Спинване на статии - английски

BurnX

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
31   0   0
Предлагам спинване на статии на английски с програмата Best Spinner.
Текстът го минавам ръчно за избор на синоними така че да остане четим и разбираем.
Спинването се извършва само на ниво думи.След края на спина генерирам Х брой статии ( колкото иска клиента) в отделни текстови файлове.

За какво може да използвате спиннатите уникални статии:

- За добавяне в артикъл директории
- За създаване на сателитки с уникално съдържание и линкове към основния ви сайт

Цената на услугата е 1 лв на 100 думи(не знам дали се броят a,an,off - програмата има автоматичен брояч.Давате ми дадена статия и мога да ви кажа преди започване на работа колко думи е)

За срокове за извършване на услугата се разбираме предварително със всеки.Плащането е предварително.Предпочитам ипей, но не връщам и пейпал.

Ако нещо съм изпуснал като информация на лично.
За поръчки на лично.

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Спинване на статии - английски

NEW: Ако имате английски сайт с тематика здраве/красота/диети/майчинство/ мога да ви спинна статия срещу публикуване на моя статия с линк във вашия сайт.Статията ще е уникална и ще бъде мината през анг. социалки
 
От: Спинване на статии - английски

Ебаси колко не си цените труда, чак не мога да повярвам, или качеството е такова като цената?
 
От: Спинване на статии - английски

Ебаси колко не си цените труда, чак не мога да повярвам, или качеството е такова като цената?
Ти колко искаш да взима за спинване с програма? Поставянето на синонимите е по-трудната част,а дали ще го направи както трябва е под въпрос, защото се иска много добър Английски. Сложиш ли грешен синоним, пада луд смях.
 
От: Спинване на статии - английски

При положение ,че нямам никакви поръчки предпочитам да изкарам някакви пари от колкото да търся толкова колкото заслужава услугата.Качеството не мога сам да си го коментирам ,но 4 години в английска паралелка с 1 година подготвителна все се надявам да имат някакъв резултат .Все пак грешки са възможни,но ще са минимални.
Пък все пак се надявам когато тръгна да работя с няколко човека,промоцията ще свърши и който пита -абе ще може ли за 50 стотинки/100 думи ще мога да откажа тъй като ще имам работа.
В форума вече интересното е че не се коментират когато цените са хипер надути ,вече се коментира и когато са много ниски :) Да подканя и бъдещите ми клиенти - поръчвайте на лични , докато не свърши промоцията.Услугата си е повече от добра за тея пари.
 

Горе