От НАП признават, че данъчните закони са кошмарно сложни

happyslacker

New Member
Тъй като плащането на данъци е твърде сложно, гениите от НАП решиха, че единственото, което могат да направят е да въведат часове по данъци в училищата. Обърнете внимание, че варианта плащането на данъци да се направи по-просто и удобно даже не се споменава.

НАП предлага въвеждането на час по данъци в училищата

Необходимо е в учебната програма на средните училища да бъде включен час по данъчна грамотност. Това заяви изпълнителният директор на НАП Красимир Стефанов, като уточни, че в момента агенцията му работи в тази посока.

НАП предлага въвеждането на час по данъци в училищата
 
От: От НАП признават, че данъчните закони са кошмарно сложни

те така и така я одупиха средната класа - направо да въведат и факултативни занятия по анален секс :):):)
 
От: От НАП признават, че данъчните закони са кошмарно сложни

И защо да са факултативни?! Аз предлагам да заменят български език и литература като час и като задължителност. За какво им е на тия малките (а и по-големите) да могат да пишат и говорят правилно? Нека знаят нещо по-полезно.
 
От: От НАП признават, че данъчните закони са кошмарно сложни

Само глупости! и да го въведат едва ли ще влизат много ученици..
(баси колко бавно пиша като си счупих средния пръст на лявата ръка.. :()
 
От: От НАП признават, че данъчните закони са кошмарно сложни

Само глупости! и да го въведат едва ли ще влизат много ученици..
(баси колко бавно пиша като си счупих средния пръст на лявата ръка.. :()

усещам жив интерес към темата от страна на прогресивната младеж :) мога само да гадая какви извънкласни упражнения са довели до счупен среден.... пръст.
 
От: От: От НАП признават, че данъчните закони са кошмарно сложни

усещам жив интерес към темата от страна на прогресивната младеж :) мога само да гадая какви извънкласни упражнения са довели до счупен среден.... пръст.
От моето училище в извънкласни никой не влиза, и едва ли ще влиза някога. :)
Средния.. пръст го счупих като си притиснах ръката във 1 врата.. утре майка ми ще ме гипсирва, че сега е само бинтован :D
 
От: От: От НАП признават, че данъчните закони са кошмарно сложни

те така и така я одупиха средната класа - направо да въведат и факултативни занятия по анален секс :):):)

редовно имаш такива гениални проблясъци че чак ти завиждам...

Да, и аз искам да въведат курсове по орална любов, като служители на НАП го преподават. И по възможност да е само практика. :)

мани ти виждал ли си ги държавните служители... аз предпочитам да ме глобяват отклолкото свирки да ми правят :)
 
От: От НАП признават, че данъчните закони са кошмарно сложни

Тия от НАП са нещо нереално. Сега преди малко ходих и никой не може да ми каже как да си плащам осигуровките - дали по булстат или по ЕГН. Освен това исках да ми проверят нещо и се оказа че сървърите им не работят и оня ми каза да се обаждам на телефона да питам.
 
От: От НАП признават, че данъчните закони са кошмарно сложни

сега всички чакаме човека-бунт Niks да се изкаже по темата :)
аре бе, пич, къде изчезна, ехооо! виж ква интересна тема се заформи - липсва само твоята гледна точка на анархист :twisted:
 
От: От НАП признават, че данъчните закони са кошмарно сложни

Тия от НАП са нещо нереално. Сега преди малко ходих и никой не може да ми каже как да си плащам осигуровките - дали по булстат или по ЕГН. Освен това исках да ми проверят нещо и се оказа че сървърите им не работят и оня ми каза да се обаждам на телефона да питам.

Хаха :lol:
Ти да не би да очакваше, че ще знаят и ще ти дадат "компетентен" отговор или въобще, че ще могат да ти отговорят? :lol: Те там са толкова зле горките за нищо не стават нито знаят за какво са там, нито къде се намират. Аз ако съм им шеф 99% от служителите ще си отидат. :twisted:

После уроци ще преподават хахаха :lol:
 
От: От НАП признават, че данъчните закони са кошмарно сложни

Хаха :lol:
Ти да не би да очакваше, че ще знаят и ще ти дадат "компетентен" отговор или въобще, че ще могат да ти отговорят? :lol:

Тяхната работа е само да събират вноски и глоби . Аз веднъж съм се опитвала да ги питам нещо елементарно да ми обяснят и ме пратиха при счетоводител .

Ако продължаваме със същата скорост тук да четем данъчните закони ще станем по големи експерти от данъчните методолози и учителите по данъчно :)
 
Последно редактирано:
От: От НАП признават, че данъчните закони са кошмарно сложни

Да, или ти се карат, че си толкова тъп, че не го знаеш. Еее, нормално да не го знаеш...не ти е работа да го знаеш, но май и тяхна не е. :)

Опредлено, започнах да разбирам повече от средностатистически служителн на НАП с тези теми в този форум. Ама не са ли смотани....да ни карат да разбираме и от тяхната работа. Ако е така утре и от друго ще започнем да разбораме и така ние ще сме няколко неща в едно и ще изядем хляба на някои от тези хора. Така се прави икономика... :)

Трябва да има някакви елементарни неща които трябва да направиш, за да можеш да си плащаш, а не да те мотат олигофрените. Докато не го направят така, ще берем много ядове. ;)
 
От: От НАП признават, че данъчните закони са кошмарно сложни

Не че е свързано много с цялата тема, но днес трябваще да подам някакви документи за осигуряване на мой клиент - млад, симпатичен познавам го отскоро.

И на гишето ми казват - не можем да обработим документите, защото лицето няма лична карта и в нашата система се води родено на ХХ.ХХ.1800 г.
В този момент не се сдържах. Отвътре ми дойде. Само казах: Е вие за Дънкан Маклауд не сте ли чували?
 

Горе