WCG в България след 2008?

GunZ

Active Member
Някой има ли бегла представа защо всичката информация относно WCG в България е с последни актуализации около 2008г?
 
От: WCG в България след 2008?

Ми щото няма такова животно "професионален геймър" в България. Познавам се с Desis (или там както се пише не го знам) от iNNERFiRE и знам как ги "измамиха" с парите спечелени от тях на турнира по WOW . Парите мистериозно изчезнаха и останаха с пръст в устата. ПРО гейминг в България поне в близките 5-10 години няма да може да се нарече професия.
 
От: WCG в България след 2008?

Кво WCG след БФЕС окраде парите и почнаха да си пускат техни хора навсякъде. Почнаха да изпращат познати хора, на различни турнири без да има клалификации, като дори същите малумници, не играеха дадената игра, а съвсем друга игра, ама нали Славков му бил роднина, дайте да пратим момчето да види що е туй ESWC. Не трябваше да им се дава на боклуците от БФЕС, докато Headoff се занимаваха, всичко е било чудесно, от както БФЕС поеха wcg, eswc , ecl и още няколко турнира, всичко пропадна и се започнаха далаверите. Първо почнаха да отменят клалификации, пари за билети, дезинформация, грешки, малумни организации, липса на съдии, пълна анархия и мизерия.
 

Горе