Казвай го, ти две седмици също не бяха.ХАхаха.... Ползвай собствения си интелект поне веднъж.
Просто покажи това изказване и да приключваме.
Казвай го, ти две седмици също не бяха.Та да това така ми го лепнаха, дори не му го лепнаха, а неговите ибрикчии го дрънкаха по телевизиите.
Точно ти ми обяснявай за интелект....дето получаваш многократни оргазми от безумиците на Крумов и неадекватното му влизане с нерелеватни линкове.
Лапни го полека.Форумният плъх пак се скри в бункера.![]()
A, не ма намесвай в педалските ти фантазии. Чий го лапаш докато се криеш в бункера, не ми е важно да знам.Лапни го полека.По бункери си падат орките само.
Нека говорим за победата на Путлер, а? Или Нова си търси мъжки ласки. Питай Крумов, той ги разбира тези неща.![]()