Купи реклама - помогни на децата!

От: Купи реклама - помогни на децата!

На 14-ти, в неделя ще се състои традиционния поход до манастира "Света Петка" над Асеновград в памет на Васил Левски. Няма по-подходящ момент за включване с реклама в сайта за Васил Левски! Моко, напиши статия за това в сайта, аз мога да изровя някои снимки от минали походи, а ако ходиш на похода, може да сложиш после актуални. Тази година щяло да е различно - първо ще се чете литургия, после ще има поклонение пред паметта на Левски, след това ще се пеят възрожденски песни от гостуващи групи, а накрая ще се раздават традиционните курбани. Всъщност, не е лоша идеята децата от дома да се организират и да отидат и те, но дали директорката ще разреши.
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

На 14-ти, в неделя ще се състои традиционния поход до манастира "Света Петка" над Асеновград в памет на Васил Левски. Няма по-подходящ момент за включване с реклама в сайта за Васил Левски! Моко, напиши статия за това в сайта, аз мога да изровя някои снимки от минали походи, а ако ходиш на похода, може да сложиш после актуални. Тази година щяло да е различно - първо ще се чете литургия, после ще има поклонение пред паметта на Левски, след това ще се пеят възрожденски песни от гостуващи групи, а накрая ще се раздават традиционните курбани. Всъщност, не е лоша идеята децата от дома да се организират и да отидат и те, но дали директорката ще разреши.

Най-жалко от цялата ситуация е шибаното време... Ако ти кажа, че имам два чифта обувки и те са кой, от кой, по-разпрани и бос да тръгна - по-сухи ще са ми краката... Тая киша е отвратителна! Аз досега не съм ходил горе на св.Петка и мислех да ида тази година, ама ако е такова времето пак ще пропусна. Ако имаш снимки ми прати по скайп утре и ще драсна 1 публикация в блога. Пък за децата - едва ли ще ги пусне директорката. Те са 50 хлапета, кой ще ги варди?

Колегата vaskoa също се включи в кампанията и така паричките нарастнаха! Май ще съберем за повече от 2 матрака :))) Май-май, към 4 отиваме вече :))) Само трябва да се оправи времето и да се разтикаме до Пловдив с шефа, че да видим какви са цените и да взимаме :) Преди няколко дни ходихме до дома с един приятел и взехме размери на леглата. Майстора там се оказа баща на един мой бивш съученик и ни обърна нужното внимание и отдели доста време, за да видим всички легла и да решим какви матраци да вземем.

Колеги, следващите дни, до към 20-22 февруари са пикови дни!! Ако искате вашата реклама да се забележи от повече хора, взимайте линкове, докато е време! Миналата година имаше над 5000 посещения за 18 и 19 февруари
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Moko прати ми на лично информацията за банковата сметка и ще пусна превода днес.
 
От: От: Купи реклама - помогни на децата!

Най-жалко от цялата ситуация е шибаното време... Ако ти кажа, че имам два чифта обувки и те са кой, от кой, по-разпрани и бос да тръгна - по-сухи ще са ми краката... Тая киша е отвратителна! Аз досега не съм ходил горе на св.Петка и мислех да ида тази година, ама ако е такова времето пак ще пропусна. Ако имаш снимки ми прати по скайп утре и ще драсна 1 публикация в блога. Пък за децата - едва ли ще ги пусне директорката. Те са 50 хлапета, кой ще ги варди?
Наистина времето е отвратително, голяма киша. Ние всички щяхме да ходим, но се отказахме предварително. Имам снимки, но нямам време да ги търся, но ще започна. Дано да намеря снимките със скривалището на Левски и изгледи от поляните и манастира. Като ги намеря, ще ти ги пратя.
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Колегата stefanb също допринесе за кампанията!
Колегата vetzkov получи IBAN.
Колега, freelancer, можеш да се включиш и ти, нищо че е само за 6 месеца! Пращам ти КИН и на тебе. Пращайте ми дескрипшъни и линкове на лично!
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Е, това е! Пиша тука два реда, че да не кажете - "Тоя взе парите и замина за слънчево Мексико" . Е, ако бяха малко повече можеше и да замина :D :D Бъзикам се!

Кампанията беше успешна, дори повече от успешна! Събраните средства са 411 лева, а днес предадох 420 лева на шефа, за да купи матраци, тази или другата седмица. (правичката да си кажа, мислех, че паричките са 418 лева, ама после видях, че били 411 :D няма нищо ;) всичко отива за добра кауза!) .

Да казвам ли кои са дарителите? И имам ли разрешението им да ги обявя публично?
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

radev - 24
mr.flower - 24
rak - 60
xoracuo - 24
vaskoa - 48
stefanb - 24
freelancer - 15
ivo1017 - 12

100 лева от мен, 50 лева от Тодор Кузманов и 30 лева от Айхан Юсуф (мой съученик). Това е :) Като дадем матраците ще ги плясна и в блога, та да знаят хората, че има и благородници сред нас ;)
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Колеги, мина една година, откак направихме кампанията "Купи реклама - помогни на децата" , която завърши доста успешно ! :)
Ето и фактури за закупените матраци :

http://3.bp.blogspot.com/-bFTB3Y1UNIc/TWGiiRoenhI/AAAAAAAAAdQ/PS_dabfF0xw/s1600/DSC01130.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-2_zpRsz7bpI/TWGibK66_vI/AAAAAAAAAdI/zyA-EBdUSVU/s1600/DSC01129.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-a6CAKHtg9SA/TWGiTCpFUUI/AAAAAAAAAdA/MRf1x8jR5lE/s1600/DSC01128.jpg

В момента тече още една кампания, ще продължи още 1-2 дни, най-много, ако някой иска да се включи - сега е моментът ;]

Поздрави !
 

Горе