Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

аз само искам да кажа, че "със" и "във" се пише само ако следващата дума започва с буквите С/З или респективно В/Ф

иначе има там маг, icygen ама те само за добър ден ще те одрусат с 20 хилки сигурно, но успех. новинарски сайт вече май се изтърка като квартално магазинче или кафе. пълно е с бози като днес.бг
 
От: От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Алън Форт така и не ми отговорихте със какво съм ви обидил и защо изпитвате такава злоба. Очевидно сте доста по запознат със интернет бизнеса в България но не мога да разбера защо сте толкова негативен. Любопитен съм какво ли е провокирало тази неистова злоба към други човешки същества които не са ви направили нищо. Може би имате лекичък комплекс за малоценност. Нищо г-н Форт някои ден късмета ще ви се усмихне и на вас не губете кураж. Лелеее за малко щях да забравя благодаря ви че се опитвате да популяризирате блогът на маика ми, ето че все пак подсъзнателно не сте толкова гаден. Лек ден г-н:p Форт сигурен съм че и на вашата улица някои ден ще изгрее слънце.:D
Благодаря много за добрия съвет. Знаех си че има готини хора във форума които се опитват да помогнат със каквото могат. Всичко добро ви желая.​

progress.gif
Промени мнението Отговор Отговори с цитат



+ Отговори на тема Страница 2 от 2 Първо 1 2
  • Jump to page:

vBulletin съобщение




Cancel Changes
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Няма злоба бе пич, ама не може да пускаш малограмотно написана тема със заглавие : "ВНИМАНИЕ! ВНИМАНИЕ!! " - нас какво ни засяга всъщност, че чак си го написал с удивителни ?

z\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Благодаря на всички за съветите и помоща, дори и на Alan Fort за нарежданките. Край на темата разбрах каквото ми трябваше. И спокойно няма да има повече теми със удивителни и внимание внимание.
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

[offtopic]
Някой забеляза ли какъв готин XSS се получи в мненията (#22)? Земи тоя 0day :)
[/offtopic]
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Ало, човека с големите пари, намери ли наИ добрия дизайнер ;)
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Ало, човека с големите пари, намери ли наИ добрия дизайнер ;)
Не мисля че на задръстеняк като тебе трябва да се отговаря но да намерих смятам най-добрите в БГ. Софийска фирма. А това за големите пари, ако това за тебе са големи пари......явно си доста по зле отколкото си мислех. Определено не трябва да се ядосвам........теб човек само може да те съжалява.
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Ало, човека с големите пари, намери ли наИ добрия дизайнер ;)

Преговорите са на финалната права.
Ето един от основните кандидати:microsoft-call-center.jpg
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

:D Те индийските програмисти страшни са ;)
"1000 до 3000лв " - бе страшно много пари са :D . Впрочем пускай отвреме навреме информация за великият сайт, искам да видя точно момента на EPIC FAIL - когато дадеш 3 000 за wp / joomla / drupal сайт и когато разбереш, че ще ти трябват поне още 7 пъти по толкова за да си видим и да можеш да си плащаш за съдържание.
 
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

Иначе,колко струва един такъв сайт по темата?
 
Последно редактирано:
От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

горката alanfort женичка е много зле:mrgreen:
 
От: От: Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!

горката alanfort женичка е много зле:mrgreen:

Абе селянин :D ;) http://www.555.bg/обява/продавам-висококачествен-тютюн-за-цигари-и-лула/4jxo - ходи сади тютюн у двору и не се обаждай. Нещо Боко не ви даде субсидийките и вие почнахте в нета да продавате боклуци. Как ще е следващата реколта ;) ;) ;) ;) ;) ;). Иначе
 

Горе