Проблем с Блогър

preda70r

Banned
Здравейте нов съм в създаването на блогове четох някои теми и реших да създам един блог. Проблема е там че след като направих първата си публикация на мястото на което трябва да пише от коя дата е публикацията ми пише UNDEFINED undefined тоест че не е определено , но не мога да разбера защо става така при положение че се рових във всички настройки и настроих форматите на датите и часовете и за постовете и за коментарите и се чудя защо не показва датата... ето линк към блога ако някой може да помогне... preda70r.blogspot.com аа и още нещо.. нали ви казах че съм нов..та.. Как стават нещата с писането в сайта.. тоест потребителите трябва да са регистриран за да пишат ама задължително ли трябва да си правят гуугъл потребител или там един от тези 3 вида потребители (само гуугъл помня от тези опции които ми изкара когато се опитах да влезна в блога като потребител) тоест задължително ли е за него (потребителя който е решил да коментира в блога ми) да има регистрация в един от тези трите сайта които се показват (единия беше гуугъл) за да коментира в блога или може по някакъв начин да си направи регистрация в самия блог и да не е длъжен да си прави регистрация в гуугъл или там в един от другите 2 сайта ? Ако може да се регистрира в самия блог откъде се регистрира или аз трябва да направя нещо по сайта за да добавя някаква регистрация ? Ако може ми пояснете?
 
Последно редактирано:
От: Проблем с Блогър

това UNDEFINED ми се струва че е от тамплейта, сигурно не е блогализиран напълно ...и аз имам един такъв и още не съм търсила решение на проблема, седи си така да ме дразни :) Случва се като ползваме фри писани недописани теми, ако се смени с друга ще се оправи предполагам:) но вероятно има и други начини ...

По въпроса за регистрациите не е много ясно какво питаш ...за коментирането под статиите или за това дали някой друг може да пише статии в блога ти ?
 
Последно редактирано:
От: Проблем с Блогър

Ами говоря за коментарите на постовете ми а не за писне на нови постове
 
От: От: Проблем с Блогър

Ами говоря за коментарите на постовете ми а не за писне на нови постове

Ако искаш да ти коментират постовете трябва да са включени коментарите като опция...може автоматично да се одобряват , може да ги модерираш , както е дадено в настройките . Ако не съответно - reader comments do not allow. За всеки пост даже може да имаш различно зададени post options . Тоест кой ще може да коментира зависи от това как си задал генералните опциите за коментарите .
 
Последно редактирано:
От: От: Проблем с Блогър

Това което го знам ама ти не разбра въпроса ми... знам че трябва да са включени коментарите.. ама прочети добре поста ми .. въпроса ми е за регистрациите в блога.... тоест в гуугъл ли трябва да се регистрират за да пишат в блога или в самия блог трябва да се регистрират и така нататък ...Абе прочети най-първия ми пост и ще видиш че въпроса ми е за регистрациите а не за включване или изключване на коментари
 
От: Проблем с Блогър

Аз за какво писах досега :) Ти нямаш работа с регистрацията на тези които коментират . Това което като админ на блога трябва да направиш е да наместиш настроиките за коментарите както искаш . Може да разрешиши всеки да коментира , регистрирани , нерегистрирани даже и анонимни, може да забраниш никой да не коментира.
 
От: Проблем с Блогър

Аз за какво писах досега :) Ти нямаш работа с регистрацията на тези които коментират . Това което като админ на блога трябва да направиш е да наместиш настроиките за коментарите както ти искаш . Може да разрешиши всеки да коментира , даже и анонимен , може да забраниш никой да не коментира.

ами ти не писа за това за което питах ... аз знам че мога да променям това дали да ми пишат или не и дали да са анонимни или не ама ти пак не разбра въпроса... и това че нямам работа с регистрациите се чудех дали е така ама бях почти сигурен че е така и значи съм бил прав ама въпроса ми беше друг...Аз го написах още по-горе ..Тези неща които ги каза тук в постовете ги знаех аз ти го казах въпроса ми е съвсем друг .. Къде трябва да се регистрират за да могат да пишат ... тоест в кои сайтове и дали трябва директно в блога да се регистрират или чрез друг сайт (и ако е чрез друг сайт чрез кой е ? гуугъл ли е ?) ..Та това ми е въпроса.. Първата част само ми отговори тоест каза че нямам работа с регистрациите и потребителите не ги правят директно към моя блог.. това го разбрах а и аз така мислех ама втората част на въпроса вече няколко поста не я отговаряш не знам умишлено ли... за това къде точно трябва да се регистрират....ако е в гуугъл и в тези другите 2 сайта които ти изскачат както казах просто кажи че съм прав и това е... но просто се чудя само там ли може да се регистрираш за да пишеш в блога или има и други места?просто не си го коментирала а аз питах отдавна за това...
 
От: Проблем с Блогър

Отговорът ми на това другото дето питаш е че коментаторите ще намерят къде да се регистрират ако искат да коментират :)


По интересно ми е, UNDEFINED от тамплейта, как би могло да се изчисти без да се сменя с друг.
 
Последно редактирано:
От: Проблем с Блогър

Относно как се сменя undefined
Settings >> Formating >> и променяш това :

Date Header Format

Timestamp Format


Ако не успееш да оправиш този проблем ,значи си идиот и трябва да се заминаеш с PTC ( bux.to ) сайтове .
На всичкото отгоре си супер мързелив , можеше да провериш като отидеш на поста ти и видиш опциите за коментарите >

162825007111149841861279463748lWDZmrYhS2KTefXexKeR.JPG

Само недей излиза с номера , че си нов , като си нов какво ти пречи да провериш сам .
 
От: Проблем с Блогър

Settings >> Formating >> не работи при някои теми
 
От: Проблем с Блогър

Ако не става , new post/ edit post и намираш page options и маркираш същите настройки , които си дала във formatting , или автоматично . Тестваш кое ще проработи и си готова .
 
  • Like
Реакции: adi
От: Проблем с Блогър

Тестваш кое ще проработи и си готова .
Взе че стана :)

10 х на scorpiass
 
Последно редактирано:
От: Проблем с Блогър

scorpiass мога да ти кажа едно нещо... идиот си ти а не аз защото не четеш темите явно ти си личи от далеч... по-горе още в ПЪРВИЯ пост казах че в Настройки промених формата на датата на всичко възможно и това не промени UNDEFINED а проблема остана ... тя и adi ти го каза че в някои теми не работи.Ясно е че не аз трябва да се занимавам с PTC ( bux.to ) сайтове а ти трябва да вземеш да се занимаваш с такива сайтове... Да ти кажа нов съм ама знам повече от теб така като гледам как разсъждаваш.... На всичкото отгоре не съм въобще мързелив защото аз отидох и проверих коментарите на поста и видях тези неща и OpenID видях ама като не е пояснено всяко от тези неща за какво е откъде мога да знам че трябва на него да се даде а и не си пояснил като го дадеш това какво става . Истината е че ти си мързелив казваш нещо а даже не поясняваш какво е това а и не си сигурен че е истината явно и не знаеш защо го казваш и не знаеш какво прави това нещо ама го казваш ей така защото си го чул от някой... Не излизам с номера че съм нов не ми пречи да проверя сам и проверих и OpenID но никъде не пишеше какво става като щракна на него така че нямаше откъде да се разбере то даже и ти не знаеш какво става като щракнеш на него явно защото не каза нищо.. Това че ти си мързелив и не проверяваш сам нещата и не можеш да обясняваш не значи че аз съм мързелив и не проверявам , защото аз не съм мързелив и проверявам нещата !
 
От: Проблем с Блогър

Абе ти кретен ли си бе ? Тия сичките сайтове , които са показани в scrol down менюто са сайтовете , с които акаунти можеш да пишеш .
За проблема с UNDEFINED виж 2 поста пред моя идиот , проблема Ади си го разреши , пък ти като си кретен и глупак така ще си стоиш .
 
От: Проблем с Блогър

scorpiass ти си кретен да ти кажа то си личи ... Ти не разбираш и наполовина от това което разбирам аз ама като си някакво малоумно лапенце което си мисли че знаеш всичко... По-добер иди се гръмни и замълчи защото не ставаш за нищо....И кво като са сайтове в които можеш да си направиш регистрация аз това го знам и преди дам и го кажеш да не мислиш че казваш нещо ново лапенце ? Знам го много преди тебе и въпроса ми въобще не беше такъв ама ти си още малък и даже не можеш да схванеш какъв ми е въпроса така че като не разбираш не се обаждай ! Проблема с UNDEFINED не може да се реши и така както каза защото идиот си ти а не аз проблема Ади не ме интересува дали го е решила защото на този темплейт който аз имах преди не можеше да се оправи и аз бях пробвал всичко и не ставаше ама ти си идиот и не можеш да четеш и не виждаш че това което го казваш съм го казал че съм го пробвал ... ама така е ти не разбираш нищо от блогове а се вреш където не ти е мястото казах ти мълчи няма нужда от такива като теб които не могат да четат и не знаят нищо ! Кретен и глупак си ти а не аз защото със староя ми темплейт не можеше да се оправи проблема ама ти си кретен и глупак и не можеш да разбереш че съм пробвал всичко още преди да пишеш в темата така че мълчи като си прост!Няма да стоя така а ще сложа друг темплейт , с който се вижда датата защото с този не може да се оправи ! Ти като си кретен и глупак ще стоиш така и ще си мислиш че може да се оправи на всеки темплейт ама като не разбираш от блогове ще си мислиш че може да се оправи това UNDEFINED ама истината е че не може да се оправи и ти просто не можеш да го схванеш това така че мълчи защото нещата които казваш не оправят проблемите за които аз казвам ама така е като не разбираш от блогове какво се обаждаш .... просто не се обаждай защото говориш пълни глупости кретен такъв! Съветите ти не помагат и няма и да помагат никога защото са някакви лъжи и измислици които си съчиняваш за да се направиш , че знаеш нещо за блоговете ама истината е че нищо не знаеш за блоговете а аз знам много неща за блоговете !
 
Последно редактирано:
От: Проблем с Блогър

По спокойно , де :)
В интерес на истината при някои теми не работи добре тази опция , ама то е щото е калпава темата според мен , но не пречи все пак да разцъкаш всички варианти както каза scorpioss
Ако не става , new post/ edit post и намираш page options и маркираш същите настройки , които си дала във formatting , или автоматично . Тестваш кое ще проработи и си готова .​
 
От: Проблем с Блогър

По спокойно , де :)
В интерес на истината при някои теми не работи добре тази опция , ама то е щото е калпава темата според мен , но не пречи все пак да разцъкаш всички варианти както каза scorpioss

По-спокойно ти Ади както и scorpiass по спокойно защото вие не сте спойкойни а аз съм си спокоен! Казах ти не четеш въобще и ти като scorpiass казах отдаааааааааааааааааааавна че пробвах всякакъв формат на датата и не става защото темата е калпава така че не се обаждайте като не знаете... казах че не става за тази тема и това е наистина не става и да се опитвате да давате съвери те няма да помогнат защото са пробвани отдавна тези съвети това имах предвид, защото сам се сетих още отдавна да пробвам чрез сменяне на формата на датата ама не става това е !
 
От: Проблем с Блогър

Aхахаха ходи си във форумите за точки бате :D виж си само сайта що за блог би било това , и ако обичаш би ли ми казал какво воубще искаше да питаш ,освен да се заяждаш с ади и с мен и темплейта се оправя, но ти си просто тъп казах ти го преди виж само се излагаш , със сигурност съм по-голям от теб , а като ти гледам блога и ника , не ми се иска да мисля на колко години си ( 13-14 най-много ) . Със 6 мнения , нулева репутация в итрадер .И не ми говори за разбиране , щом не знаеш откъде се пишат коментари в blogspot!??! Та то си пише тъпо копеле!

Най-малкото , щом си нов във форума се дръж по -прилично .




едит : дай ми линк към темата и ако ти setupna блог нов със верен time format ще се самоубиеш ли ?
 
От: Проблем с Блогър

Ама и форума явно е място, което предразполага към много бързо скъсяване на дистанцията :)

Да си бяхме мълчали по добре , че писахме обяснявахме и накрая :

и ако обичаш би ли ми казал какво воубще искаше да питаш ,о
 

Горе