ми стана интересно да изгледам някой гайд и да си сверя часовника.
Има купища видеа от хора с опит и знания във тубата?
 
Да, исках нещо качествено и реших, че щом ти питаш си струва.
@Sky е пич та дрънка, само дето понякога дразни нарочно за спорта ей така. Иначе той пита дали Украйна е добра държава за живот ама..... всички знаем отговора :) @Sky нищо лично към теб просто фактология :)
 

Горе