честита набутка за подновяването.
само не ми стана ясно що не го остави да изтече и ако някой го иска да си го регне за 50-60 лв (колкото е там бг дом). нали не ти требе.
деа и бизнесманите
Мерси.
Може и да ти стане ясно, когато се научиш да пишеш и да се издразяваш нормално.
Името е хубаво и за мен си заслужава да се поднови. Цената с всяка година ще расте ... в момента не ми трябва.
Домейнът си е негов, така че той си решава какво да прави. А, и щом го е поддържал 3 години, най-накрая естествено, че ще иска да го продаде, за да си върне парите. Дори и да не му трябва какъв е смисъла да го оставя да изтече ?
Домейна наистина не е лош и ако го вземе някой ,който се занимава или ще се занимава с такъв тип дейност доста добре ще може да се котира този домейн !! Така че колегата е прав да си го пази
@гарнет Човека си е купил домейна с идеята да си реализира някакъв проект. Може нещата да се развили по някякъв друг начин, идеята да е замряла и решил да продаде домейна, който си е доста добър според мен за нишата си.
Домъйнът е много добър дори. Стига да попадне на точния човек. А това, че собственика си го е подновил, подкрепям го- собственик си е и сам решава какво дс прави.