Купи реклама - помогни на децата!

Moko

Well-Known Member
Преди два дни питах дали някой е правил дарение? Е, който не е правил може да се поправи сега :)

За какво става дума? Става дума за 10 свободни линка в блога за Васил Левски. Линковете ще са с dofollow и ще стоят 12 месеца. Освен линковете, които ще стоят най-горе вдясно, ще напиша и една кратка публикация, в която ще напиша по няколко думи за всеки сайт, за който е заплатено.
И понеже става дума за дарение, цената ще изберете самите вие - от 2 до 5 лева на месец за линк, като най-скъпите линкове ще са най-горе, а най-евтините ще паднат на дъното - все пак трябва да има някаква подредба, нали? :)

Защо реших да направя това нещо и да се обърна точно към вас? Миналата година успях да продам един банер там - 60 лева за 12 месеца. Да, обаче после ме загриза яко съвестта и трябваше да ги върна тия пари по някакъв начин. Реших да ги даря някъде и вчера ходих до дома за сираци тук, в Асеновград. Доста ми се зарадваха, явно рядко се правят дарения. Казаха, че мога да им даря пари, или да ми кажат от какво имат нужда и аз да го купя. Казаха, че имат нужда от матраци, а понеже аз работя във фирма за обзавеждане, обещах, че ще направим нещо по въпроса с матраците. Шефа е много точен и обеща да използва отстъпката си и да осигури превоз.
Защо избрах да пиша точно тук? Защото съм сигурен, че има хора с добри сърца, а и има хора, които и без това търсят евтина реклама за широката аудитория. Бъдете сигурни, че това ще бъде най-добрият начин да "прахосате" пари за реклама.

И за да не бъда упрекнат, че с чужда пита помен правя, ще добавя 40 лева от себе си. Т.е дарението започва с начален капитал от 100 лева. Дано, ако не се съберат другите пари, тия 100 лева да стигнат поне за 1 матрак.

За периода 1 Февруари 2009 - 25 януари 2010 година, блога има 33100 уникални посетители, 40902 посещения и 93776 импресии.
Най-много посетители има от България, после са САЩ, Германия, Англия, Испания, Канада, Италия и т.н.

Ако някой има желание да помогне да ми пише лично съобщение, или да пише тук. Аз ще проверявам всяка вечер.
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Много хубаво, Моко!
Може да идеш и да снимаш после радостни дечица и лелки и да пуснеш снимки.

Аз само не разбрах условията и цените за това рекламно-дарително начинание.

ако избера линк за 2 лв - давам ти 12x2 = 24 лв
ако избера за 5 лв, давам ти 12x5 = 60 лв?

това ли е ценоразписа?

Ще съберем форума задръжно мисля пари за повече от един матрак.
Драсни ми на лично да поръчам 1-2 линка
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Точно така, колега, правилно си разбрал! Всеки дава, кой колкото може. Просто по-скъпите линкове ще са по-нагоре, а най-скъпите ще ги пусна с дебел шрифт, да речем... Ей сега ще ти драсна лично.
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Значи, Blinky, за плащането не отвoрих дума нарочно - мислех първо да се съберат хората и с тях да обсъдя кой как може да плати, и да изберем най-масовият начин, за да се избегнат загуби при преводи от различните начини, да речем, че Пенчо плати с PayPal, Генчо с Moneybookers, пък Наташка иска да плати с Epay, а пък Кольо плати по банков път... PP взимат фиксирана сума + процент, Moneybookers взимат около 4 лева, Epay ми взеха 1.20 за 10 лева превод и то се трупа и ще се изгубят 15-20 лева ей така просто... И все пак, нека всеки да ми каже по какъв начин може да плати :

Moneybookers, PayPal, Epay, или директно с банков превод?

Накрая ще снимаме фактурите и свидетелството за дарение, а може и децата, стига да искат, и стига да ни позволи директорката на дома :) След малко ще драсна 1 публикациика и в самия блог ;)

Благодаря за пожеланията! Дано наистина успеем да съберем някой лев за тия дечица, че... Държавата не се грижи особено добре за тях :)

Хайде, знам, че има добри хора тука! Радев беше първи, но надявам се, че няма да е последен :]
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Здрасти пак, Моко!
Видях ти личното.
Няма проблем да ида до банката и да пусна банков превод.

Изпрати ми детайли. Сигурно още утре ще мина.
:)

Поздрави и лека вечер от мен
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Честно казано не си знам IBAN-a, ама май тука някъде имах банково извлечение... Утре ще проверя и ще ти пусна лично съобщение сутринта. Все пак ми драсни на лично за колко линка говорим и каква цена си им определил

Поздрави
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Дано се получи нещо !
Нарочно пиша тук, а не на лично, за да вдигна темата.
Прати ми КИН номера си в епей - аз участвам !
Успех !
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Смятам да участвам. Тъй като с Моко сме от един град, направо ще му дам парите лично :)
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Окей, пращам лично на всички! Благодаря на всички! Хайде, още малко линкове остават! Топли, топлииии! Че и едно момче от даскалото иска да даде и той, хайде народе!
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

ее ще изпусна
запази ми един двулевов, че криза :)
Намери ли АйБана?

и аз ще участвам, ипей, пейпал :)
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Получих парите на radev, xopacuo и mr flower, от rak ще ги взема другата седмица, на изпратих лично.
Колегата gshopov пък предлага 2 банера на своите сайтове, но едва ли ще опрем до тях, в смисъл, нека се запълнят 10те линка в блога, пък тогава...
 
Последно редактирано:
От: Купи реклама - помогни на децата!

Все още има време! Четирима човека дариха, още един предложи да дари, дори и без да рекламира. Никой друг ли не иска да помогне?
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Пуснах линк във свежо.
Мога да си купя за 6 месеца, ако има още свободно. Т.е. за 12 лева.
Пиши, ако може за половин година и пращай кин-а си на ипей.
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Аз пък ви предлагам да направите всички предприемачи една дарителна сметка, която ще бъде управлявана от администратора на форума и някакво сайтче от което ще може да се даряват пари чрез разни системи за плащания (пейпал, ипей, мънибукърс и други). Само трябва да се попита в банката как се отваря дарителска сметка от онлайн сдружение така да го наречем. Така ще може всеки да отделя по някой лев за дарение, а и е не малка рекламата след това.. (която в случая е не важна за форума)
 
От: Купи реклама - помогни на децата!

Аз пък ви предлагам да направите всички предприемачи една дарителна сметка, която ще бъде управлявана от администратора на форума и някакво сайтче от което ще може да се даряват пари чрез разни системи за плащания (пейпал, ипей, мънибукърс и други). Само трябва да се попита в банката как се отваря дарителска сметка от онлайн сдружение така да го наречем. Така ще може всеки да отделя по някой лев за дарение, а и е не малка рекламата след това.. (която в случая е не важна за форума)

аз съм "ЗА"
 

Горе