Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

tanipo

Well-Known Member
http://www.jobs.bg/f1056301

Обявяата е за онлайн маркетинг специалист, ама не видях нещо от джоб спецификейшъна да отговаря. Някой не и е обяснил на лелката/какичката кво е аджеба ОМС и за кво се ползва
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

Търси се мултифункционална личност по възможност без личен живот... :)

Как да четем обявите за работа


"Гъвкаво работно време" - идваш в 9 сутринта, тръгваш си в 1 през нощта и ако закъснееш 15 минути на следващата сутрин, те глобяваме. Събота и неделя са работни дни.

"Работа в млад и амбициозен екип" - не можем да се понасяме, но се търпим.

"Възможност за чести командировки" - ще забравиш как изглеждат близките ти.

"Динамично развиваща се компания" - на шефа всеки ден му хрумва нова идея.

"Самоинициативност" - нищо няма да ти обясним, но ти сам ще се питаш, какво се иска от теб.

"Изключително добри организационни способности" - в офиса е хаос, дано да го оправиш.

"Отговорен и лоялен" - очакваме, че ще си затваряш устата, каквото и да видиш в офиса.

"Възнаграждение, обвързано с резултатите" - никой резултат не е достатъчно висок. Бъди доволен, че си получаваш парите всеки месец.

"Готовност за работа във вече изграден екип" - внимавай, къде стъпваш и чия чаша използваш.

"Отлични комуникативни способности и умения за работа в екип" - никога не отказваш кафе с колежките, обичаш да клюкарстваш.

"Опит в работа с клиенти и добра комуникативност" - най- вече се надяваме да лъжеш добре.
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

"Самоинициативност" - нищо няма да ти обясним, но ти сам ще се питаш, какво се иска от теб.
Това е даже малко депресиращо ..звучи като да поемаш чужда отговорност.

Останалите как да е :)
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

Писал я е някой вдъхновен от реклама на мултифункц ренде Вьорнер. В допълнение заплатата ще е със сигурност макс 700-800лв с осигуряване най мн на 400.
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

700-800 лева ?? Ти живеещ в друга държава :) 400 лева макс заплата :) А ако е някоя малка фирма и на 4 часа ще искат да те пишат по договор :)
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

тва да се работи не е работа.
аз така имам 6 месеца трудов стаж като наемник - ебати гърча братче. няма смисъл. направо се гаврят с хората с тия заплати.
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

testkiwi, не е съвсем така за гърча :) Аз също съм работила за други и мога да ти кажа, че това са били най-безгрижните години от живота ми-в момента в който напуснеш офиса и забравяш за проблемите там. Страхотни колеги, невероятни работодатели, гъвкаво работно време, екстри разни..
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

Аз работя за себе си. Никога, ако не се наложи няма да тръгна да работя за никой друг особено пък за такава неориентирана патка дето е пуснала тая обява за маркетинг специалист със дескрипшън за програмист. На тая на обявата и ще се фане някой дето е много зле и знае тук там по нещо или някой много заблуден, ама най-заблудена е тя щото не видях нищо свързано с маркетинг в описанията на длъжноста.

Тва като бях на едно интервю за работа и им казвам че мога да им дигна сайта на горе в Г. Ейчарката се изцепи че били влезли в преговори с Г. Аз и викам Г. не преговаря бе...как така...тя ...мълчи...накрая се оказа че май били получили някакъв мейл с предложение за Адуърдс....прости хора....
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

Ха, ха любимата ми тема за родния посткомунистически рабовладелец (работодател) накратко наречен бизнИсмен а още по накратко Цървул

Има ли още някой който да не е разбрал че това не е държава, това е КОЛОНИЯ а в колониите работят само РОБИТЕ(склавяните).

Единствения вариант да живееш като бял човек в колонията е сам да си си господар или да си наемеш роби да ти робуват (работят) при всички останали случаи духаш супата

Както не веднъж съм казвал:

С български работодател, българска работна заплата и български договор може само и единствено да си избършеш задника, като разбира се предварително си взел предпазни мерки.:p
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

Изповядването на религия
и работата в колектив
са признак за слаб дух!

Да - да работиш за други е лесно. По малко проблеми не се налага ти да мислиш за всичко. А ако обичаш да целуваш задници си просто супер.

Обаче... ако имаш свободен дух, който не понася някой да ти казва какво да правиш и кога да работиш ?

Аз не харесвам живота си - изкарвам доста пари, но и хабя много нерви за глупости.
МЕЧТАТА МИ Е ДА НЕ МИ СЕ НАЛАГА ДА РАБОТЯ С ХОРА!
Като имаш собствен бизнес, за да върви работата трябва да са доволни клиентите.. но ако ще и да въртиш безплатни свирки на всеки клиент, все ще се намери някой който не е доволен, Може да си супер професионалист, ама кривия клиент ще каже, не съм доволен щото свърших много бързо, жена ми като ми ги прави и свършвам по бавно!
те така е и с клиентите и най-супер стоката да продаваш пак ще имаш недоволни! А недоволни много ! Хората са изкукали- и ние сме сред изкукалите, в света в който живеем - НЯМА НАЧИН ДА СИ НОРМАЛЕН ! не ги виня, народа го е казал - беден човек жив дявол!
Всички искат да го ебат, ама и на него му се иска и той да поебе поне малко - затова се опитва при всяка възможност и той да бодне...
Съжалявам за сексуалните сравнения... явно съм на ебателна вълна днес / вълна да се чете с ударението на ... не знам къде... морска вълна не овча вълна :)
та така и да си бил нормален... няма да издържиш дълго...
Завиждам на тъпите и простите... като ламята например... не и пука за нищо...
ма въобще не може да я помести нея дали клиент е доволен или не минава и заминава ама дали Бойко е на власт или доган - не и пука :)
Не и пука даже че след няколко милиарда години земята ще загине... не и пука че бензина е скъп... не и пука даже че белите мечки ще измрат заради глобалното затопляне... блаженни са такива като нея ...
Ако срещне извънземни даже няма да ги снима с телефона!
за какво ставаше дума в темата че се отплеснах?..
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

ххааааа АМОН МОЯ ЧОВЕК....знаех си че ще се появиш. И аз така като тебе всеки ден гледам ненормалници да влизат в магазина...мога книга да напиша..искам да живея в пещера...
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

викаш краставите магарета се надушваме отдалеч :) ...


п.п. Божеее тая ламя не спира да ме изненадва и след 10 години съвместен живот...
Гледа от местопрестъплението сега труп на червенокож казаха... и сега ме пита какво значело червенокож човек... и като и казах че как не знаеш за индианци не си ли чувала и ми се пули ... сега не ми повярва и взе да търси в интернет що на индианците им викали червенокожи :) ужасТТТТ


ТЕ ТЯ Е ПРИМЕР ЗА ЧОВЕК КОЙТО НИКОГА НЕ Е РАБОТИЛ ЗА СЕБЕ СИ! и никога няма да го направи - на нея и е хубаво друг да мисли тя да изпълнява.
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

Колега, ше ме извинявам ама ако не е яка - поне да има по яки цици или лице едва ли би я търпял, така че за и е простено.... :)...моята е умна ама постоянно ме измъчва да излизаме навън...да я водя накъде си...аз не искам...искам да си седя у дома и да си седя в Интернет или да гледам филми , не ми се ходи в Морската градина или по ресторанти, ако може да ида на някакво по приключенско място ОК ама из центъра и.т.н. мерси .
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

Щото няма коя друга да ме търпи що...
аз съм темерут и тя е темерут и си темерутясваме :)
не ме кара да ходим никъде :) готви, чисти и не ме е срам да я показвам на хората:)
и най-важното - търпи ми гадния характер :)
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

Е, кво се оплакваш тогава, супер ти е Ламята. Ламяяятааа. Ламмяяятттааа. Не съзнаваш какво имаш.
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

хахах..големи домошари се извъдихте бе :) Ама вие верно ли не сте работили за други? Никога?

По темата, все трябва да има и хора дето да работят за другите. Не може всички да сме директори :) Като се разрастнете и ви трябва (още) персонал поне няма да пускате такива некадърни обяви за работа и ще имате едно наум как да се държите със служителите, за да са доволни.
И още нещо, то трудна работа да не работиш с хора, даже да не си в колектив и да работиш със себе си, нали пак с клиенти трябва да работиш? То това даже по-зле от работодател..трудно им се угажда. Не дай си боже да тръгнеш да им влачиш нещо по поръчка от чужбина
"-Искам вибратор ама син, аа имате го синьо...ама не толкова синьо..тц не го ща. Искам го в червено и да е голям кат ей оня там на долния рафт.
-Е то това е пожарогасителя бе госпожо..."

Да работиш за друг си има своите предимства.
Ама ние не сме от тях, нали? Може да е трудно, може да е отговорно и тежко понякога, обаче си знаеш, че работиш за себе си. Каквото го правиш си го правиш за себе си. Само ти си определяш границите на възможностите :)

П.С. Абе и аз съм по-голям темерут и перде от преди. Това ли са страничните ефекти като работиш за себе си?
 
Ние и сега работим за другите - било то етаргет/гугъл/изиадс/цпа лийд и каквото още се сетите, обаче разликата е в това, че не обираме трохите от масата, а сами си гласим масата.
Работил съм в има няма 3 фирми до сега, 1 голяма и 2 сравнително малки, поне предвид стандартите за Габрово.
Е няма такава загуба на време, както и на нерви. Това което Каприз написа на предната страница е напълно вярно, колкото и жалко да е.
Вярно е, че има фирми в България, които позволяват развитие в бранша и издигане в по-ръководен пост, но процента им е прекалено малък. По-голямата част са робовладелци и такива ще останат, което е жалко, но такъв ни е манталитета и до такова ниво сме стигнали поне за сега.
Винаги съм се смял на обяви с изисквания като:
- Работа с oracle, mysql db, mssql
- Програмиране на php, asp, js
- Отлични познания на Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Ilustrator, Adobe Flash
- Умения за видео обработка
- Задължително перфектно владеене на Английски и Немски, като владеещите първите две + Италиански ще бъдат с предимство.

И това в една обява. Винаги съм очаквал в някоя подобна обява да бъде включено задължително условие - "Блондинка с гръдна обиколка минимум 90см, спечелила Златен Фалос", защото май други изисквания не останаха.
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

Caprise, позводяваш ли ми да те копирам в статия за един сайт? Ако искаш може в края да посочим някакъв източник.
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

dudi, кое по-точно искаш да цитираш? :) драсни едно ЛС да не спамим тука
 
От: Тия хора не се научиха да пускат обяви за работа. Смешни....

Търся спонсор за книгата си „Как станах милионер“.
Продава се куче. Яде всичко. Много обича деца.
Заменям 17годишен Москвич за момиче на същата възраст.
Обирам паяжини, почиствам мухъл, премахвам ръжда. /За пенсионерки с отстъпка./
Стар съдия прилага по-мек член за разкаяли се престъпнички.
Виновен търси невинна да му поеме вината срещу заплащане.
Днес баклавата с орехи е с фъстъци. (Надпис в сладкарница)
 

Горе