Предлагам: Motion Design - Whiteboard Animations

ppboqnova

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, предприемачи и бизнес визионери на България! Нова съм във форума, но го следя от години и бих искала да предложа услугите си на съфорумците.

Преди година и половина открих страстта си към визуалните изкуства, и по точно Motion Design-а. От тогава тази страст не стихва, работя с инструментите на Adobe - After Effects, Photoshop и Illustrator. На този етап създавам най-разлимни анимации в различни стилове. На този етап бих искала да ви предоставя една white board анимация правена от мен. Смятам, че този тип анимации са лесно-смилаеми от зрителя и предоставят информацията по-много достъпен начин.

Какво предлагам:

Персонализирани whiteboard анимации съобразени с вашите специфични нужди и цели.
Художествено разказване на истории чрез илюстрации създадени от мен или със заготовки създадени от вас.
Съчетаване на стила ми с вашата визия.
Чисти и ясни анимации, които изглеждат добре на всички платформи.
Очаквайте от мен да бъда по пътя с вас от първоначалната идея, до създаването на крайният продукт.

Whiteboard анимациите са идеални за:

Бизнес презентации
Образователно съдържание
Демонстрации на продукти
Маркетингови кампании
Обяснителни видеоклипове

Ще се радвам да превърнем вашите идеи в динамична визуална история, която завладява и информира.

Ако имате някакви въпроси или желаете да обсъдим вашия проект, моля не се колебайте да се свържете с мен на лично съобщение.

Ето я анимацията:


Моето портфолио

Поздрави,
Петя
 

Горе