SEO на новото време (must read!)

radev

Well-Known Member
Дойде времето и за тази "статия", която не е точно статия, а по-скоро изложение и обръщение.

Това е статията за SEO, която този път трябва да прочетете, защото не се разказва за глупости и как да класираме сайт в търсачките по-добре.

Ново разбиране на SEO. SEO на новото време...


-----
за потребителите на Дао.бг, моля гласувайте на адрес:
HTML:
http://dao.bg/node/41693

Успех на всички по пътя!
 
От: SEO на новото време (must read!)

read read

Опитваш се да въведеш стандарт , което е добре но все СЕО още ми звучи като извънземно .
 
От: SEO на новото време (must read!)

Не въвеждам стандарти, а точно обратното на въвеждането на стандарти.
Това не го правя аз, а е процес, започнал отдавна!
 
От: SEO на новото време (must read!)

Не ми изопачавай думите ........ясно си написал СЕО = резултат ,.... и т.н. .. всъщност и аз това имах предвид под стандарт , т. е качество , а не стандарти = на общоприети схващания . Който го разбере и започне да работи по този начин той ще се задържи на пазара според мен .
 
От: SEO на новото време (must read!)

Според мен статията поставя на едната страна на везната стремежа към "първата или втората позиция в Гугъл" и на другата и страна "професионалните SEO услуги на фирмата изпълнител", като везните клонят към второто. Дали това е явление или реклама не мога да кажа.
 
От: SEO на новото време (must read!)

По-простично не можах да я напиша. Стигна чак до какво е искал да каже автора като в часовете по литература :)
Не очаквах!
 
От: SEO на новото време (must read!)

нямаше нужда ..аз си знам че не ме бива по литература :)
 
От: SEO на новото време (must read!)

Revenge (Directed by Tony Scott) :D

Как се отпочнахте за дребни нещица..., по тролски, 10q, people, 10q

Хубава статия като послание иначе, дори добавих репутация за radev, макар че принципно дудне повече от мен (а мърморенето е нещо, в което се смятам за безспорен лидер).
 
От: SEO на новото време (must read!)

Страна, ако беше поредната статия в некой си сайт, нямаше и да се обадя. Но статията е в сайт, който има претенции да предлага услуги на клиенти. Неграмотността със сигурност не е в полза на клиента. А грешките са наистина елементарни - липса на пълен член (предимно).
 
От: SEO на новото време (must read!)

За грешките ясно, аз дори съм много по-зъл в това отношение от теб, но имах предвид цялото развитие на темата. Разбирам, че до някаква степен сте дори конкуренти (спринцовката с "услуги за клиенти") , но идеята на дописката си струва да се премисли, защото виж какво става през последните две години - пряко следване на G-алгоритъма, който от своя страна непрекъснато се променя като G-spot, вместо усилията да се насочат към предвиждане на крайната цел. Google се стреми от точка B (точка А е премината, B е някаква междинна) до точка C (ако не им мине котка път), а цяло ято оптимизатори от вси страни следят лъкатушенията му. По-разумно е да се изчисли точка C и крайните резултати да се оптимизират спрямо нея. Това ще породи по-дългосрочни резултати (преди Google да поеме към точка D)
 
От: SEO на новото време (must read!)

Чак пък конкуренти. Някъде да си видял да "набирам" клиенти за СЕО?

Иначе не схванах изобщо за какво е статията, та затова се хванах за правописа :).
 
От: SEO на новото време (must read!)

Като героят на Хазанов, който се хвалеше, че през живота си прочел само две книги "Муму" и "Ани Каренина", обаче не помнел в коя от тях Герасим си хвърлил кученцето под влака.

проф. Паскалева те знаеше отнякъде, а това е човеко-око - забелязва. Ама ей го на - не се съобразих с арсенала :)

пп. сорри за оффтопика
 
От: SEO на новото време (must read!)

Чак пък конкуренти. Някъде да си видял да "набирам" клиенти за СЕО?

Иначе не схванах изобщо за какво е статията, та затова се хванах за правописа :).


Статията не е за СЕО Гурута, които сами си взимат интервюта от себе си
Сори ако не си я схванал. Но ще го преживеем и двамата!
 
От: SEO на новото време (must read!)

Страна, ако беше поредната статия в некой си сайт, нямаше и да се обадя. Но статията е в сайт, който има претенции да предлага услуги на клиенти. Неграмотността със сигурност не е в полза на клиента. А грешките са наистина елементарни - липса на пълен член (предимно).



С разликата, че в БГ съм виждал само едно SEO портфолио - моето.
Навсякъде всичко е голяма мистерия.

А клиентите ме обичат, доста! :)

И си личи. Бих те поканил на ВИП партито да погледнеш неграмотните как се справят, но ще е само за клиенти и вътрешни хора
 
От: SEO на новото време (must read!)

Изсмучено от пръст :)

Браво, radev.
 
От: От: SEO на новото време (must read!)

С разликата, че в БГ съм виждал само едно SEO портфолио - моето.
Навсякъде всичко е голяма мистерия.

А клиентите ме обичат, доста! :)

И си личи. Бих те поканил на ВИП партито да погледнеш неграмотните как се справят, но ще е само за клиенти и вътрешни хора

Другото портфолио е на Cloxy, което аз съм виждал. Друго нещо колкото и да съм търсил не се е намерило

Чичо кулинар на SEO конференцията май имаше нещо с набиране или се бъркам? :)
 
От: От: От: От: SEO на новото време (must read!)

не нямаше никакви леки намеци с едни данни за онлайн контакти!
Бъркаш се!

2006-та набор такъв!

намеци?! ахаххаха. На тва ако му викаме намеци.. ;-)

Стиа толкуз писане за тая година, утиам да поработя над правописа, ама кво ли разбира едно 20 годишно глупаво лапе ;-)
 

Горе