www.topbets.org

ijak

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам домейна+ сайта (wordpress) www.topbets.org

Какво е интереснето при този домейн. Миналата година купих домейна topbets.eu. След няколко месеца, в които не бях правил нищо с него се свързаха с мен хора, които ми предложиха $200 за да го купят. Аз го бях взел с купон на около 2лв и ми се стори супер предложение, като веднага го продадох. След това те го пренасочиха към сайта си topbet.eu

Наскоро го видях свободен този домейн и веднага го купих, като да си призная го купих за да им предложа и него. Опитах да се свържа с същите хора, които преди година купиха стария но не ми отговарят вече. Както и да е...

Продавам го, защото не ми се занимава да го развивам, а според мен домейна е добър за този вид дейност, т.к е много популярен.

Към него мога да дам и facebook страница която има към 260 човека, където се коментират прогнози. В момента я дадох на приятел да я върже към друг сайт, но ако някой прояви интерес мога да се разделя с домейна и нея.

При интерес на някой, мога да покажа кореспондецията с хората, които купиха стария домейн и ако развиете този да им го предложите и него след известно време.

Очаквам предложения за цена и въпроси на лични

Поздрави!
 
От: www.topbets.org

Имам идея за подобен сайт и се замислям за домейна, т.е наистина е добър, но нямам познания по изработването на сайтове а дизайна нещо не ми харесва и ще трябва да говоря с човек да направи нов.

Може ли някой да ми обясни за siteprice.org този сайт, до колко дава реална оценка за цената, както и други като него? Или ако има метод за определянето на цена, ако някой може да помогне ще съм благодарен.( Извинявай , но се опитвам да добия по-точна представа за популярността на домейна).

Поздрави и успех!
 
Последно редактирано:

Горе