winner.bg - собственик

parushev

Member
Здравейте,
Тези дни имам проблем със зареждането на сайта. Зарежда ми стара версия към 11.09?!? Освен, че нямаше форма за контакт с админ реших да проверя и един whois. Показва Спортал.бг АД?!? Аз ли съм пропуснал нещо чия собственост е? Преди беше НЕГ.
Поздрави,
 
От: winner.bg - собственик

Не знам за сайтовете, които спомена дали е минало нещо като новина, но за winner-чето не е излизало нищо. Поне не можах да открия.
Така, че се считам за първоизточник на новината;)! Поне докато някой не ме обори...
 
Аз да ти кажа не съм вижда официално, но знаех (по слухове), че след загубата на Нег на позиции при рекламодателите, някои сайтове започнаха да си търсят други мрежи. И някой само ми подхвърли за winner.bg. ;) Официално не е излизало. То и за другите нямаше официално нищо, просто в един момент се видяха в портфолито на чуждите медии. ;)
 
От: winner.bg - собственик

Е явно е официално вече.
Няма проблем, може да ме цитираш;)
Както казваше преди няколко години един смешник: "Имаме новина"!
 
От: winner.bg - собственик

Явно е някаква публична тайна

Не е някаква публична тайна, просто не се шуми по този въпрос.

Така, че се считам за първоизточник на новината! Поне докато някой не ме обори...

Не си първоизточника на новината. Аз от години знам, че е продаден!

Е явно е официално вече.

Отдавна си е официално, както споменах, от години. Сайта беше на един познат, който го направи и разви, и след това продаде! Какво толкова интересно има? Направи си и ти такъв успешен сайт, развий го и го продай за много пари!
 
От: winner.bg - собственик

Явно си чел между редовете.
Аз описвам не прехвърлянето към НЕГ от първите собственици, а от НЕГ към СПОРТАЛ.
 

Горе