WePad - алтернатива на iPad

happyslacker

New Member


Източник: http://wepad.mobi/en

Разработчиците на WePad обещават, че няма да налагат ограничения в стил "1984", които са характерни за iPad (не можеш да инсталираш каквито програми искаш, не можеш да ги купуваш от когото си искаш и т.н.).

http://www.defectivebydesign.org/ipad
 
От: WePad - алтернатива на iPad

Дай ми достъп до магазина за приложения на Apple и после не ме търси ;) . Там има толкова много безплатни програми и игри, че не ми трябва никаква свобода при условие, че имам достъп до такава огромна библиотека с качествени и проверени продукти.
 
От: WePad - алтернатива на iPad

много странно ся влязох в техния канал в youtube И гледах главното клипче
тази джаджа я ползваха с мишка след това изкара една по голяма и на нея беше с тъчскреен тва кво трябва да значи че няма да е с тъчскреен или
 
От: WePad - алтернатива на iPad

Сигурно значи, че просто има USB, на което можеш да закачиш мишка, клавиатура или каквото друго си поискаш. Това не значи, че няма тъч.
 
аз лично очаквам на Гугъл пад-а да смачка iPad (тоалетната превръзка)
 
От: WePad - алтернатива на iPad

не ми трябва никаква свобода

Сигурен ли си? Като гледам какъв сайт си сложил в подписа си май не си много сигурен ;)
 
От: WePad - алтернатива на iPad

/off
Най-добре вземи цитирай не 5, а само 2 думи от някое мое мнение във форума. Така ще имаш много по-широко поле за измислени интерпретации в стил "какво е искал да каже поетът".
 
От: WePad - алтернатива на iPad

Аз лично не бих си купил нещо с DRM по морални и политически причини.



http://www.defectivebydesign.org/ipad
http://www.fsf.org/news/ibad_launch

Напомням, че премахването на DRM без разрешение е престъпление във всички "цивилизовани" държави!
 
Последно редактирано:
От: WePad - алтернатива на iPad

Първо, на кой му е притрябвал айПад? Освен на тълпата видиотени фенбойчета имам предвид.
Второ - сравнете сайта на Епъл с тая страничка на УиПад (да, тая с огромното Фейсбуук панел отдесно!).... А туй дето ужким лого трябва да се явява сякаш е продукт на креативния гений на второкласник от с. Раднево.

Аз лично не бих купил нещо практически безполезно от известна компания, хеле пък от неизвестна такава, която няма ресурса да предложи нещо оригинално, а просто копира чужд безполезен продукт, използвайки аналогията като основен подход за промоушън... Да тънат в мизерия и да мрат.
 
От: WePad - алтернатива на iPad

Според мен тея ПАД глупости са пълни простотии..
Взимате си един лаптоп Acer/Toshiba/Sony за 700-1200 лева или Нетбукче за 300-400 лева и сте готови..

Тея ПАД простотии са за Фенбойчета.
И мога да ви кажа Тъч скрийн е гъзария но е безполезно аре меести някоя папка със шибания тъчскрийн да видиш с 1000 зора и без да искаш отваряш папката или я местиш на грешното място....
 
От: WePad - алтернатива на iPad

Ипод Ипад .. и кво нима ще замести лаптопа , това е глезотия за 8 000 която ще е като ПСП-то кеф ти 2-3 месеца после само звън звън а и wi fi-a сиг ще е боклук ... Sony Vaio е решението и Х-бох за гаминг
 
От: WePad - алтернатива на iPad

Таблетите са приложими (и по-удобни от настолните компютри и лаптопите) за доста ограничен брой приложения. Със сигурност не могат да заместят нито настолните компютри, нито лаптопите.

За обикновения средностатистически потребител таблетът е неподходящ, но ги купуват заради рекламата и овчето поведение (човек прави това, което му внушават, че правят другите).
 
От: WePad - алтернатива на iPad

Ипод Ипад .. и кво нима ще замести лаптопа , това е глезотия за 8 000 която ще е като ПСП-то кеф ти 2-3 месеца после само звън звън а и wi fi-a сиг ще е боклук ... Sony Vaio е решението и Х-бох за гаминг
Sony Vaio също малко се извхърлят с цените...
Ама Макбука просто кърти :D
Някакъв нищожен лаптоп с 2 ГБ рам , Дуал Кор 1.8ГХЗ и мижава видеокарта 1450
Ебати .... Аз си купих специално за botting computer s 8 GB Ram , Quad Core 3.2 GHZ i 1 GB DDR3 Video Card за забележете 1170 лева...

Повярвай ми ИПАД е безмислено казвам ти го като човек който има
Iphone
Laptop Acer
Gigabyte Netbook
:)
Iphone-a добра идея но осрана с това че всичко се плаща има къде по-добри идей за монетизиране но са ги преебали...
харесва ми Acer че са ниски цени и добро качество и трудно се чупят :D:D:D Този който ми е за филми лаптопа(Компютъра го ползвам за други неща) ми е на 2.5 години и върви перфектно :)
 
От: WePad - алтернатива на iPad

Ипод Ипад .. и кво нима ще замести лаптопа , това е глезотия за 8 000 която ще е като ПСП-то кеф ти 2-3 месеца после само звън звън а и wi fi-a сиг ще е боклук ... Sony Vaio е решението и Х-бох за гаминг


МОЛЯ ТЪ СПРИ ДЪ ПИШЕШ ОЛИГОФРЕНСКИТЕ СИ КОМЕНТАРИ ... ПРОСТО Е УЖАСНО ДА ТИ ЧЕТЕ ЧОВЕК ИДИОТИЗМИТЕ ПОСРЕД НОЩ !!!
СИПЕШ ГИ КАТО ПРЕЯЛА КОЗА ГЕНКИ, ПРИВЕЧЕР НА ПОЛЕНДАШКА ПЪТЕКА ... ДЕВА... ТРЯБВА ДА ИМ ЗАБРАНЯТ ДОСТЪП НА ТАКИВА КАТО ТЕБ ДО ФОРУМИ !
 
От: От: WePad - алтернатива на iPad

Sony Vaio също малко се извхърлят с цените...

Iphone-a добра идея но осрана с това че всичко се плаща има къде по-добри идей за монетизиране но са ги преебали...
харесва ми Acer че са ниски цени и добро качество и трудно се чупят :D:D:D Този който ми е за филми лаптопа(Компютъра го ползвам за други неща) ми е на 2.5 години и върви перфектно :)

МНОГО ДОБРО И ОТГОВАРЯЩО НА ИСТИНАТА!
ЗА ПАРИТЕ СИ
АЦЕРИТЕ СА С НАЙ ДОБРО КАЧЕСТВО+ ДИЗАЙН !
здрави и яки и красиви машинки имам две такива в къщи!
Имам и Сони Вайкоу за 4 500 лева - ши го еба у скъпока - почти не го ползвам - ламята го бара веднъж седмично / колкото и аз нея /
Искренно се радвам че Апле не са собственици на уиндоус... мама им тея щяха да ни дерат десеторно повече - пари за всичко да искат .. просто колкото повече ги забелязвам толкова повече мисля че бил гейтс е Неосъществен растаджия и филантроп ...
 
От: WePad - алтернатива на iPad

За обикновения средностатистически потребител таблетът е неподходящ, но ги купуват заради рекламата и овчето поведение (човек прави това, което му внушават, че правят другите).
И манията да има това което другите вече имат.
 
От: От: WePad - алтернатива на iPad

[AMOUN]бате ти ли си Модератора тука за да ми казваш какво да пиша тоя триид са го пъхнали за това да се коментира а за твоите олицетворения каде ми хварляш мое ти каем ShUt Tha f*cK Up Newbie ! модератор съм и знам че си е леко спам но нали за това са форумите и за това съм се регнал човеко \\//
 
От: От: WePad - алтернатива на iPad

[AMOUN]бате ти ли си Модератора тука за да ми казваш какво да пиша тоя триид са го пъхнали за това да се коментира а за твоите олицетворения каде ми хварляш мое ти каем ShUt Tha f*cK Up Newbie ! модератор съм и знам че си е леко спам но нали за това са форумите и за това съм се регнал човеко \\//

бахта у мненията копеле!
могат та земат да въртиш някоя реклама на кроасани - на 3 в 1 - на оная мрежа 0883 ли беше и подобни ...
ебах ти изказванията
искам да ме пуснат в една стая с такива като тебе и да ви пуснат респун пак в тая стая ...
ей нема се уморя да ва трепя ей !!!
 
От: От: WePad - алтернатива на iPad

искам да ме пуснат в една стая с такива като тебе и да ви пуснат респун пак в тая стая ...
ей нема се уморя да ва трепя ей !!!

DOOM-II ? ми така кажи бе, земляк ! дай да направим някоя мрежичка, че отдавна не съм трепал масовки с BFG-то (7-ми номер)
 
От: От: WePad - алтернатива на iPad

бахта у мненията копеле!
могат та земат да въртиш някоя реклама на кроасани - на 3 в 1 - на оная мрежа 0883 ли беше и подобни ...
ебах ти изказванията
искам да ме пуснат в една стая с такива като тебе и да ви пуснат респун пак в тая стая ...
ей нема се уморя да ва трепя ей !!!
абе копеле ужасно ходи ти си копай градините песнио ела виим кой ще утрепеш ве помак мое сам 15 години по млад идвай в Кюстендил бе АМОУН такива като теб в кръчмите свършат безплоден мизернико !
 

Горе