Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

radorh

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Не се шегувам. Търся способни хора който са готови да създадат наи-красивия, наи-функционалния, единствения по рода си новинарски саит. Не искам да има нищо общо със днес.бг, със вести.бг, със дневник.бг. Със сигурност предпочитам да наема екип от хора а не само един човек защото вярвам че две или повече глави мислят по добре от една. А да не забравя че саита трябва да има и оптомизиран саит за мобилни телефони, за таблети, а също и съответните applications for Android, IoS и др.
 
Задължително трябва да му сложиш и секция за безплатни обяви.
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

прати ми колко ти е максималния бюджет на лично
имам нещо предвид.
 
От: Re: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Трябва да е нещо уникално. Всъщност може би сте прав маи мога да им намеря място ина обявите.
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

прати ми колко ти е максималния бюджет на лично
имам нещо предвид.
Имаш ЛС. Надявам се това което имаш впредвид да е нещо интересно.
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Така като гледам какво си писал е нужен доста, доста сериозен бюджет. Не само за изграждането, но и за поддържането на такъв сайт. Пожелавам успех на проекта!
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Виждам, че сте сериозен човек. Предполагам разполагате със сериозен бюджет. На Ваше място бих обявил официално какъв е бюджета и тогава в темата ще се включат и собствениците на големите уеб дизайн фирми. Доста от тях членуват във форума.
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Бюджета е 10 лева максимум, не виждате ли, че тоя е малограмотен и само тролва, нищо чудно да е кръчмаря.
;
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Новинарските сайтове са един от най-сигурните начини да изгърмиш със супер много пари :) Това, че Дневник прави по 200к уникални, не значи че и вашия ще прави толкова.

Просто тия неща се правят от новинарски агенции и журналисти, не от wannabe уебмастъри :)
 
Ама той ще е различен сайт за новини аз до колкото разбрах. А като му сложи и секция за безплатни обяви няма начин да не удари 200 К.
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Браво, Радо. В 4 изречения успя да направиш 14 правописни и пунктуационни грешки. Сигурен съм, че ще успееш да направиш най-най-най-най сайта не само в България, не само в света, ами и в цялата вселена даже, сложи му даже и секция за вицове :)
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Надали някой, който иска подобно нещо ще си формулира обявата по този начин и ще даде толкова малко информация. (лично мнение) И дано не се окаже фейк, де :)
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Бюджета е 10 лева максимум, не виждате ли, че тоя е малограмотен и само тролва, нищо чудно да е кръчмаря.
;
Г-н Форт или там както се казвате не мога да си обясня вашите писания по мои адрес. Защо смятате че съм малограмотен и със какво по точно ви обидих ако не е тайна. Не мога да си обясня вашата злоба. Знам ли пък може и да съм ви провокирал ако е така се извинявам. Ако трябва да бъда честен нямам си и на идея какво имате в предвид с това тролване и със този кръчмар. Както и да е желая ви всичко добро.
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Поднасям наи официалните си извинения на всички съфорумци. Поради факта че няколко човека ми отказаха установих че бюджетът ми е доста под очакванията на хората за тези изисквания. Така нека го кажа по този начин за бюджет от 1000 до 3000лв какво мога да очаквам като предложения. Наистина ми се иска да вярвам че в България за тези пари човек може да си намери фирма която ще му направи хубав саит.
Не на последно място благодаря на Dalacov за искренното мнение със което съм напълно съгласен, въобще ме няма със писането на кирилица. Поне ме разсмя човека.
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

http://naidobriq.blog.bg Човек, който има такова нещо, не само че не разбира от материята, но си няма и понятие от интернет. Човека явно е от тип : пишман-бизнесмен, който е чел или чул от приятел, че пари могат да се изкарват от интернет и му хрумнала идея да направи новинарски сайт.
Господин radorh, след като не разбирате защо се впускате в такива ниши, където и грам не ви е ясно, да не говорим, че ще ви трябва многооо повече от един прост малумен сайт, който би трябвало да успеете да го сетъпнете за 10 мин ( новинарски на wp с подходяща тема ), да не говорим, че искате нещо УНИКАЛНО! Какво уникално искате? сайта да им казва на хората числата от тотото? Знаете ли въобще колко пари ще ви трябват само за да станете поне малко "видими" в интернет, и колко пари ще ви трябват за ppc реклама и за брандинг, да не говорим за екип, за SEO Оптимизация, за писатели и т.н.. и т.н.. и т.н... ДОРИ И ДА ПОХАРЧИТЕ 3000 ЛЕВА за сайт и някакви други простотии, да ви разбия илюзиите - НИКОГА НЯМА ДА СИ ИЗБИЕТЕ ПАРИТЕ.

А какво ще кажете за това:
"ВНИМАНИЕ! ВНИМАНИЕ!"
Аз пък ще ти кажа - ВНИМАНИЕ ВНИМАНИЕ! През трибуквения ни е какво издирвате! Не е това начина да се търси фирма за уеб дизайн, ако бяхте сериозен щяхте да попитате за най-добрата фирма, без да давате информация за измислените си малограмотни пишман-проектчета.
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

... за бюджет от 1000 до 3000лв какво мога да очаквам като предложения. Наистина ми се иска да вярвам че в България за тези пари човек може да си намери фирма която ще му направи хубав саит.
...
Ако бюджетът е такъв, описания, съдържащи 'най-' са малко неуместни. Плашиш евентуалните мераклии.

Още по-трудно пък фирма. Фирмите имат да плащат заплати на много хора.
Пък и на практика няма фирма в България дето да прави 'най-' неща.

Евентуално може да се пробваш при Магстудио, ама те ще се изсмеят на бюджета, пък и да се спазарите, най-накрая вероятно ще останеш със сайт тип 'опаковка на перилен препарат', който вече се е превърнал в нещо като стандарт не само за въпросната фирма, ами и за булгаристанското Интернет пространство.

Ако искаш да се отличава сайтът, най-добре търси фрийленсър или студио от най-много 2-3 души.
Извън България (не че няма, ама за по-сигурно...).
 
Последно редактирано:
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Алън Форт така и не ми отговорихте със какво съм ви обидил и защо изпитвате такава злоба. Очевидно сте доста по запознат със интернет бизнеса в България но не мога да разбера защо сте толкова негативен. Любопитен съм какво ли е провокирало тази неистова злоба към други човешки същества които не са ви направили нищо. Може би имате лекичък комплекс за малоценност. Нищо г-н Форт някои ден късмета ще ви се усмихне и на вас не губете кураж. Лелеее за малко щях да забравя благодаря ви че се опитвате да популяризирате блогът на маика ми, ето че все пак подсъзнателно не сте толкова гаден. Лек ден г-н:p Форт сигурен съм че и на вашата улица някои ден ще изгрее слънце.:D
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Благодаря много за добрия съвет. Знаех си че има готини хора във форума които се опитват да помогнат със каквото могат. Всичко добро ви желая.
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Няма злоба бе пич, ама не може да пускаш малограмотно написана тема със заглавие : "ВНИМАНИЕ! ВНИМАНИЕ!! " - нас какво ни засяга всъщност, че чак си го написал с удивителни ?
 

Горе