$40 долара на реферал

CrAzY-MaST

Well-Known Member
това ми беше попаднало наскоро 1on40.com/65521076 (ref линк, ако искате го махнете)
някой има ли идея за какво става въпрос и дали найстина плащат... а ако да как става номера :D защото немога да намеря линк за "плащане"

иначе много интересна оферта имат - "№1 in google for free" :D
 
Последно редактирано от модератор:
и така не разбрах какво печелят те от цялата работа?
 
като разберете за какво иде реч, обадете и на нас, че малко несериозен ми се видя тоя сайт и изобщо не се занимавах да чета всичкото инфо на английски...
 
Не знам за какво става въпрос, не бих се и заинтересувал, но повече от сигурно е че никой не плаща $40 за реферал, освен в случаите когато е спечелил от него поне $100. Ако беше тека всеки щеше да става реферал на всеки и да се въртят едни много големи пари, да ама не. Тоз домейн означавал "1 On 40", пък аз отначало помислих че е "Йончо" :D
 
А аз ви се чудя как ги намирате тези измамници

Ясно е че трябва да си на печалба за да платиш за нещо....

Навявам се като се записваш по такива сайтове не ползваш паролата и имеила с която са ти регнати домеините защото не виждам за какво друго може да използват данните....
 
Да, и аз съветвам като попадате на такива програми и тръгвате да се регвате - не използвайте пароли и юзър-неймове, както и мейлите използвани в тези които са ви се доказали вече. Най малкото сте лесен за проследяване и акаунта ви става лесен за крадене.

Също така преди регване в такива програми, провете колко това отговаря на истината и колко спред вас е реално. Явно за да даваш на реферал $40 трябва да се бръкне някой за тези пари или преди това самият реферал да или ти да сте ги направили от нещо или платили евентоално.

Работете с доказани и препоръчани от други хора програми, тъпо е да се подвеждаш от лъскаво направен сайт или добре замислена система за печелене. И най-важното което бих казал както и за себе си (че напоследък ми трябва много) - ценете времето си и го отделяйте за неща които си заслужават. :)
 

Горе