Украйна - Русия какво ви е мнението

ХАхаха.... Ползвай собствения си интелект поне веднъж.


Просто покажи това изказване и да приключваме.
Казвай го, ти две седмици също не бяха. ;) Та да това така ми го лепнаха, дори не му го лепнаха, а неговите ибрикчии го дрънкаха по телевизиите.

Точно ти ми обяснявай за интелект....дето получаваш многократни оргазми от безумиците на Крумов и неадекватното му влизане с нерелеватни линкове.
 
Казвай го, ти две седмици също не бяха. ;) Та да това така ми го лепнаха, дори не му го лепнаха, а неговите ибрикчии го дрънкаха по телевизиите.

Точно ти ми обяснявай за интелект....дето получаваш многократни оргазми от безумиците на Крумов и неадекватното му влизане с нерелеватни линкове.

Форумният плъх пак се скри в бункера. :D
 
Путлер праща поредните да мрът:


Напускане на Крим за концерта на Филип Киркоров:

 
Лапни го полека. ;) По бункери си падат орките само. ;)

Нека говорим за победата на Путлер, а? Или Нова си търси мъжки ласки. Питай Крумов, той ги разбира тези неща. ;)
A, не ма намесвай в педалските ти фантазии. Чий го лапаш докато се криеш в бункера, не ми е важно да знам.
 

Горе