Продавам домейна Hrema.Com

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Регистриран в Годадди
ПР - 0

www.Hrema.Com Изтича на 11/13/2011

Можете да направите сайт за хрема. Има различни видове хрема: остра хрема, хрема при бебета, при бременните и т.н. Продавам го защото не ми остава време да направя сайта.

Цена 45лв.

Плащане чрез PayPal
 
От: Продавам домейна Hrema.Com

Сори за спама обаче не издържах
Най обичам като некой продава домейн който е регистрирал преди има нема 20дни на тройна цена - защото не му остава време да се занимава с него.
Еми тогава защо не го продадеш на цената на която си го купил, ако това е причината за продажбата.
Домейна е хубав и си заслужава парите, които му искаш, но такива съчинения като това ни обиждат на интелигентност
 
От: Продавам домейна Hrema.Com

няма да се оправдам .. нормално е да искам малко да спечеля от домейна. и съм сигурен, че на следващият собственик ще му свърши повече работа.
А относно заниманието, то наистина имам почти готов сайт, но нямам статии ... и ме хвана един мързел и разпродавам доста мои неща.
 
От: Продавам домейна Hrema.Com

Ето виждаш ли не е трудно, това все пак е форум за хора които искат да изкарват пари и е съвсем нормално да продаваш нещо с цел печалба.
Успех :)
 
От: Продавам домейна Hrema.Com

Синдрома на българският "бизнесмен" - купува нещо за 10 лева и иска да го продава за 45 след 2 дни.
 
От: Продавам домейна Hrema.Com

Актуален домейн и ако беше сайт, щеше да ми помогне да се оправя с хремата.
Понеже има достатъчно свободни домейни не бързай.
Направи един сайт, напиши няколко материала, докарай го до 1-во място и ще го продадеш.
 
От: Продавам домейна Hrema.Com

а има и свободен сателит sopoli.info, а в пакет с hrachka.com чуква стотака одма

виж какво ти писаха колегите по-горе - направи сайт и продавай него
 
От: Продавам домейна Hrema.Com

AlanFort благодаря, че пишеш в темата, но не си прав и сега ще ти обясня защо.
Вярно домейна е нов, на 19 дена. но не забравяй,че първо отделих време да намеря името и да го регистрирам, да може би на теб това ти отнема по-малко от 1 час..но на мен може и повече. Та за тази свършена работа от мен искам 30 лв печалба.. не знам ако ви се струва много просто прескачайте на следваща тема.. но според мен не обявих някаква космическа сума, а конкурентна. Следващият домейн мога да го пусна за 50 стотинки.. Искам да ти кажа, че всичко зависи от мен и каква точно е моята преценка. Ако не си съгласен просто не пишеш в темата ми. Благодаря.
 
От: Продавам домейна Hrema.Com

Благодаря за съветите, но реших да продам домейна. никой не го карам на сила, който харесва домейна да пише в темата или на ЛС. Да спрем с офф-а. БЛАГОДАРЯ на всички.
 
От: Продавам домейна Hrema.Com

AlanFort благодаря, че пишеш в темата, но не си прав и сега ще ти обясня защо.
Вярно домейна е нов, на 19 дена. но не забравяй,че първо отделих време да намеря името и да го регистрирам, да може би на теб това ти отнема по-малко от 1 час..но на мен може и повече. Та за тази свършена работа от мен искам 30 лв печалба.. не знам ако ви се струва много просто прескачайте на следваща тема.. но според мен не обявих някаква космическа сума, а конкурентна. Следващият домейн мога да го пусна за 50 стотинки.. Искам да ти кажа, "че всичко зависи от мен и каква точно е моята преценка". Ако не си съгласен просто не пишеш в темата ми. Благодаря.

А на бас пък, че не зависи от теб? Зависи от пазара, като няма кой да го купи за 45лв. колкото и да се напъваш няма да го продадеш. Конкурентна цена, малко пресилено ми се струва, при все че Булблогър пусна няколко като идеи, при това безплатно? ( иначе това храчка.ком ми допада ;) ) Освен това този форум не съм сигурен, че е на баща ти за да казваш на потребителите къде да пишат и къде не?
 
От: Продавам домейна Hrema.Com

Както и да ги кривиш нещата 45 лева за новорегистриран домейн са си много.
Вярно че има плюсове като:
+ домейна е къс 5 букви
+ лесно запомнящ се
+ съдържа една кл.дума
+ тясно профилирана ниша

Но все пак е гол домейн, по който има немалко работа за да започне да изкарва някакви пари ако въобще изкара. Все пак всички знаем че нашенските рекламодатели се гаврят с уебмастъра.

Пусни го за 20-30 лева и ще му намериш пазар. Аз лично по бих се навил да обмислил една такава оферта.
Ако искаш да му вземеш повече пари, изчакай да регистрира народа другите tld-та със същото поддомейн име и тогава скачай с цена.
 
От: Продавам домейна Hrema.Com

Ми nuni иска ама в момента не може да се продаде този домейн.
Нали трябва да мине известно време / три месеца ли беше / от регистрацията .

Догодина.. :)
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам домейна Hrema.Com

Ми nuni иска ама в момента не може да се продаде. Нали трябва да мине известно време / три месеца ли беше / от регистрацията .

Догодина :)

? ... разбира се, че може.
 
От: От: Продавам домейна Hrema.Com

? ... разбира се, че може.

... някой да даде пари и да чака ?
че и 45 лв . за да се хванеме за цената... хлапашки истории :)
 
От: От: Продавам домейна Hrema.Com

... някой да му плати и да чака ?

Ади, извинявай ама какви ги пишеш? да чака какво? не коментирам цената, но без значение колко ще плати някой, домейна може да бъде прехвърлен веднага ...
Оспамихме на човека темата ... знаещи и незнаещи ... да пишем
 
От: Продавам домейна Hrema.Com

Ако нещо съм в грешка ще се извиня но офертата ми се струва ограничена и недообмеслена ...
 
От: От: Продавам домейна Hrema.Com

Ми nuni иска ама в момента не може да се продаде този домейн.
Нали трябва да мине известно време / три месеца ли беше / от регистрацията .

Догодина.. :)

За трансфер към друг регистратор имаше някакъв период мисля че беше 60 дена. Но за прехвърляне към друг акаунт от същия регистратор няма такъв период.
 
От: Продавам домейна Hrema.Com

Пичове верно че аз първи оспамих темата на момчето, но като се изключи първата забележка за основанието за продажбата мисля че обявата си е съвсем нормална. Всеки има право да си иска каквато цена прецени, а това дали някой ще ги даде тези пари е отделен въпрос - като не ги даде никой ще си остане за него или ще му намаля цената докато намери купувач.
И на мобилните оператори всички знаете че платените СМС-и не им струват нищо, но пък заедно с посредниците взимат 50-60% от стойността на СМС-а - ама не ревете, както като видите че някой е намерил начин да изкара някой лев.
Това е форум за бизнес и би трябвало да се радвате когато някой успее да изкарва пари и хапливите коментари да ги запазите за случаите когато смятате че някой се опитва да излъже с офертата си.
 
  • Like
Реакции: vbTK
От: Продавам домейна Hrema.Com

но като се изключи първата забележка за основанието за продажбата мисля че обявата си е съвсем нормална
Какво и е нормалното на тази обява?
И де изчезна авторът на темата / nuni /да каже поне чий е домейна, може пък някой наистина да има интерес да го вземе, щом така или иначе e обявен за продажба ..:)


/Нямаше да се обаждам повече обаче някой си анонимник решил че мнението ми в темата е излишно и ми турил червена точка. И за да му кажа да прочете правилата на форума и да види че тук не се счита за "спам" коментирането на оферти в пазара/
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейна Hrema.Com

Синдрома на българският "бизнесмен" - купува нещо за 10 лева и иска да го продава за 45 след 2 дни.
Друг синдром на българския бизнесмен - като види оферта, първата му мисъл не е дали може да извади изгода за себе си от нея, а с колко евентуално ще обогати продавача ако се възползва..
 

Горе