www.youptc.com - 100 % Коректни ПЛАЩАТ

Power Master

New Member
www.youptc.com
Те са коректни и плащат.Препоръчвам Ви този PTC сайт , на ден има по 6 реклами и на ден без реферали можете да направите $ 0.06.
Ето моя реферален линк , на който съм му бил полезен поне малко нека да се регистрира под мой реферал,ще му бъда благодарен ! :):):)8)
http://www.youptc.com/?r=powermast
 
От: От: www.youptc.com - 100 % Коректни ПЛАЩАТ

Значи само само за половин година се правят десетина долара? Уха! :lol:
Да точно така се правят пари ,:D:lol:хайде да почваме та да навъртим кинти
 
От: www.youptc.com - 100 % Коректни ПЛАЩАТ

е добре , като имате реферали се правят бързо и без нищо да правите
 
От: www.youptc.com - 100 % Коректни ПЛАЩАТ

Ей така, без нищо да правим :D Пич, не се занимавай с такива неща, инвестирай си времето в нещо по-полезно :)
 
От: www.youptc.com - 100 % Коректни ПЛАЩАТ

Поразгледай се из форума, доста хора са написали от къде може да стартираш
 
От: www.youptc.com - 100 % Коректни ПЛАЩАТ

знам поразгледах , но всяко начало е трудно , ти го знаеш какво е , ако някои има предложение за нещо да му помагам да пише едно ЛС ;)
 
От: www.youptc.com - 100 % Коректни ПЛАЩАТ

Така е, всяко начало е трудно. И аз като съм почвал не ми е било лесно, даже напротив. И каквото съм учил, съм го прилагал, в движение. Мисля, че може да пробваш. завърти се тук там по темите и виж какво ти е интересно и какво може да покриеш като материя....ще видиш, че е по-лесно от колкото си мислиш. Върпос на желание е да го нарпавиш...да не говорим, че и плодовете от това инвестирано време и усилия ще ти се върне, а и не го прави за пари, ако щеш. Прави го за себе си, да станеш по-добър. С две думи да не си кате всеки среденно статистически бастун, който разбира от нещо - работи си го, ама като тръгне да го изпълнява сам за себе си, се оаква добре. ;)
 

Горе