продавам buketi.net

От: продавам buketi.net

Като го продадеш за 1000 лева, ела ми се обади. Между другото, prekarai.me е свободен, защо не го купиш и него. Ще го шитнеш за много повече от хилядарка?
 
От: продавам buketi.net

Винаги съм се възхищавал на домейни.нет с тях стават супер търговски послания - Например - Трябва ви букет - букети.нет
 
От: продавам buketi.net

оставете човека да си иска толкова, колкото е преценил, че струва домейна
Вие да не работите в цени и ценообразуване?!
 
От: продавам buketi.net

Когато си направи форум например предприемач.бг и определи в правилата на форума че е забранено да се коментират офертите няма да го притесняваме, обаче в този форум правилата разрешават коментари в темите за продажби и за това коментираме, когато админите решат да ги забранят ще спреме.
 
От: продавам buketi.net

ако бизнеса ми е за цветя - ще си купя друг домейн за 15 лева и остатъка ще инвестирам в стомашно-чревно съдържание :)
 
От: продавам buketi.net

1000 лева за какво ? За един .net домейн дето струва по-малко от 20 кинта всъщност ? Не го приемай като спам, искам просто да знам кое според теб му струва толкова.
 
Такам, значи, домейна е на 4 години - това хубаво, ама с нулев пр, с нито един беклинк и 18 индексирани страници.
Защо да не взема да купя buketi.be за 20 евро - 40 лева, който дори звучи по-добре и е по-лесен за запомняне, а останалите 960 лева не ги набутам за линкове. Елементарната сметка 5 лв линк на месец в сайт с PR3 (поне толкова са средните цени които съм наблюдавал тук) - 64 връзки за по 3 месеца.
Отделно на това, всички потребители по подразбиране пишат .ком (така сме свикнали), за това не виждам с какво .нет е по-ценен от което и да е било друго тлд.
 
От: продавам buketi.net

Даже е евтино, ако ме питате. Преди малко говорих с една продавачка на цветя, спомена ми, че един домейн с потенциал би и удесеторил продажбите. Каза ми, че би платила и 50000 лева за домейна + потенциала като домейна ще ми го даде бонус, щото само потенциала и трябвал. ;)
 
@ThinkFast - дай ми телефона и! Имам доста идеи :)
 
От: Re: продавам buketi.net

@ThinkFast - дай ми телефона и! Имам доста идеи :)
Телефона се продава за 1000 лева ;)
 
От: продавам buketi.net

Томов то идеи може да имаш много, ама само с идеи не става трябва и ПОТЕНЦИАЛ :)
 
От: Re: От: Re: продавам buketi.net

Марка и модел? Тъчскрийн ли е? :D
Най важното е, че е на цветчета и е цветен!
 
Бъди спокоен, идеята върви в комплект с ПОТЕНЦИАЛА! Направо обръща потенциалометъра.

п.п. Що ли имам странното чувство, че след толкова употреба на думата потенциал, google скоро може да започне да ранква предприемача на първата страница при търсене :D
Едит: В момента има тема на седма страница :D
 

Горе