Колко голям е ЕС и къде може да се ходи само с лична карта :)

coolice

Owner
Колко голям е ЕС и къде може да се ходи само с лична карта :)

тази тема е стартирана малко шеговито в стил Ханговър 2.... кое е най абсурдното място, на което човек с лошо пиянство, само с лична карта и крединти карти може да се озове, с татуировка на лицето, като гражданин на еу... :) сините звездички... (гражданската отговорност също важи ако си закарате колата - изтрещяло)

(всички жълти без Бермуда са поели ангажимент да започнат преговори за присъедияване в по-късен момент :)

Най югозпадната сухопътна граница на Евро Съюза е Френска Гвиана и граничи с Бразилия и суринам :)

800px-EU_OCT_and_OMR_map_en.png

Източник: wikimedia.org
 
Последно редактирано от модератор:
От: Колко голям е ЕС и къде може да се ходи само с лична карта :)

Като гледам на снимката френските и английските колонизатори колко народ са поробили и продължават да го експлоатират и днес в 21 век само едно ще кажа :

Бича Божии скоро пак ще играе върху главите на Рим и нейните провинции, но за разлика от преди 1500 години този път няма да остане нищо от гюбрето англичани, французи, испанци, холандци, португалци и прочие дегенерати незнайно защо наречени "народи"

"От земята на българите се разпростря яростта на хуните върху народите"
Летописеца Йордан VI век (ГЦ а,110)
 
От: Колко голям е ЕС и къде може да се ходи само с лична карта :)

Мартиника искам да видя аз :) Доста екзотично, горещо и с чудни карнавали

477375274ideas_carnival_005p.jpg
472439572st-lucia.jpg
1893649131med-plage-des-salines---pointe-sud---martinique-visoterra-15532.jpg
 
Последно редактирано:
От: Колко голям е ЕС и къде може да се ходи само с лична карта :)

Аз с удоволствие бих отишъл до Аруба да видя ПП що се разхождаше до там :)
Много готина тема даже и не се бях замислял за това колко широко понятие може да е ЕС
 
Re: От: Колко голям е ЕС и къде може да се ходи само с лична карта :)

Canary Islands, секси ми звучи :)

още плюсове са му че е близо до континентална европа топлое е целогодишно и е извън европейксата ддс зона ;)

Мартиника искам да видя аз :) Доста екзотично, горещо и с чудни карнавали

това не го знаех за мартиника все пак синя звездичка може само с лична карта да се озовеш там :)

Аз с удоволствие бих отишъл до Аруба да видя ПП що се разхождаше до там :)
Много готина тема даже и не се бях замислял за това колко широко понятие може да е ЕС

е аруба още с жълта звездичка трябва паспорт засега :) иначе и на мен ми е интересно защо се е разхождал... :) а картинката е интересна защото никои не го учил в България това до къде се простира ес със остатъците от колониите :) поне засега

Иначе аз да отговоря понеже бг е най югоизточната външна граница на ЕС С ми се иска да видя най-югозападната външна граница Френска Гвиана :) освен това пишат в нета че да наблюдаваш старт ракета Ариана от площадката със свободен достъп си било неповторимо изживяване... (аз съм малко и сци фи фен това искам да го видя)... имат и карнавал но е доста постен сравнение със синмикте от мартиника ... строят мост които да свърже ЕС с Бразилия... ще има много бизнес в онзи район... и са извън ддс зоната... само че що щпрехат френски че и бразилците с този португалски
3527940381_d8822c716f_z.jpg


5740551443_a7ffdca5b9_z.jpg
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Колко голям е ЕС и къде може да се ходи само с лична карта :)

екстра е това само че ги няма овъсиис териотриите обозначени нито в да нито в не списъка :) сигурно защото си се водят прилежаща част към сътоветни държави а ние като не сме ги учили и незнаем къдеса :) аз случаино попаднах на картинката докато

и да си допиша то има и бели там и черното им парти е ставало преди 3 години (след втората минута и 20 сек почва клипче от тамошно диско)
[video=youtube;Ty4P_GUubtc]http://www.youtube.com/watch?v=Ty4P_GUubtc&NR=1[/video]
 
От: Колко голям е ЕС и къде може да се ходи само с лична карта :)

Бича Божии скоро пак ще играе върху главите на Рим и нейните провинции...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Ти май и в дядо си коледа вярваш още и чакаш да ти донесе безплатни подаръци:)
 
От: Колко голям е ЕС и къде може да се ходи само с лична карта :)

И ти ще повярваш чадо, и ти ще повярваш...само да не е късно:)
 

Горе