Продавам Adwords ваучър на стойност 75 евро за 50 евро

Статус
Not open for further replies.

vetzkov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте,

Във връзка с дейноста ми из Финландия ми беше подарен Adwords ваучер на стойност от 75 евро, който нямам намерение да ползвам. Хубаво е да се активира преди 30.03.2011, защото след това стойноста му спада на 50 евро.

Продавам го за 50 евро. Приемам PayPal и плащане в аванс. Надявам се да ми пишат сериозни хора.

Поздрави,
Вецков
 
Виждам че темата се гледа. Става въпрос за ваучер, който е дошъл заедно с карта и писмо и не е купен от някой съмнителен интернет доставчик. Пращам и сканирани снимки за интересуващите се.
 
От: Продавам Adwords ваучър на стойност 75 евро за 50 евро

Реалната му цена е около 30 процента от реалната цена, нещо такова е с цените и това е навсякъде из всички форуми.
 
От: Продавам Adwords ваучър на стойност 75 евро за 50 евро

дори е много 30%
75 евро са 150 лв.което е 100$..такива ваучери се намират и за по 5.50$ или 6$ за парче..така че нищо против но е скъпичко
Реалната му цена е около 30 процента от реалната цена, нещо такова е с цените и това е навсякъде из всички форуми.
 
Благодаря за критиката, но не съм искал от никой да ми дава оценка. Пределно съм наясно колко вървят измекярските ваучъри и не помолих темата да е само за заинтересовани а не за компетентни тролове.
 
От: Re: Продавам Adwords ваучър на стойност 75 евро за 50 евро

Благодаря за критиката, но не съм искал от никой да ми дава оценка. Пределно съм наясно колко вървят измекярските ваучъри и не помолих темата да е само за заинтересовани а не за компетентни тролове.

Сори, че компетентно ще те тролна, но каква е разликата от това, дали ще си го купя за $5 от някой индиец или за 50 евро от теб? Какво като твоя е дошъл в пликче, а оня го е изровил от някой риселър? Нали все 50 евро ще си имам в акаунта. Айде без лоши чувства.
 
От: Re: Продавам Adwords ваучър на стойност 75 евро за 50 евро

+1 от мен за мнението.
и без обиди..все пак не сме от вчера тук..просто това са си цените..без значение дали по електронен път или в пликче - все тая.
Сори, че компетентно ще те тролна, но каква е разликата от това, дали ще си го купя за $5 от някой индиец или за 50 евро от теб? Какво като твоя е дошъл в пликче, а оня го е изровил от някой риселър? Нали все 50 евро ще си имам в акаунта. Айде без лоши чувства.
 
Ако не ми бяха минали през ръцете 1000-и долари във ваучъри (не че има значение) и не бях гърмял с "истински" е-ваучъри препродадени за 5 долара на 60 човека нямаше да имам нищо против вашите коментари. И лоши чувства нямам към никой. Компетентен трол може като комплимент даже да го приемете.
 
От: Re: Продавам Adwords ваучър на стойност 75 евро за 50 евро

заеби , тоя е кретен пълен, само хейт за такива малумници.
 
Последно редактирано:
От: Продавам Adwords ваучър на стойност 75 евро за 50 евро

Само аз ли си мисля че можеш да си купиш хостинг за 50 евро и да получиш 100$ ваучер за адсенс ? Получаваш хостинг за 1 година (споделен) и ваучер за 100$ .....
 
Re: От: Re: Продавам Adwords ваучър на стойност 75 евро за 50 евро

Крайно разочарован от Вецков - от край време му бия само респект, накрая ще ме нарича "компетентен трол". окей

Няма от какво да си разочарован. Тролнахте ми темата, а че сте компетентни - компетентни сте. Затова и казах, че е комплимент.
 
От: Продавам Adwords ваучър на стойност 75 евро за 50 евро

Може би е хубаво да започнеш да ставаш компетентен и ти като нас, като начало научи какво е трол и какво е тролене:
In Internet slang, a troll is someone who posts inflammatory, extraneous, or off-topic messages in an online community, such as an online discussion forum, chat room, or blog, with the primary intent of provoking other users into a desired emotional response[1] or of otherwise disrupting normal on-topic discussion.[2] In addition to the offending poster, the noun troll can also refer to the provocative message itself, as in "that was an excellent troll you posted". While the term troll and its associated action trolling are primarily associated with Internet discourse, media attention in recent years has made such labels highly subjective, with trolling being used to describe intentionally provocative actions outside of an online context. For example, recent media accounts have used the term troll to describe "a person who defaces internet tribute sites with the aim of causing grief to families."[3][4]
http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet)

Това, че сме показали, че си малумник и имаш синдрома на българският бизнесмен, не означава,че тролим, ясно ли ти е.


DERTRE ти го каза, и мисля, че те закопа достатъчно -
можеш да си купиш хостинг за 50 евро и да получиш 100$ ваучер за адсенс
И това не са "измекярските ваучъри".

Определено ти пропадна продажбата, ако си мислиш, че това е ТРОЛЕНЕ, заминавай в abv.bg форумите.
 
Re: От: Продавам Adwords ваучър на стойност 75 евро за 50 евро

Може би е хубаво да започнеш да ставаш компетентен и ти като нас, като начало научи какво е трол и какво е тролене:

http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet)

Това, че сме показали, че си малумник и имаш синдрома на българският бизнесмен, не означава,че тролим, ясно ли ти е.


DERTRE ти го каза, и мисля, че те закопа достатъчно -

И това не са "измекярските ваучъри".

Определено ти пропадна продажбата, ако си мислиш, че това е ТРОЛЕНЕ, заминавай в abv.bg форумите.

Изби ли селския комплекс? Бравос! Показа си зъбките.
 
От: Продавам Adwords ваучър на стойност 75 евро за 50 евро

Въпроса не е в зъбенето а в твойта "реклама" колко ваучера са ти минали през ръцете (то и на мене от малък около 400 ваучера са ми минали през ръцете ама на Мтел) и как знаеш цените . Колегите просто ти показват ,че "совите не са това което са" . В момента единствения който се зъби си ти ...
 
От: Продавам Adwords ваучър на стойност 75 евро за 50 евро

"Във връзка с дейноста ми из Финландия.."
"Пределно съм наясно колко вървят измекярските ваучъри и не помолих темата да е само за заинтересовани а не за компетентни тролове.."
"каква е разликата от това, дали ще си го купя за $5 от някой индиец или за 50 евро от теб.."
"все пак не сме от вчера тук.."
"Ако не ми бяха минали през ръцете 1000-и долари във ваучъри.."
"то и на мене от малък около 400 ваучера са ми минали през ръцете.."
"заеби , тоя е кретен пълен, само хейт за такива малумници. "
"Изби ли селския комплекс?.."

"Айде без лоши чувства."

Събрах няколко реда от мненията ви в тази тема. Доста се смях и реших да ги събера та и вие да се посмеете :)
 
Въпроса не е в зъбенето а в твойта "реклама" колко ваучера са ти минали през ръцете (то и на мене от малък около 400 ваучера са ми минали през ръцете ама на Мтел) и как знаеш цените . Колегите просто ти показват ,че "совите не са това което са" . В момента единствения който се зъби си ти ...

Това че някои хора не са имали възможноста да работят в определен мащаб не значи че всеки в този форум се занимава с афилиейт сайтчета и адсенс. Нямам намерения да споря колко ваучера са ми минали през ръцете с когото и да било.

А относно зъбенето :

заеби , тоя е кретен пълен, само хейт за такива малумници.

Това, че сме показали, че си малумник и имаш синдрома на българският бизнесмен, не означава,че тролим, ясно ли ти е.

И алън форт се размрънка за някакъв измислен форумен респект. Винаги съм се чудел какво ми пука на мене, че ми е имал респект някакъв мишок. Това не е респект а страхопочитание. Респект може да се получи само от равен.

Аз спирам да пиша и ще ви остава да оспамите.
 
От: Продавам Adwords ваучър на стойност 75 евро за 50 евро

Много селянчета станаха тука еееййй. Кога ви пуснаха интернет? Деба боклуците, все разбирачи. Като сте НЕКОМПЕТЕНТИ, не пишете в темата, никой не ви е молил за мнение. Ако не ви трябват ваучерите, просто не пишете.

Ама селянина трябва да избива комплексите. Деа лайната
 
От: Продавам Adwords ваучър на стойност 75 евро за 50 евро

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=22464&p=205060 Ето, ако някой иска да си купи "не измекярски ваучер", цената е двойно по малка ( от мишока ;) )
друг път ще знам да се обръщам към теб с : Здраво желаем господин бизнесмен! пък чак тогава ще пиша каквото и да било.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе