Украйна - Русия какво ви е мнението

ХАхаха.... Ползвай собствения си интелект поне веднъж.


Просто покажи това изказване и да приключваме.
Казвай го, ти две седмици също не бяха. ;) Та да това така ми го лепнаха, дори не му го лепнаха, а неговите ибрикчии го дрънкаха по телевизиите.

Точно ти ми обяснявай за интелект....дето получаваш многократни оргазми от безумиците на Крумов и неадекватното му влизане с нерелеватни линкове.
 
Казвай го, ти две седмици също не бяха. ;) Та да това така ми го лепнаха, дори не му го лепнаха, а неговите ибрикчии го дрънкаха по телевизиите.

Точно ти ми обяснявай за интелект....дето получаваш многократни оргазми от безумиците на Крумов и неадекватното му влизане с нерелеватни линкове.

Форумният плъх пак се скри в бункера. :D
 
Путлер праща поредните да мрът:


Напускане на Крим за концерта на Филип Киркоров:

 
Лапни го полека. ;) По бункери си падат орките само. ;)

Нека говорим за победата на Путлер, а? Или Нова си търси мъжки ласки. Питай Крумов, той ги разбира тези неща. ;)
A, не ма намесвай в педалските ти фантазии. Чий го лапаш докато се криеш в бункера, не ми е важно да знам.
 
Лапни го полека. ;) По бункери си падат орките само. ;)

Нека говорим за победата на Путлер, а? Или Нова си търси мъжки ласки. Питай Крумов, той ги разбира тези неща. ;)
3773.jpg
Почти съм сигурен, че имаш някаква връзка с един от тия двамата и това обяснява всичко. Общеавам в бъдеще няма да ти семподигрвам и ще се отнасям с теб като дете със специални нужди макар, че за тезиндеца това е обида. Ти си някъде в еволюционното бунище.
 
Виж файлът 36697
Почти съм сигурен, че имаш някаква връзка с един от тия двамата и това обяснява всичко. Общеавам в бъдеще няма да ти семподигрвам и ще се отнасям с теб като дете със специални нужди макар, че за тезиндеца това е обида. Ти си някъде в еволюционното бунище.
Не може да ме обидиш, двуклетъчен вагинален секрет. Така че все ми е едно как ще ми пишеш. Русороб трудно може да ми каже нещо кой знае какво. Пълен празнодумец и негативно хомо.
 
A, не ма намесвай в педалските ти фантазии. Чий го лапаш докато се криеш в бункера, не ми е важно да знам.
Много забавно. Отговаряш ми като двугодишен. Ясно все русороби сте с еднакъв капацитет. :) Искрено се забавлявам в тази тема с вас. :)
 
Много забавно. Отговаряш ми като двугодишен. Ясно все русороби сте с еднакъв капацитет. :) Искрено се забавлявам в тази тема с вас. :)
Двугодишен би ме разбрал. Ти - не.
 
Не може да ме обидиш, двуклетъчен вагинален секрет. Така че все ми е едно как ще ми пишеш. Русороб трудно може да ми каже нещо кой знае какво. Пълен празнодумец и негативно хомо.
Нали това ти казвам, дори няма да се опитвам. Не е морално да се подгравам и да обиждам някого със специални потребности. Колко тъжно дори това не си разбрал. Имам едни познати в център за работа с такива деца и хора мога да ти дам адреса или по-добре на някой твой рднина видимо не можем да разчитаме на теб, че разбираш какво се случва и трябва да внимаваме да не се нараниш или изгубиш.

Когато излизаш се обаждай поне на двама близки да знаят къде си да не се тревожат.
 
Нали това ти казвам, дори няма да се опитвам. Не е морално да се подгравам и да обиждам някого със специални потребности. Колко тъжно дори това не си разбрал. Имам едни познати в център за работа с такива деца и хора мога да ти дам адреса или по-добре на някой твой рднина видимо не можем да разчитаме на теб, че разбираш какво се случва и трябва да внимаваме да не се нараниш или изгубиш.

Когато излизаш се обаждай поне на двама близки да знаят къде си да не се тревожат.
Ама не се бе, мучно. Така е, не е нужно да обиждаш. Имаш много познати и всички ти се подиграват, но това слабо ни касае нас. Сгъни го на свитък адреса, забий си го дълбоко, знаеш къде, и запали края му, за да не може да го извадиш. Това ти предлагам аз. Давай по темата, или там нямаме напредък, та минаваме към лични вече хранилки. Нямам против, давайте само тон. ;)
 
Ама не се бе, мучно. Така е, не е нужно да обиждаш. Имаш много познати и всички ти се подиграват, но това слабо ни касае нас. Сгъни го на свитък адреса, забий си го дълбоко, знаеш къде, и запали края му, за да не може да го извадиш. Това ти предлагам аз. Давай по темата, или там нямаме напредък, та минаваме към лични вече хранилки. Нямам против, давайте само тон. ;)
Казах ти и преди не прожектирай фантазиите си върху другите хора. Нито имаш нито ще имаш капациетат да разбираш нещата. Няма нужда от обиди защото с болните умствено е грях да се държиш зле и ти си точно такъв за съжаление. Само по това, че винаги държи да си на лайното горната коричка си личат сериозните щети в мисловната ти дейност.
 

Горе