Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

Коя статия съдържа най-полезна и интересна информация според вас?

  • [url=http://www.bg-seo.net/2011/04/google-vs-blackhat-seo.html]Google vs Black Hat[/url]

    Votes: 19 54.3%
  • [url=http://seosuveti.blogspot.com]Какво е нужно за добра онлайн репутация[/url]

    Votes: 4 11.4%
  • [url=http://seouroci.blogspot.com/]СЕО уроци[/url]

    Votes: 12 34.3%

  • Общо гласове
    35
  • Poll closed .

ArticlesBG

New Member
Здравейте, приятели :)
Екипът на ArticlesBG реши да ви предложи една интересна възможност да спечелите безплатен пакет от нашата услуга.

Условията за участие в мини играта са много лесни. Всичко което трябва да направите:
1. Публикувайте на вашия блог статия на тема СЕО - например "Ще спечели ли Google "войната" срещу black hat оптимизаторите?" или "Как се отрази на сайтовете ми последния ъпдейт на Google"
2. На края на статията напишете, че с този пост искате да участвате в играта на ArticlesBG (не е задължително да поставяте линк към нас).
3. Поставете линк към поста в тази тема.

Срокът за записване в играта е 24.04.2011.

Как ще се определи победителя?
След като приключи записването, ще бъде пуснате анкета тук във форума. Статията, събере най-много гласове ще получи от нас като награда 1 пакет на стойност 30$ (300 линка). Наградата за статията, която остане на второ място ще бъде безплатен пакет от 20$(200 линка). Гласуването ще приключи на 30.04.2011.
 
Последно редактирано:
От: Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

http://www.bg-seo.net/2011/04/google-vs-blackhat-seo.html Имах 2 статии на пс-то от доста време, пооправих ги малко, обединих ги и това се получи.

Браво, първият престрашил се :)

Не забравяйте, че крайният срок за записване е 24.04.2011.
 
От: Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

http://seosuveti.blogspot.com/2011/04/blog-post.html Блогът е нов и го направих, за да мога да участвам в конкурса.

Супер! :)

Ако има други желаещи да се включат, искам да напомня, че крайният срок е днес и мнения публикувани след 00:00 няма да са част от анкетата.

Честит празник на всички!
 
От: Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

не искам да бъда некоректен но имате нулеви рейтинги във всички известни ми търсачки
каква полза от такава безплатна оптимизация?
или имате друг сайт?
 
От: Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

не искам да бъда некоректен но имате нулеви рейтинги във всички известни ми търсачки
каква полза от такава безплатна оптимизация?
или имате друг сайт?

Нулеви рейтинги? Всички известни ти търсачки?

Ами за тебе никаква полза няма да има, дори и Мат Кътс да дойде да ти прави SEO ;) . Човек като не разбира, попринцип гледа да си мълчи, аз изказвам ли се по VPS и хостинг темите?
 
От: Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

не искам да бъда некоректен но имате нулеви рейтинги във всички известни ми търсачки
каква полза от такава безплатна оптимизация?
или имате друг сайт?
Какво ще рече, че имаме нулев рейтинг?
Линковете, които получавате не са от articlesbg.net.
A ползите от 200-300 линка от статии са доста големи...

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

Вие не ме разбрахте правилно

Аз не казвам че статиите с линкове ще са на Вашия сайт

Имах предвид че аз лично не бих купил мерцедес на старо дори за 100 долара от въшлив циганин (с нулев авто-рейтинг в случая) но ако ми предложат отстъпка в лъскав автосалон (с рейтинг PR9 демек) ще се замисля

та с тИЦ 0 и PageRank 0 и алеха около нулата - възниква въпросът а защо са Ви нулеви рейтингите щом като имате мегдан за 200-300 статии?
 
От: От: Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

Вие не ме разбрахте правилно

Аз не казвам че статиите с линкове ще са на Вашия сайт

Имах предвид че аз лично не бих купил мерцедес на старо дори за 100 долара от въшлив циганин (с нулев авто-рейтинг в случая) но ако ми предложат отстъпка в лъскав автосалон (с рейтинг PR9 демек) ще се замисля

та с тИЦ 0 и PageRank 0 и алеха около нулата - възниква въпросът а защо са Ви нулеви рейтингите щом като имате мегдан за 200-300 статии?
Дай боже на всеки алекса около 0 ...
 
От: Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

Хоп, детектнахме туко що Гесер Курултаев, мисля, че беше добро завръщане ;) ;)
 
От: Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

За участието си в този конкурс успях да скалъпя това блогче за сео уроци
има още работа но не остана време ... статиите съм ги писал до преди малко и се извинявам за всякакви грешки!

Линк съм поставил отстрани, ако не е подходящо мястото ще го преместа!
 
От: Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

Нека най-добрият победи ! :)
 
От: Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

Трябваше да пуснете отворена анкета, да се гледай кой за кого е гласувал. Намирисва ми на фалшиви регистрации на мен...
 
От: Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

Много малко конкуренция :)

И аз се надявах да има по-голям интерес към състезанието. Не мисля, че изискванията бяха толкова трудни.


Трябваше да пуснете отворена анкета, да се гледай кой за кого е гласувал. Намирисва ми на фалшиви регистрации на мен...

За съжаление изобщо не се съобразих. Занапред, ако пускам подобни състезания, анкетите ще са отворени
 
От: Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

То и сега може да се отвори от администратор.
 
От: Спечели безплатна СЕО услуга от ArticlesBG

Така наистина ще е най-добре. Не искам да засегна никой и ще стисна ръцете (може би само виртуално) да победителите,но нека всичко да се види черно на бяло. Подобна анкета наистина дава зелена светлина за машинации.
 

Горе