Online Reputation Management Outsourcing предложение за партниорство

Mr. George

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Написах заглавито на Английски, защото не мога да го измисля на Български това да звучи добре :).

От известно време се занимавам с Online Reputation Management, демек правя така че нежелани резултати в търсенето да изчезват или да потъват по на дълбоко за клиенти. Напоследкък имам много малко свободно време, а мисля да разширя дейността по този проект.

Трябва ми човек или хора да ми помагат, които са правили това до сега, или поне имат много добра идея как се прави това. Не само да са чели по темата. Търся хора с реален опит в SEO областта.
Предложението е следното. Аз намирам клиентите. Получавам поръчка. Приемам предварително плащане от човека, което всеки път е различно. Взимам им по моя преценка в зависимост как преценя че са им възможностите и съответно колко работа ще има от наша страна. Нямам ценоразпис. Повечето от сумата я взимам предварително най често 3/4 и 1/4 след свършване на работата. След като получа парите се свързвам с партниора си и му давам поръчката, като съответно той я изпълнява в по-голямата и част. (това е въпрос на допълнителна уговорка) Делим 50/50.

Трябва ми човек/хора които не са затрупани от работа ами могат спокойно да вършат дейността. Заплащането си го бива за количеството работа което се върши. Дефакто партниора ми ще получи 50% от с умата която аз получавам. Например аз получавам $300 предварително, след което пращам $150 на партниора ми и той се заема с работа веднага с поставените от мен задачи, които аз смятам че ще свършат работа в случая. Тук има лек момент на доверие, защото вие не знаете каква сума получавам аз, но в повечето случаи наистина ще давам 50% от сумата. Всякаква креативност е добре дошла също и ще се поощрява от мен. Също така след свършване на работата, когато резултатът е налице, ще получите и още известна сума. Работата не е много, извършват се конкретни действия, след което само чакаме за резултат. Разровете се малко в Г и ще намерите повечето от наличната информация.
Моите сайтове от които си намирам клиентите няма да ги съобщавам. Единственото което ще знаете е проекта по-който се работи и размера на заплащеното. Комуникация по скайп.
Това е добра възможност да изкарате допълнително от време на време и възможност да научите нови неща. Ако работата върви добре може да предложа постоянно партниорство по проекта. Ако по някои проекти няма удовлетворителен резултата няма проблеми, клиентите са информирани за това.

С предимство са хора които притежават автоматизиран SEO софтуер и задълбочени знания по темата. Но всеки който смята че може да се справи е добре дошъл. Пишете в темата или на лични.
 
От: Online Reputation Management Outsourcing предложение за партниорство

Забравих да уточня. Става въпрос най-вече за USA и UK клиенти. Няма БГ клиенти.
 

Горе