Tophost.bg да ги убием с камъни тия мизерници

xopacuo

New Member
Клиент: въпрос колко време е нужно за рестарт на сървър?
Топхост: по принцип още няколко минути
дефакто се оказа че вече 7 часа

Това е малко като вица дето на Иванчо баща му му обяснява, "сине по принцип имаме 2 милиона долара вкъщи, а дефакто две курви"

Как пък все при вас се случва бре, как все ви спират тока рестартират се машини по 10 часа и какво ли друго не сте измислили още.:mad:
 
От: Tophost.bg да ги убием с камъни тия мизерници

Абе хора, вие сте ми много странни, не четете ли мненията по форумите, че това е най-скапания хостинг? Но всеки иска да мине на далавера с евтин хостинг и за това така стават нещата :/ В повечето случаи цената определя качеството :)
 
От: Tophost.bg да ги убием с камъни тия мизерници

Най-якият хостинг е в Америка. Тук освен да ти изтрият сайта/части от него.. друго няма да направят.. хахах

п.с.: Споделям от личен опит
 
От: Tophost.bg да ги убием с камъни тия мизерници

цена = качество
 
От: Tophost.bg да ги убием с камъни тия мизерници

До преди месец бях на хостинг в Топхост и всеки ден получавах по два три репорта, че сайта ми е бил офлайн. Направо да се попбъркаш. На въпросите ми защо ми отговаряха, че за този хостинг 90% било нормално да е онлайн сайта.
Аз попаднах на тях от глупост, а не заради цената.
От месец съм при fcolor и от тогава нямам нито един репорт, че сайта е офлайн.

Така, че далеч от топхост, ама много далеч.
 
От: Tophost.bg да ги убием с камъни тия мизерници

Абе хора, вие сте ми много странни, не четете ли мненията по форумите, че това е най-скапания хостинг? Но всеки иска да мине на далавера с евтин хостинг и за това така стават нещата :/ В повечето случаи цената определя качеството :)

4етем ги, даже голяма част от тях сме ги писали ние :) , тука акцента беше че на един сървър му трябват 6 часа за рестарт, е не мога да го разбера това, пеят ли му говорят му мръсотии ли, молят ли му се, какво? че са некадърници, ОК, ама може ли такова отношение към клиент, питам кога ще тръгне, днес, утре а може би вдругиден, те ми мънкат само, а после даже не ми и вдигат телефона, абсолютни червеи!
 
От: Tophost.bg да ги убием с камъни тия мизерници

Най-якият хостинг е в Америка. Тук освен да ти изтрият сайта/части от него.. друго няма да направят.. хахах

п.с.: Споделям от личен опит
Поддържам това мнение. :)
 
От: От: От: От: Tophost.bg да ги убием с камъни тия мизерници

ае 4ервей нещастен, заключиха другата тема и тука ли дойде да философстваш, направи услуга на всички и не ни занивай с малоумните си изяви ако обичаш, предложиш да ти се извиня ти продължаваш


Ако някой се чуди защо напуснах форума :)))

:))

Поздрави на всички и може да драсна пак след някой друг месец.
 
От: Tophost.bg да ги убием с камъни тия мизерници

Да, на мен ми е любопитно?

Изтрити са мненията, който са хранене на другите. Следващия път няма какво да се обяснявам - направо ще си почивате от форума, защото с тези цигании губим членове, както виждам. И мерките ще станат по-строги. Само да кажа, че ще имате голям късмет ако другия админ мине преди мен. ;)

П.П: И само за протокола, това да те баннат от тук означава, че трябва да си много бъгава личност. ;)

Успехи на всички.

Моля да продължите с темата. :)
 
От: Tophost.bg да ги убием с камъни тия мизерници

абе хора не разбрахте ли че тоя хостинг имат някакви 2 , 3 скапани сървъри които най вероятно се държът в домашни условия а не в колокационнен център и по този начин вкъщи по секо време може да спря било я ток я вода :Д я нета я нещо се прецака по сървъра абе бес думи
 

Горе