Продавам сайт с XXXлв месечни приходи

Статус
Not open for further replies.

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
САЙТЪТ Е ПРОДАДЕН! ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ, ВТОРА СТРАНИЦА.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт с XXXлв месечни приходи

Сайта изглежда хубав, но можеш ли да дадеш някаква демо регистрация, за да видим каква функционалност има?
 
От: Продавам сайт с XXXлв месечни приходи

Да, разбира се.

Слагам такова име, за да не възникват спекулации около собствеността.

EDIT: Поради злоупотреби, демо акаунт давам само на заинтересовани потребители на лично съобщение.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт с XXXлв месечни приходи

:)
ок, благодаря
 
От: Продавам сайт с XXXлв месечни приходи

Всичко ОК, ама като гледам последната активност ... тоя сайт има нужда от поне 5 цифрена сума за да тръгне. Иначе изглежда добре, само в началото ми отне доста време да намеря бутона за формата за вход. Моите 5 цента - сложете я още на началната страница и успех ...
 
От: Продавам сайт с XXXлв месечни приходи

Сайтът е готин. Поздравления Fozzy. Действително има потенциал и може да се развие. Личи си, че е правено с желание. Вижда се, че са вложени са много усилия и средства. Сайтът е още нов а статистиката и приходите не са лоши и бележат добра тенденция т.е. развитието и приходите тепърва предстоят. Няма как да не те попитам: Защо продаваш? (може и на лично)
 
От: Продавам сайт с XXXлв месечни приходи

Всичко ОК, ама като гледам последната активност ... тоя сайт има нужда от поне 5 цифрена сума за да тръгне. Иначе изглежда добре, само в началото ми отне доста време да намеря бутона за формата за вход. Моите 5 цента - сложете я още на началната страница и успех ...

Не е така. В момента трафика на сайта се таргетира с цел по-висока конверсия. През февруари трупах посещения. С 200лв месечен бюджет за реклама имах над 200 регистрации и 500 логин-а дневно. А самата статистика за тогава изглежда така:

25 000 уникални посещения, 35 000 посетители и около 350 000 импресии.

Иначе мерси за съвета. Май така наистина ще е по-добре.

Поздрави!

П.С.: BullBlogger, имаш лично.
 
От: Продавам сайт с XXXлв месечни приходи

ВНИМАНИЕ: ЛЯТНА ЦЕНА НА САЙТА (ДО 15 СЕПТЕМВРИ) - 2500лв
 
От: Продавам сайт с XXXлв месечни приходи

С коя компания са SMS-ите?
Има ли вградена опция регистрацията да не е със SMS, а с него да се плащат "екстри"? Или трябва да се дописва това?
Хаквано ли е ядрото на vld?
 
От: Продавам сайт с XXXлв месечни приходи

Абе не е ли безвъзвратно късно вече за такива сайтове, тепърва да ги почва човек ?

Балъците (чекиджии, мераклии, и други селяндури, които се снимат пред колите си) май отдавна се светнаха, че женските профили из тия сайтове са 99.9% ментета....

И че нещата са като в оня виц с котарака и котенцето : Бате, аз ще поеба още малко и ще си ходя...:lol:
 
От: Продавам сайт с XXXлв месечни приходи

С коя компания са SMS-ите?
Има ли вградена опция регистрацията да не е със SMS, а с него да се плащат "екстри"? Или трябва да се дописва това?
Хаквано ли е ядрото на vld?

- Работя с mobio.bg

- Има такава вградена опция. С нея, за всеки потребител се генерира уникален код (напр. paybb1, paybb2 и т.н.), който потребителят трябва да изпрати. От админ панела се определя какви привилегии получава потребителят и за какъв период от време. Какво получава потребителят, може да се види тук. Разбира се, тези опции се променят лесно от админ панела.

- Както съм написал в първият пост, vld-то е с платен Commercial license.

Поздрави!
 
От: Продавам сайт с XXXлв месечни приходи

Сайтът е продаден на unhumannature :) Щастлив съм, че човекът е от форума. Сделката протече лесно и напълно коректно, поне според мен.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе